21

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

taip. juokingas toks vaikų suvokimas. kvepia yva ir mango...

22

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

nera bloga da muzika, kaip kiti perdeda siaip tai pakenciama ir prisimenu is vaikystes su seneliais ziuredavom ta laida "duokim garo" Tai visai patikdavo, smile nu tada man kazku 5 ar 6 metai buvo,

23

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

as ir dainavau folkloriniame ansamblyje...labai patiko...kiek miestu ir saliu aplankem...ir laika gerai praleidom...gaila kad dabar nera laiko tokiems dalykams...o kas mano kad tai ssss.... tai manau to intelekto lygis labai zemas, bet nieko cia nepadarysi...kiekvieno asmenybe skirtinga...ir turi savo nuomone...

24

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

manau kad lietuwiu liaudies muziika waldo big_smile pati shokau pagal tautine muzika 7 metus... smile jega smile

25

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

Apie stintas yra kazkox sokis ir dainele is vieno seno LT filmo, ten tipo senoves zvejai taip sokdavo ir dainuodavo kai uzmesdavo tinklus.. man labai patiko..:D

26

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

big_smile gerai kad ne apie gaidelius big_smile

27

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

Lietuvių liaudies muzika yra lietuvių liaudies muzika. Jei ji jau pripažinta kaip mūsų tautos muzika, reikia ją gerbti. Net ir kitaip skambanti lietuvių liaudies muzika man patinka.Turiu omeny "Žalvarinį".

28

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

liaudies muzika yra gerai:) ypač įsiklausius į žodžius, prasmingos ir įdomios dainos:)

29

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

WAJE ! smile  kaip amn malonu skaityt tokius teigiamus atsiliepimus  smile

30

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

Liux juk tai grynai lietuvių muzika nuo nieko ne nu copinta

31

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

man patinka lietuviu liaudies muzika.... jonis neblogai groja ir siaip yra lb fainu ir mielu sirdziai dainu....(;

32

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

joa  lietuviu liaudis  pavaro big_smile  ne siep tai as  visai pozityviai  ziuriu tik vat  reikia biski beato uzmest ir  nerialiai gerai gaunasi  smile "no beat no music"http://forumas.ieskok.lt/imgload/690

33

Re: Ka manot apie lietuviu liaudies muzika?

Ugne, 16 parašė:

man patinka lietuviu liaudies muzika.... jonis neblogai groja ir siaip yra lb fainu ir mielu sirdziai dainu....(;

kad kazkaip jonis  nera lietuviu liaudies muzika bet nesvarbu big_smile