21

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

buti romantiska labai lengva, paprasciausia rerikia galvoti apie savo situacija ir t.t. smile

22

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

ne reikia gimti tokiu,paziurek i mane pvz

23

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

tomai ,i ka ziureti?kazkaip nebaisiai matosi tavo omantika:)

24

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

NA as manyciau kad romantika gali buti ir paciam sau,tarkim as esu visada romantiskai nusiteikes nes nezinai kada gali surasti ta savo antraja pusele,galbut net ir tada kai pirksi puse kepaliuko duonos.;D

25

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Benas, 23 parašė:

NA as manyciau kad romantika gali buti ir paciam sau,tarkim as esu visada romantiskai nusiteikes nes nezinai kada gali surasti ta savo antraja pusele,galbut net ir tada kai pirksi puse kepaliuko duonos.;D

manau ,kad greiciau sutiktum savo antra puse jei pirktum ketvirti kepaliuko:))tada greiciau pagalvji ,kad sis vaikinukas gyvena vienas:)))

26

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

merginom patinka daug kas ,bet visu brangiausia zinoti jai,kad jos vaikinukas mylija ja, o ne tik tuscias laiko leidimas,ir zodziai:]:]:)

27

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Pritariu kazkieno pasakytiems zodziams, jog romantikais tapti neimanoma, jais gimstama.. Nesamone, jog del mylimo zmogaus imsi ir tapsi romantikas, juokingai net skamba, ypac, kai tas zmogus net neisivaizduoja, kas tai yra romantika.

28

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Manau, kad ne, tu esi juo arba ne. Kaip aš norėčiau sutikti savo gyvenime vyrą romantiką smile tikriausiai niekada nepaleisčiau. Nes kai stengiesi būti su vaikinu romantiška, o jis kaip stuobrys vapalioja belenką rankos nusvyra.Romantiškieji vyrukai kur jūs smile?????????????????????????????????????????????????????

29

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

na  kaip  pasakytu zmones seis laikais viskas imanoma na  jei rimciau tai  toki buda  turi suformuot ilgas laiko tarpas seip manyciau sunkiai nes  kas netikra tas netikra  naturaliai jei neiseina tai stenkis kiek nori

30

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Dalia, 20 parašė:

Manau, kad ne, tu esi juo arba ne. Kaip aš norėčiau sutikti savo gyvenime vyrą romantiką smile tikriausiai niekada nepaleisčiau. Nes kai stengiesi būti su vaikinu romantiška, o jis kaip stuobrys vapalioja belenką rankos nusvyra.Romantiškieji vyrukai kur jūs smile?????????????????????????????????????????????????????

Dalia  as as romantikas   svajoklis ir tt  tik va uzimtas  jau kaip ir sad

31

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Taip,yra tokia tikimybe:)viska lemia aplinkybes.pažines meile,pažinsi ir romantika...

32

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

nu manau reijku siek tiek daugiau aykreipti demesi sau ..ir panelei .. pamatyt kas aplinkuj grazaus .. manau imanoma

33

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Ramantika nekenkia, bet riekia nepamirsti kad gyvenam ne svajoniu pasauly  o urbanistinese dziunglese smile

34

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

kai buni neromantikas tiesiog net nepastebi,kad esi ramantiskoj aplinkoj,kad jau dalyvauji...o keistis ir kazka pradeti megti,gal kazkam ir imanoma taip ...;)

35

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

tingisi skaityti tiek pranesimu, bet galiu pasakyti jog galima istikruju. Aisku daug kas sako kad gimstama jau, bet ne juk romantiku gali buti kiekvienas zmogus ... as va pavyzdziui nezinau ar tapau juo, taciau zinau mazdaug kaip reikia buti romantisku merginos akiraty smile

36

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

imanoma, jei to ptas nori

37

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

nelabai :V

38

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

as ir seip esu romantikas tai man net neverta stenktis juo tapti big_smile

39

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

o kam tapti romantiku jeigu nesi, gyveni sau gyvenes ir viskas smile o jeigu nezinai ar esi ar ne, tai kai susirasi mergina tada suzinosi tikrai...

40

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

zmogus romantiku gimsta,o ne tampa.romantikai reikia prigimties