1

Tema: paskutinis skambutis praejo...

paskutinis skambutis praejo... papasakokit kas ar dar sueinat su buvusiais klasiokais? ir ar buvo tokiu su kuriais tikrai gaila ishsiskirt?

2

Re: paskutinis skambutis praejo...

galetu daugiau tokiu shvenciu but...

3

Re: paskutinis skambutis praejo...

Ai, man tai tas paskutinis skambutis visai nepatiko. Nieko ten gero ir idomaus nebuvo. Prisigeriau kaip tase ir tiek... Nieko as is to savo skambucio net nepamenu. Zinau tik tai, ka man kiti pripasakojo.  Ir dar kuo puikiausiai pamenu, jog prabudau namie ant grindu, bandziau atsistoti, bet negalejau, nes galva plyso is skausmo ir dar nezinia is kur, bet ant visu sonu buvo guzai ir melynes(Matyt, kazkur lb kritinejau). Ai, dar ir mano balta suknele murzina ir basutes buvo purvinos... Zodziu, nekas nekas... Bent jau gerai, kad atsirado fainu zmoniu, kurie mane parveze namo ir pristate tevams. Jiems esu tikrai dekinga, nes jei ne jie, gal ir likciau kur nors patvory voliotis, juk bare tai man neleistu per visa nakti miegot:)

P.S.Zmones, nuosirdziai patariu, negerkit per daug ir nemaisykit gerimu... Visada zinokit savo galimybes.

4

Re: paskutinis skambutis praejo...

man jis buvo pries metus, bet pamenu ta svente kaip ir simtadieni, fainai prisimint, tikrai buvo linksma ir pan. gaila buvo issiskirt su klasiokais, bet dauguma isejo svais keliais dirbt i kokia sali. daug ir liko, bet dar susitinku ir sutariu su tikrai nedaugeliu klasioku, vienetai..

5

Re: paskutinis skambutis praejo...

ech .. istikruju kaip Vitalijus rase jog "ar dar sueinat su buvusiais klasiokais?" tai zinok sueini su keliais bet ir tai nelabai, nes kas kur jau mazdaug issilakste, juo labiau kad visi stoja vis kitur ir susitikti bus vis sunkiau. Bet pvz isivaizduojat po keleriu metu vel susibegti kartu?? omg butu vis tiek pasidalini savais isgyvenimais:)Julija?? kam tiek gerti, juk uztenka siek tiek igerti kad paskui visa vakara butu fun, o ne nusigerti ir kad mazdaug kiti pasakotu kas nutiko?? heh manasis skambutis praejo gerai daugmaz atsimenu kas buvo smile) o buvo tikrai fun ir tikrai isimenantis ivykis mano gyvenime, bet palaukit arteja isleistuves o tada tai ... smile)

6

Re: paskutinis skambutis praejo...

juo.. isleistuves irgi fainai, bet manau ne taip kaip simtadienis ir pask.skambutis. nes tada sventi vien su klasiokais, kartu bijai tu artejanciu egzu smile))) nu kazkaip visi sueina labiau. o isleistuves jau toks atsisveikinimas...palaukit, ateis jum ir cementofkes ir pan. bus naji ispudziai

7

Re: paskutinis skambutis praejo...

Oj, bliamba, susimaisiau:D As cia apie isleistuves, o ne skambuti pasakojau. Ech, tas mano blondiniskas protas...:D
Pask. skambutis tai buvo fainas, tik gaila, kad ta diena pliaupe lietus.
O klasiokai... Kazkaip ju net nebesutinku, issilakste visi kazkur. Na, su keletu dar smsais susirasom.

8

Re: paskutinis skambutis praejo...

heh na jo istikruju , musu mazuose gyvenimuose dar daug kas laukia smile

9

Re: paskutinis skambutis praejo...

[/quote]

10

Re: paskutinis skambutis praejo...

Julija, 19 parašė:

Oj, bliamba, susimaisiau:D As cia apie isleistuves, o ne skambuti pasakojau. Ech, tas mano blondiniskas protas...:D
Pask. skambutis tai buvo fainas, tik gaila, kad ta diena pliaupe lietus.
O klasiokai... Kazkaip ju net nebesutinku, issilakste visi kazkur. Na, su keletu dar smsais susirasom.

Na vo tas ir yra, kad tik su keliais ir tai kartais sms susitypini ir tiek ... liudna :~ istikruju smile

11

Re: paskutinis skambutis praejo...

ziuriu visiem cia tas pats..nu baigus mokslus mokykloj prasideda naujas gyvenimas, gaila kad ir tie seni draugai is mokyklos dingsta..bet taip jau yra..

12

Re: paskutinis skambutis praejo...

na tai taip, juk kaip kazkas yra pasakes, o tuo labiau ir pats zmogus supranta jog: "nieko nera amzino" ..

13

Re: paskutinis skambutis praejo...

o vat man mano paskutinis skambutis tai tiesiog suuuuper buwo big_smile:D visi apsirengem karinem uniformom,aukletojai generolo kepure uzdejom...atodawem pagarba.. big_smile tada na kaip visada mokytojai graudzia kalba sukalbejo..11okai pasivazinejima po vilniu suorganizavo.. big_smile nu nerealu,turesiu ka vaikam papasakot big_smile:] na o po oficialios dalies,kaip visada pjanke su daug sampano ir saslykais big_smile:D:D:D :] kas del klasioku tai matau daznai juos dabar,pakalbam... big_smile :]

14

Re: paskutinis skambutis praejo...

skaiatu skaitau kad girdeta istorija big_smile mes ir kazka tokio darem su tom uniformom ir mokytojais smile

15

Re: paskutinis skambutis praejo...

Viktorija, 18 parašė:

o vat man mano paskutinis skambutis tai tiesiog suuuuper buwo big_smile:D visi apsirengem karinem uniformom,aukletojai generolo kepure uzdejom...atodawem pagarba.. big_smile tada na kaip visada mokytojai graudzia kalba sukalbejo..11okai pasivazinejima po vilniu suorganizavo.. big_smile nu nerealu,turesiu ka vaikam papasakot big_smile:] na o po oficialios dalies,kaip visada pjanke su daug sampano ir saslykais big_smile:D:D:D :] kas del klasioku tai matau daznai juos dabar,pakalbam... big_smile :]


jo .. istikruju, pas jus tai daug brendzio ir alaus buvo, paskui sokiai pokiai gryzau po pusantro paros tik inamus tevai truputi pakraupe buvo, bet oh well svarbu fun buvo big_smile