201 (redagavo Andre 2023-10-02 18:06)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Best In The World parašė:
Andre parašė:

'Vyrai yra (angliskas zodis - providers). Vyrai yra islaikytojai, ju gyvenimo prasme yra rupintis kazkuo silpnesniu, augint juos, priziuret juos, vyrai klesti kai jie reikalingi.'

Pirmą kartą tokį vyrą sutikau prieš 3 metus. PRIEŠ 3 METUS. Tuo pačiu ir antrą - jo tėvą. Tekp su jais pabendrauti - supratau, kad viskas tėvo dėka. Tai jis nuo mažens sūnums kalė į galvą, ir rodė savo pavyzdžiu, kaip vyras turi elgtis, kokia jo atsakomybė. Ir pagarba, pagarba viskam. Ir atsakomybė. A, tiesa, vienas momentas - jie nebuvo grynakraujai lietuviai...
Kiek lietuvių vyrų per gyvenimą mačiau - žodžiais jie ereliai, o faktiškai - vis ieško, po kokios vištos sparnu prisiglausti, kad jai atsakomybę užkrautų... Ir jei tai vyras, augęs be tėvo - viskas, bus mamos sūnelis, jam neateis gyvenime į galvą mintis, kad tai jis atsakingas, kad tai jis aktyvioji pusė, visko lauks iš moters.
Taip, vadinamasis komfortas labai gadina žmones, atsiranda požiūris - jei nešokinėja aplink mane, kaip aš noriu, tai ir nereikia, galiu gyventi ir vienas (viena).
Reikalavimų per daug....Tiek iš vyrų, tiek iš moterų pusės.... Man vienas iš vyro minuų daugelį metų buvo - turtingas ir gražus wink Nes jis sugadintas.

Kai feminizmas skatina ir svencia skyrybas bei palikinejimus, tai todel tiek daug vyru be tevo ir auga.
Tyrimai parode, kad daugiausia nusikalteliu, daugiausiai blogai besimokanciu zmoniu ir siaip maziausia pasiekianciu gyvenime zmoniu ateina is seimu kur vaika augina vienisa motina.

Be to painioji nora prisiglaust po "sparnu" su elementariausiom moters atsakomybem. Vyrai reikalavimu beveik isvis moterim neturi siandien. O turtingas ir grazus cia ne tai kad minusas, tiesiog zinai, kad su tokiu teks skaitytis, kitaip paliks, o moterims nepatinka skaitytis su vyrais. Jos gi divos.

jei gerai pameni, Best, jau seniai kosntatavau, ka dmes su Tavimi valgome panašią karmą *- tiek Tu, tiek aš susiduriame su tais priešingos lyteis atsovais, kuriems pirmiausia rūpi mūsų alga, turimas NT ir panašiai... Tik tiek, kad dar AUkso amžiuje buvo aiškiai padalinta, kad vyras neša materiją į namus, o moteris iš jos audžia vyrui palaimą ir ramybę namuose...
Aš susidūriau su vyrams, kuriems labai nepatiko mano noras ruošti maistą, tavrkyti namus, būti gražia (u- SAVO pinigus), jie reikalavo, kad aš nebūčiau višta ir spjaučiau į bet kokį namų jaukumą, bet svarbiausia, ka djuo daugiau uždirbčiau ir prisidėčiau prie jų mamų (kurios turėjo saco pajamas ir NT, buvo nuostabio smoterys) išlaikymo.... Kai dabar pagalvoju, kokia aš buvau kvaiša, iš vienos pusės, ir kokia nuostabu mylinti moteris smile)) tik, deja, ijems realiai reikėjo tokios, kuri juos prispaustų kulniuku ir taip paaiškintų gyvenimą, kad susitrauktų savo kampelyje ir nedrįstų cyptelėti... Ir jie tame kampelyje laimingi smile)))) Taigi, Best, Tu mažai žinai, ko nori kiti vyrai smile

202

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

o dėl anekdoto - na, ir kam man toks vyras??? aš visiškai nematerialistė, man reikia vyro, kuris mylėtų mane ir turėtų auksinę širdį smile  Aišku, dar būtų gerai, kad būtų sveikas  ir gyventų su manimi:))))

203

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Man labai įdomu, ką veiktų tie visi Alfonsai ir mamyčiukai jei moterys būtų absoliučiai nuo vyrų priklausomos? Jei nebūtų emancipacijos ir joms net dirbti nebūtų galima? big_smile

204

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

o as kazkodel galvojau kad vyrui ir moteriai turi buti idomu kartu. nes jeigu jiems kartu neidomu kaip jie tada gyvens?

205

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas parašė:

o as kazkodel galvojau kad vyrui ir moteriai turi buti idomu kartu. nes jeigu jiems kartu neidomu kaip jie tada gyvens?

Sunku kai neįdomu. Aš norėčiau viena gyventi.

206

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

o as kazkodel galvojau kad vyrui ir moteriai turi buti idomu kartu. nes jeigu jiems kartu neidomu kaip jie tada gyvens?

Sunku kai neįdomu. Aš norėčiau viena gyventi.

tai issiskyrk su vyru ir gyvenk) arba varyk i Lietuva

207

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

o as kazkodel galvojau kad vyrui ir moteriai turi buti idomu kartu. nes jeigu jiems kartu neidomu kaip jie tada gyvens?

Sunku kai neįdomu. Aš norėčiau viena gyventi.

tai issiskyrk su vyru ir gyvenk) arba varyk i Lietuva

Tai taip ir padarysiu, bet į Lietuvą nenoriu.

208

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė parašė:

Man labai įdomu, ką veiktų tie visi Alfonsai ir mamyčiukai jei moterys būtų absoliučiai nuo vyrų priklausomos? Jei nebūtų emancipacijos ir joms net dirbti nebūtų galima? big_smile

ta pati ka dabar veikia visos barakudos

209

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė parašė:

Tai taip ir padarysiu, bet į Lietuvą nenoriu.

kokia gudri Laimute) zinok Lietuvoj grazu ir vyru daug ir net ne visi prasigere yra ir normaliu

210

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Taip tikrai , barakudu ir ''princesiu'' tikrai nemazeja o daugeja.

211

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

princesiu prisiveise o princu nera)

212

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

liudas parašė:

Taip tikrai , barakudu ir ''princesiu'' tikrai nemazeja o daugeja.

O tau jos kažkaip trukdo gyventi, neleidžia kvėpuoti? big_smile

213

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas parašė:

princesiu prisiveise o princu nera)

Princų daugiau nei princesių. Tik vyrai pastebi princeses, o moterys princus.
Visko po lygiai big_smile

214

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Tai taip ir padarysiu, bet į Lietuvą nenoriu.

kokia gudri Laimute) zinok Lietuvoj grazu ir vyru daug ir net ne visi prasigere yra ir normaliu

Man kaimiečio reikia, tokio biškutį netašyto bet geros širdies ir būtina sąlyga - turi būti impotentas.

215

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Administratorius teisybe apie moteris iskaudino istryne musu susirasinejimus... big_smile

216

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Best In The World parašė:

Administratorius teisybe apie moteris iskaudino istryne musu susirasinejimus... big_smile

Nieko, vėl aprašysime smile