1

Tema: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

ar pastebejote kada, kiek zmoniu apsilanko ir paziurineja jusu anketas, bet ar kada pabandete paskaiciuoti, kiek is ju vis del to ima ir paraso nors paprasciausia "labas".. o kiek tokiu etatiniu ziurinetoju yra smile
kaip manote kodel taip bendrauti nenorima?

2

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

todel, kad anketos siaip yra ziurimos gan atmestinai, nes ju daug yra. ir pati swarbiausia yra pirmoji foto. ash pwz nusistatau on air amziaus filtra ir ziurineju wisas anketas, kai truxta su kuo bendraut, tiesiog ijungi ir ishjungi, o jei pirma fotke patraukia demesi, perziuri likusias, patinka, ir parashai smile

3

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vija, 24 juk neparashysi visom ieskok.lt mergynom... 

4

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

kad ir kaip noretum smile

5

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Arminas, 18 parašė:

Vija, 24 juk neparashysi visom ieskok.lt mergynom...


as nesakau, kad visom rasyti reikia, bet nuolat apziurineti anketas ir po kokius 10 kartu.. bene nera ka veikti big_smile?

6

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vija24, apžiūrinėja dažnaiusiai tie, kurie renkasi į forumą. Jeigu paskaičiuotum kiek apžiūri tie patys žmonės diena iš dienos... Gaunasi toks katės pelės žaidimas - jis arba ji pažiūri, tu matai, kad tave matė, tada pažiūri tu, o kai pamato, kad tu žiūrėjai ir vėl pažiūri... Ar aiškiau kas nors?:V

7

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vija na taip man keisciausia kai tas pats amsmuo ziurineja Tavo anketa kad ir milijona kartu,bet nieko neparaso,wa sitai man yra  keista,o jei ten karteli paziuri tai nieko nuiostabaus kad gali ir neparasyt smile

8

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

o ka, spoksot i anketas draudziama? :?

9

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

as dazniaucia forumieciu anketas mekstu apziurinet  net ir po 10 kartu juk idomu kas raso...  pamirsti foto vel paziuri   juk visu neprisiminsi.... nors dazniause ir mano anketa po 10 kartu apziuri  forumieciai   ir kas cia blogo  ? beto cia toks iportis phpbb forumose dalyvaujant paryskint nicka i kurio zmogaus posta atsakai.....

10

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

praktiskai nieko bet  as kalbejau is kitos puses kol nebuwau prisijungusi prie forumo,tik paste smile

11

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tai jei matai, kad daug y tawe ziuri, tai gal kox nedrasus waikinukas nedristantis pats parashyti;) negi sunku paciai parashyt?:)

12

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

seip cia tik mano pastebejimas-nenori tegu neraso,jeiuzsimanau,pati parasau ::)

13

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Gediminas, 19 parašė:

tai jei matai, kad daug y tawe ziuri, tai gal kox nedrasus waikinukas nedristantis pats parashyti;) negi sunku paciai parashyt?:)


as siaip irgi kalbu daugiau apie tai, kad forume nedalyvaujant ziuri.. as pati tu anketu neapziurineju, taigi grandines, kas mane pamate, as paziurejau, tada jis ir vel as nera..
o del parasymo paciai, zinai, pabandziau padaryti eksperimenta ir viena diena paskyriau laiskuciu rasymui riems zmones, kurie mane nuziurineja smile spek kiek atsakymu gavau?
tarkim taip, griztamasis rysys buvo 1% big_smile

14

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

nu keistas atwejis smile ash bent jau tai stengiuosi wisom atrashyt... nu buna, kad kartais fizishkai tiesiog nepajegi, bet jei zmogus tau kazhka parasho, reishkia kazhkuo sudominai... ir ignoruot nelabai mandagu:) nebent jau wisishkai nepatinka;)

15

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

as tai buna panom parasau,kartais isibendraujam o kartais tokios newisprotes paraso,kurios cia susirinkusios bernu kabint,tai pagalwoja to ko nerra smile waikinai atraso,na zinoma ne wisi,be  jei atraso tai dazniausiai pokalbis ilgai neuzsitesia

16

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

taj o kas kaltas, kad pokalbis neuzhsitesia?:)

17

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

WAIKINAI tongue

18

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

o merginos jau gerietes? smile

19

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

O ar as sakiau kad WISADA waikinai ;D smile

20

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

nu nesakei, bet ash taip supratau:D o tu wisiem atrashai?:)