1

Tema: Ivertinkite daina - KARALIAI

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=20A163FD2E816993

ivertinkite daina smile tai tik demo smile

2

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

tikriausiai didesnio slamsto nesu klauses

3

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

cia tipo turetu buti aktualia tema ;]] nu kodel, ne visiskas slamstas, tikrai yra didesniu big_smile bet siaip bachureli, balso neturi ir kompas nelabai ji padeda istaisyt smile bet savo pramogai, kodel nepadainuot ?! smile dainuokit big_smile reiks ir man koki gabaliuka sukurt big_smile

4

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

įvertinti? 0/10. nevertintina.

5

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

em, gal geriau nekomentuosiu...

6

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

sutinku su arturu

7

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

nu ok, pakomentuosiu... dainuoji "per nosi" smile tikiuosi supratai apie ka as wink ant vokalo uzdetas delay (aidas) nukelia visa gabala 30 metu atgal. vokalas irasinetas su nekokiu mikrafonu, girdisi traskesiai. speju muzika "vogta" wink pats dainavimas man kazkur girdetas pasirode.. manau, kazka bandai pamegdzioti... dainos tekstas.... ziauru... ar pats negirdi, kad tavo vokalas per garsiai eina? pradzioje kartojama fraze grynai ne i tema! nemanau, kad cia buvo ideta daug darbo... tai tiek... sekmes...

8

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

Pirma būsiu ir pagirsiu.:D man patiko. gal kiek monotoniška, bet man visai patiko, nu. Bet ilgai klausytis negalėčiau.Tiesiog pabostų.

9

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

nu pize vaikinuk:-(  tau meska ausi :Onumyne:O daina leva be prasmiska tas:::223 aidas vapse ne prie ko :::236as kai dainuoji nuo vaikystes :::209vaikeli tau sleptis po lappais reik tau dar mokytis ir mokytis dainuot kaip tau visai negeda tokia nesamone det coia vapse kas cia do tema? tupa prie ko pavadinimas? ai krc didelis **** is didziosios s smile sekmes bemuzikuojan:D~:?;D;D;D;D:-D

10

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

visalaik lengviausia sukritikuot =] Aiste, gal parodyk kaip tu graziai dainuoji? kaip cia is tikro reik? =]

11

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

nu ka as zinau tyliai klausiau negirdejau traskesiu niekoas ten big_smile:D  nu tekstas  nekoks  bet pagal muzika visai **** skamba  vapse  nemanau kad  labai meslas big_smile nors  man visos lt dainos meslas big_smile na kaip demuske  nieko visai nors ir aisq  fonograma  ne jo bet koks skirtumas big_smile

12

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

nu **** su tokia panele fifa oi naga nusilauziau mamyte o gal senel na tas su kuriuo tratinuosi gelbek visai tokia vista patvarkyt vieni nekai :)o tau  agne opararciau sustros nelasut nes zinok nifiga neiseina as tik pasakiau kad toj srity turiu patirties ir tiek o jai tu neikerti minciu tai gal kirstuka paskolint lol from big LOL

13

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

normali cia ta tema  zmogus nori isgirst nuomone ir viskas kur tu cia matai nesamone big_smile:D:D???  jau cia 10 kart geriau nei   kad kaip pvz  fyfa vs gote ar forsai vs  skinai  nu ten tai nesamones cia  yra normaliai  discusas

14

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

o kurinys... ne mano skonio ir tiek... wink

15

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

Zodziai ir muzika nesutampa...(manuo nuomone)... big_smile cia kazas rase, kad lengva kritikuot, taciau be kritikos ir nebus rezultatu...keista, kad pats autrius daugiau nei zodziu neparase...vadinas net netur ka pridurt...tik pritar pagrindinei nuomonei: slamstas.  Tipo padainuosiu ant prikolo...fone parodysiu kaip moku gitarele bruzint ir bus ciki big_smile ir dar be to neblogai butu, kad dainoj butu teksto normalaus...o ne tie patys trys sakinukai kartotus smile ar bent jau varijavimo kokio (jei bent jis zino ka tai reiskia) big_smile

16

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

Mantas nesakyk  tie  trys zodziai  lietuvai leme  6 vieta  eurovizijoj big_smile:D:D:D tipo ne  pasakysi kad ten daugiau zodziu toj dainoj big_smile  we  are the  winers  of  eurovision  voite  for the winers  viskas  big_smile:D:D

17

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

bet ten bent jau muzika su zodziai dero, skambesys buvo, efektas kazkoks padarytas...o be to ten buvo ir kito teksto, kuris taip pat kazka pasako...

P.S.
Robertas, negink cia jo, bo po to islis i gatves dar nauja "kruta" lituviska grupe...

18

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

big_smile:D:D nu Mantas man  seip vienodai tegul lenda  man vistiek beveik visos lietuvos pop dainos meslas big_smile ir seip as  konkreciai neginu jo as tik konstatuoju faktus  :Dnera geresnės muzikos kaip elektronikos žanras  ir  visi jo stiliai http://forumas.ieskok.lt/imgload/811

19

Re: Ivertinkite daina - KARALIAI

buna ir blogiau..tikrai blogiau vz minedas