21

Re: Kodel jie netiki?

Lukas, 11 parašė:

Kodel lietuviai gyvenantys lietuvoi dazniausias netiki kad as gyvenu amerikoi (as is tikruju givenu amerikoi)jie visada sako kad netikiu hmm bet nesuprantu kodel taip sunku patiketi? hmm

zinai internetas toks dalykas... kur 95% melo ir 5% tiesos ... big_smile

22

Re: Kodel jie netiki?

Marius, 18 parašė:
Lukas, 11 parašė:

Kodel lietuviai gyvenantys lietuvoi dazniausias netiki kad as gyvenu amerikoi (as is tikruju givenu amerikoi)jie visada sako kad netikiu hmm bet nesuprantu kodel taip sunku patiketi? hmm

zinai internetas toks dalykas... kur 95% melo ir 5% tiesos ... big_smile

Bet tik kolkas big_smile

23

Re: Kodel jie netiki?

tai ko cia netiketi ???ka kitiems taip svarbu kur gyveni

24

Re: Kodel jie netiki?

nes visi pavydi tai ir netiki... tongue

25

Re: Kodel jie netiki?

Marius, 18 parašė:
Lukas, 11 parašė:

Kodel lietuviai gyvenantys lietuvoi dazniausias netiki kad as gyvenu amerikoi (as is tikruju givenu amerikoi)jie visada sako kad netikiu hmm bet nesuprantu kodel taip sunku patiketi? hmm

zinai internetas toks dalykas... kur 95% melo ir 5% tiesos ... big_smile

ooo jo  gali buti...

26

Re: Kodel jie netiki?

Todel kad ten sunku nuvykt...:)

27

Re: Kodel jie netiki?

uiiii vaikas!!

28

Re: Kodel jie netiki?

jo labai tas uzknisa, pirma klausineja sako o is kur busi, o paskiau pasakai tai sako nemeluok, tai ka man sakyti tipo as is vilniaus? nors tai butu didesnis melas, nu nesamone krc

29

Re: Kodel jie netiki?

man tai jokio skirtumo is kur tu...amerika ne europa...truputi sunkiau ten nusikrapstyti ir keliones brangesnes ir pati amerika apriboja imigrantu skaiciu dabar lengviausia studentams arba dirbantiems geruose darbuose....turintys geras rekomendacijas yra paprasciau ten nuvykti ..nemanau kad lengvai isileidzia amerika kiek zinau tikrai ne...tai juk uz atlanto ...visi iprate kad europoje dauguma blaskosi...

30

Re: Kodel jie netiki?

joa

31

Re: Kodel jie netiki?

jei netiki parodyk savo foto ne man aisku o tas kas netiki kur butum tu prie amerikos kokio izymaus ir zinomo objekto,kur yra mate daug kas per filmus pvz laisves statula.........

32

Re: Kodel jie netiki?

Lukas, 11 parašė:

nu man blogiau big_smile nes kaip paklausia pasakau tada netiki vel paklausia vel pasakau ir nebedraugauja hmm

zinau, man irgi lygiai taip pat buna

33

Re: Kodel jie netiki?

tai geriau is vis nieko nesakyti imk ir pasikviesk i svecius tada isistikins

34

Re: Kodel jie netiki?

ne nu sorry bet mane tokios temos wercia keiktis;]]]]]]]] nu na negaliu..

35

Re: Kodel jie netiki?

pasiusk juos...;)

36

Re: Kodel jie netiki?

Niu as nesuprantu kodel cia netiketi....:D...Tikrai net juokas paeme!...O is dalie gal jie netiki,nes tau pavydi!...Tik tiu maziau kreipk demesi i juos!;)

37

Re: Kodel jie netiki?

Lukas, 11 parašė:

bet as draugu nenoriu prarasti hmm


tikras draugas supras,o blogu draug tau manau nereikia.
smile

38

Re: Kodel jie netiki?

Ne tiki nes internete beveik kekvienas meloja
bet nekreipk demesio ne tiki tai ne tiki