1

Tema: 12 paskutinis skambutis

kaip jus esami dvyliktokai ir buve atsventet paskutini skambuti kaip iki mokyklos atvezet mokytoja kokiu turit pasiulimu kitiems metas 11 ir busimiems 12 atvezti aukletoja

2

Re: 12 paskutinis skambutis

Nu as tai ne dvyliktoke, bet girdejau pletkus kad musu mokyklon aukletoja parskraidino su oro balionu big_smile bet gal but cia tik pletkas... bet mintis tai nebloga wink

3

Re: 12 paskutinis skambutis

zhalias aprashinetas zhigulys... (pirmukas)

4

Re: 12 paskutinis skambutis

su tuo oro balionu taj jo tevas mates kaip mokiniai sukavo prie baliono o ten mokytoja stovejo ir pakilo

5

Re: 12 paskutinis skambutis

uoj blyn.. sveikatos nulis po vakar.. smile siaip labai linksmai pabaliavojom!;) o aukletoja vezem ir patys vaziavom su stai situo daiktu: http://forumas.ieskok.lt/imgload/676  http://forumas.ieskok.lt/imgload/677  smile smagu buvo wink
pasiulymas kitiem metam: issinuomokit ta vazinejanti bariuka wink bus tikrai unreal smile

6

Re: 12 paskutinis skambutis

kitais metais kartosim.

7

Re: 12 paskutinis skambutis

Mes tai su limuzinu savo aukletoja atvezem:) O veliau su visa klase ir su ja i gamta i lb.graze vetele irgi su shashlikais ir su viskuo... smile

8

Re: 12 paskutinis skambutis

auklyte atwezem su busikais,patys buwom visi apsirenge karine uniforma ir padarem visa sou(islipom,atidawem pagarba musu generolei,zygiavom )..nu sake kad musu pasirodymas buwo pats geriausias.. big_smile o 11okai tai padare vaidinima(grazu labai),isnuomavo autobusus ir visus 12okus po vilniu paveziojo big_smile nu nerealu big_smile

9

Re: 12 paskutinis skambutis

nieko nesupratau..O kam ja reikia vezti?:D Kazkaip mano laikais to nebuvo..Bet mintis tai nebloga..Kaip jaunaja i zaxa..:D

10

Re: 12 paskutinis skambutis

atsigauk.... jeigu mano tevai dar prie ruskio savo klioshe i shule vezhe,tj patikek kad tau nebuvo,pezi ir nupezi

11

Re: 12 paskutinis skambutis

Vitalijus, 19 parašė:

atsigauk.... jeigu mano tevai dar prie ruskio savo klioshe i shule vezhe,tj patikek kad tau nebuvo,pezi ir nupezi


Ne nu tu durnas gal?:D Sakau kad nebuvo, ir pirma kart girdziu..

12

Re: 12 paskutinis skambutis

tj vat atsitrauk nuo kompo,su gyvais zhmonem pabendrauk ir dazhniau laikrashcius skaityk,gal tada ir susivoksi kas aplink tawe wyksta... kazhkoks ishbrydes tu man atrodai... gal shules nelankei,kad klioshes vezht neteko? big_smile

13

Re: 12 paskutinis skambutis

Vitalijus, 19 parašė:

tj vat atsitrauk nuo kompo,su gyvais zhmonem pabendrauk ir dazhniau laikrashcius skaityk,gal tada ir susivoksi kas aplink tawe wyksta... kazhkoks ishbrydes tu man atrodai... gal shules nelankei? big_smile

Eilini karta rasoma kvaila tulo provincijos atstovo fantazija-offtopicas..Tik kazkodel i jas niex nekreipia demesio..:D

14

Re: 12 paskutinis skambutis

eik eik? sakai niekas nekreipia demesio? big_smile tjgi tu kreipi big_smile pamastyk,vel prasimetei big_smile o del to provincialumo tj pasigincyt galima smile nes kaip sako: Sh.... ne sviestas - K.... ne miestas. tjp kad pats pagalvok...  toks pat provincialas ir esi ir nebesivartyk cia. Liewas bazaras cia su tavim. DISRESPECT.
Jei tu ten tupi kazhkur uzhsidares ir nepastebi tokio triukshmingo reginio kaip klioshes vezhimas i shulia tai nezhinau...