1

Tema: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Jei dar daugiau yra crazy/cyber lt maloniai  kwieciu prisijunkti prie musu klubines sutwes, dabar yra 9lt , 5gb, 6rus, 2D, 2 graikai (ple kokios raides graikijos?:)
ir wis plieciasi , sekantis dideles  klubas balandzio 15 alexandra palace.

2

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Daugiau info apie kluba,muzika

3

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Jo MAntai ....Taip ir turi but juk mes Lietuviai , kadaise galingiausia valstyve buvusi ...O ka tie Anglai ...anekdotai ...
O moterys ar matei ka?  kaip is kitos galaktikos big_smile

4

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Kaip matosi smile

5

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

as tai siaip is pietu bet esu buves ir zinau wink

6

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

bus daug daug :DD

7

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Bet svarbiausia kad ne tik is LT plusta visi i Britanija....Cia kaip virusas ziuriu .Vien is ten kur as ......Daug lietuviu irgi dingo ir labai daug patikekit ..;)Geriau i pietus , na aisku i vakarine dali big_smile

8

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Jo Jo teisingai ten zmoniu tipazas ne tas ane .....na ta prasme !!! big_smile :*

9

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

statybininku salis, be uzuolaidu smile

10

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

maziau jus ten siausikit nes nieko neparsivezat kai y lietuva parvaziuojat kandukai jus...;D

11

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

oi bliamba... mane tai juokas ima kai zmones ysivaizduoja , kad cia taip jau lengva gyventi...kaip jus sakot dirba pahalina, bet tai nors sy ta pamato... As Londone jau ketvirti metai gyvenu , du metai iseiles non stop klubu manijake buvau.. as manau , kad reikia viska gyvenime pereiti , kad atsirinktum , kas tau reikalinga , o kas ne !!! 
o kalbant apie lietuvius klubuose, va paskutiny karta buvo partis , klubo talpa 5000 zmoniu , eini per kluba ir tik girdi arba rusiskai arba lietuviskai kalbant. Cia londone, tikru angliuku kislotnuos klubuos gal trecdalias.. visi kiti-brazilai,naujoji zelandija,ispanai,lenkai,lietuviai ir tt...
  Lietuviai cia palaiko klubu judejima!!!!!!!!

12

Re: Lietuwiai siaucia londono klubuose :))

Chemical wrongers .....  cia mumu mazytis forumas ..

http://www.dontstayin.com/groups/lithuanians-in-the-raves

sipnu nerwu zmonem geriau neskaityt :DDD