1

Tema: Įdomu..

Įdomu..ar šiame saite randate su kuo bendrauti?ir kokiu tikslu šitame saite?ar gyvai esate susitikę su kuom?ar patikima?šiame saite sukti pažintis?ar nenusivylė kada?

2

Re: Įdomu..

Vitalija parašė:

Įdomu..ar šiame saite randate su kuo bendrauti?ir kokiu tikslu šitame saite?ar gyvai esate susitikę su kuom?ar patikima?šiame saite sukti pažintis?ar nenusivylė kada?

Tikrai, ir man būtų įdomu tik vis neišdrįstu paklausti smile

3

Re: Įdomu..

Vitalija parašė:

Įdomu..ar šiame saite randate su kuo bendrauti?ir kokiu tikslu šitame saite?ar gyvai esate susitikę su kuom?ar patikima?šiame saite sukti pažintis?ar nenusivylė kada?

Nu va su tavim dabar bendrauju. Matai jau radau

4

Re: Įdomu..

Forumo senbuviai puikiai bendrauja forume. Kaip kokiame klasikiniame anglų klube - vieni kitiems atsibodę, puikiai pažįstami minusai ir pliusai, taigi - savi smile kaip giminės. ir, tiesą pasakius, palyginus su kitais - labai neblogi žmonės, smile

ar čia apie kokį bendravimą eina kalba? smile

dėl realių susitikimų - taip aš vaikštau. kadangi vis dar čia - vadinasi, lūkesčiai nebuvo pateisinti - iš kurios nors vienos pusės ar abiejų.

pati pažinčių svetainė - ne itin... didžioji kontingento dalis - irgi. Kur pliusas palyginus su kitomis svetainėmis? ogi visos paslaugos nemokamos. ir dar - puiki proga susipažinti su žmonių tikraisiais veidais. O tai visur vis pagražinti, vis mandagūs, tai ir supratimo neturi, kas slypi po fasadu. pabuvusi čia, nebeturi iliuzijų dėl vyrų smile Dėl moterų - o, apsidžiaugi, kad pavyko su realiomis draugėmis  smile

5

Re: Įdomu..

Andrė man neistikima pas kitus vyrus laksto.
O dėl ieskoko tai vienas iš seniausių lietuviškų portalų. Manau kad ieskokas gyvuos kol savininkams uzteks pinigų mokėti už domeną ir hostinga. Kai atsibos mokėti ta pačią dieną ir uzsidarys ieskokas. Šiam gyvenime viskas laikosi tik ant pinigų srautų

6

Re: Įdomu..

Konstantinai, labai atsiprašau, su visa pagarba ir susižavėjimu, bet....forumas nėra Konstantino haremas smile))) faktiškai, tai čia mes su Alegra turim visą vyrų haremą smile))))

O jei Tu toks gudrus, pasakyk - ant ko laikosi pinigų srautai, a? Tai va...

7

Re: Įdomu..

Vitalija, Tu gal šitą klausimą karštoje linijoje užduoti pamėgink. Čia niekas nesilanko iš tavo amžiaus kategorijos. O bendrai paėmus, tai jaunimas visur randa, jei rimtai ieško. Portalai visi panašūs. Vienų laukia džiaugsmai, kitų - nusivylimai. Sėkmės (!) kur beieškotum smile

8

Re: Įdomu..

Aš vis stebiuosi kodėl jaunos ir gražios mergos neranda bernu savo bendravimo aplinkoje tarp klasiokų grupioku o ieško po forumus

9

Re: Įdomu..

Man atrodo, kad laikas būtų vėl atjaunėti ir pabandyti pagaivinti šio portalo forumą.
Dar vienas svarbus dalykas dėl forumo gyvybingumo tai yra ieškoko programėlė. Iš jos neįmanoma tiesiogiai patekti į forumą. Dabar beveik visi naudoja programėlę, ypač nauji vartotojai.

10

Re: Įdomu..

tai jau tikrai - jei 24 metų mergina šioje svetainėje ieško pažinčių, pirma mintis ne merginos naudai.... ai reikia kuo greičiau trinti anketą iš čia, jei iš tiesų nori normalaus vaikino smile
Bestui ji netinka jau vien dėl užsiregistravimo čia smile

11

Re: Įdomu..

Labai gerai, kad Andrė kolkas "nepataiko į taikinį", o tai išvis čia viena likčiau. big_smile