1

Tema: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

Zodz istorija tokia: sparciai arteja mano sesutes gimtadienis. Bus 20, tai didelis jubiliejus. Ta proga buvau sugalvojus jai tusa suorganizuot nepamirstama, bet per visus mokslus ir ruosimusis egzam visai is galvos iskrito, kad liko maziau nei menuo.. Tai va dabar labai skubiai ieskau viecikes, kur galima butu sutalpint kokius 20-30 zm.. Gal kas zinot, kur galima butu isikurt? Pagrindiniai reikalavimai, kad nebutu labai brungu ir kur nors arciau vilniaus..:) Bukit zmones, padekit kaaaa? Vis tiktai geriau vaziuot i rekomenduojama vieta, o ne siaip bele kur..;) labai labai laukiu!:)

2

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

o ka siulo tavo draugai??Na vilnius ne mano sritis

3

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

Is draugu pasiulymu sulaukiau, taciau vis dar laukiu gal kas ka geresnio rekomenduos smile  Nagi bukit zmones, padekit!!!!

4

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

www.bajoruuzeiga.lt
www.google.lt >>>>artinga baras nepatarciau nors jis didelis bet susirenka nelabai geros kompanijos jeigu per savaite buna keletas mustyniu visuomet nepatartina ten.

5

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

tai nesiulyk kur nepatartina big_smile www.plotai.lt

6

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

o tai tau orai vis geret turetu tai i gamta saukit ir  keli simtai tilps :DDD

7

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

nu gimtadienio gamtoj nelabai isivaizduoju.. reikia gi miegot ir siaip.. linksmintis per nakti.. wink

8

Re: Reikia pagalbos ir patarimu!! Uzsukit, ka?

Na jau mazdaug si ta sumastem smile nusivesim is pat ryto panelyte i trakus, pasivaiksciosim, paplukdysim su jachta, vakare grisim i vln, nuvarysim prie ezeriuko kuris visai salia musu namu, pabaliavosim, o tada kas negris namo, tai varysim pas mumi namucio smile kaip gerai, kad kaip tycia ta savaitgali mamai klases susitikimas, tai tevuku namie nebus big_smile