21 (redagavo Valdas 2022-12-01 22:01)

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Yra toks variantas, kai ir tinka būti pora, ir dalinai yra kaip draugai. Tada gali ir pasikalbėti, pasipasakoti. 'Friendly sex life'. Kuo labiau tinka turėti vaikų, kuo skirtingesni, tuo sunkiau susikalbėti, bendrauti ir sutarti. Todėl tas variantas - yra optimalus ir maloniausias. Kraštutiniu atveju, kai maksimaliai skirtingi, be pykčių negali net pabendrauti, tai pasidaugina ir iškart išsiskiria, nes neįmanoma gyventi kartu.

Tavo palyginimas ar teorija apie tikimą turėti vaikų man primena kai kurių žvėrių dauginimąsi. Susieina tik rujos metu ir po to vėl išsiskirsto big_smile

Kai labai, labai tinka, ir kai moteris yra labai moteriška, o vyras labai vyriškas (testosterono ir estrogenų kiekių skirtumo prasme) - taip ir būna. Bulius užlipa, nulipa ir nueina.

22

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Ieva parašė:
Andromeda parašė:

Sveiki,

gal kam irgi susirezonuos ši tema: kai ištinka depresova nuotaika, reikia įdomumą sukeliančios veiklos, kuri būtų prasminga ir bent per tą pačią dieną pasisektų, tačiau nesugalvoju, kokia veikla galėtų būti?
(knygos, muzikos klausymas nelabai, seksas/masturbacija irgi ne variantas, o kompiuteriniai žaidimai yra tiesiog ne itin prasminga veikla)

Tuomet aš googlinu, kas yra depresija, nuotaikų kaita, kada normalu, kada jau patologiška, tada išeinu į gryną orą, apmąstau viską, sugalvoju, ką galiu pakeist ir pnš.

Skanią keptą mėsą suvalgai, smegenis sprogdinantį desertą (aš vietoj saldainių ir torto valgau ypač prinokusius persimonus, kurie išneša labiau už seksą su nepatinkančia moterim), alkoholinį gėrimą nesvarbu ar skanų, svarbu su kiek laipsnių, ir priedo pasimasturbuoji, kai prielipai jau būna per pilni, nuleidi, ir viską sudėjus jautiesi kaip pasivaikščiojęs gamtoje bei viską apmastęs.

23

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Valdas parašė:
Ieva parašė:
Andromeda parašė:

Sveiki,

gal kam irgi susirezonuos ši tema: kai ištinka depresova nuotaika, reikia įdomumą sukeliančios veiklos, kuri būtų prasminga ir bent per tą pačią dieną pasisektų, tačiau nesugalvoju, kokia veikla galėtų būti?
(knygos, muzikos klausymas nelabai, seksas/masturbacija irgi ne variantas, o kompiuteriniai žaidimai yra tiesiog ne itin prasminga veikla)

Tuomet aš googlinu, kas yra depresija, nuotaikų kaita, kada normalu, kada jau patologiška, tada išeinu į gryną orą, apmąstau viską, sugalvoju, ką galiu pakeist ir pnš.

Skanią keptą mėsą suvalgai, smegenis sprogdinantį desertą (aš vietoj saldainių ir torto valgau ypač prinokusius persimonus, kurie išneša labiau už seksą su nepatinkančia moterim), alkoholinį gėrimą nesvarbu ar skanų, svarbu su kiek laipsnių, ir priedo pasimasturbuoji, kai prielipai jau būna per pilni, nuleidi, ir viską sudėjus jautiesi kaip pasivaikščiojęs gamtoje bei viską apmastęs.

Jedem das Seine.

24

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Geriau ką nors yiddish parašytum, o nacistų naudotą frazę.

25

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Valdas parašė:

Geriau ką nors yiddish parašytum, o nacistų naudotą frazę.

Bet ji teisinga. Galima perfrazuot : Ein jeder nach seiner Art.

26

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Pasivaikščiojimas po mišką vasaros metu gali visai neblogai pakelti nuotaiką. Įkvėpti gryno oro miške, stabtelti einant, pasigrožėti žaluma. Galima visa tai pavadinti tam tikra meditacija, kas atrodo puiku.

27

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

sedziu prie kompo akytes skauda bet veikla prasminga

28

Re: Prasmingos veiklos dopaminui pasikelti

Vienas protingas žmogus pataria daugiau vaikščioti nei sėdėti bei gulėti. Įvairios ilgametės studijos parodė , kad vaikštantieji gyvena mažiausiai 5 metais ilgiau nei mažai vaikštantys.