21

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

As tai skaityk irgi Norvegijoje gyvenu,nes tetis jau ten su visam isvykes....Tai turiu dvejus namus....ir dabar planuoju toje salyje ilgiau pasilikti,draugu yra ir labai grazu,poilsis...niu nuostabu!

22

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Nerealiai grazi salis!!!:) jau buwau du kartus,vaziuosiu ir trecia:)

23

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

nu tai taip...as taip pat jau isvykstu tenĄ....i ta nuostabe salele.... big_smile

24

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Laima, 19 parašė:

as pritariu!!cia nuostabi salis!!gyvenu graziausioje Norges dalyje ir cia nuostabu!!zmones??yra visokiu!!turiu daug draugu!!bet norvegu nesuprantu ir nesistengiu suprast,nes kuo labiau gilinies,tuo labaiu juie sudetingesni!!geriausiai pazint juos pavirsutiniskai!!

25

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

ir kur tau atrodo graziausia norges vieta???????????

26

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Graziausia vieta tai Geirangerio ratas, Lillehameris...o siaip man ten viskas grazu...! 

27

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

salis tai gal ir grazi8norvegija) bet zmones tai tikri bukagalviai!

28

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Lina,tu bent jau i bergena nuvaziuok arba i triomsa nuskrisk.. O ten tai grozis!!:::209

29

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

o mano sese dabar Norvegijoj, jai ten irgi labai patinka! sake kad nuostabaus grozio salis!

30

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Tikrai nuostabi salis smile su mielu noru dar ten sugrizciau...ir sugrisiu kita vasara smile

31

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

na del draugiskumo tai kazinau... as cia jau 3 metai, na aisku nepastovei, 3 kartus per metus isvaziuoju pailseti is cia kazkur toliau...
kas liecia grozi... na tai tikrai yra graziu vietu (aisku yra ir graziau) na bet man asmeniskai cia nelabai... tik tiek kad turiu cia puiku darba.
o patys norvegai kaipkurie net nezino savo istorijos... kaipkas net nezino kas yra vikingas... na tai ka as galiu pasakyti...
jie yra labai izdidus ir pasipute, issivaizduoja esa geriausi(bet toli grazu to nera)...
na apie visas salis bei tautas galima izvelgti kazka gera ir blogo... na bet is 100 balu jei duociau 42balus.

32

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

as tik del gamtovaizdzio pakeliaut noreciau su fotoparatu pafotografuot

33

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

zmones nepasakyciau kad mieliausi... tiesiog paslaugus.. nes kitoks mentilitetas pas juos... bet visgi kitatauciai juos jau baigia isauklyti ta prasme rakina namu duris, masinas ir pan.,.....
gamta tai grazi o patys zmones tai pavadinciau juos "pingvinais"
cia nenoreciau pasilikti visam gyvenimui...

34

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

seip pacios norvegijos nlb maciau, is miestu buvau tik osle ir tai begte prabegau per lietu, bet va kalnai.. buvau jotunheimeno parke, 7 dienu zygyje - tai jau norvegijos kalnu visam gyvenimui uztex:D:D dabar, kai ziuriu nuotraukas, galvoju nu geras, vis delto ir graziu vaizdu buvo, bet seip ispudis tox: akmenys, akmenys, akmenys.. ziema vidury vasaros, ledinis vejas.. persivertem i pietine puse, pradejo lyti.. pelkes pelkes.. ir vel akmenys..:D ir dar nesutemsta niekaip, nu sakes..:D

35

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

nu kol kas norvegija man nečiotka.bet, manau, už savaitikės ir vėl taps paslaptinga troliu šalim...

36

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

gal kas galetu man papasakoti apie Australija?

37

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

dar ne buvau bet labai noreciau

38

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

as jau is cia nenoriu isvykti....man cia vaina...nauji draugai...geras darbas....viskas ko labiausiai reikia...i lietuva gryztu,tikkad ten liko mano du brangiausi zmones...sese ir mamyte!...o dabar dar ir visiems metams cia pasilieku...kaip sakant kiekvienas turi savo nuomone ir tai yra labai gerai!

39

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

mano manymu Norvegijoje laimes vis viena nerasi jei dar gerai moka tai nereiskia kad tie pinigai padaris zmogu laiminga.. nors gal kai ka ir daro....

40

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

o mane Norvegija padare pati laimingiausia,as cia radau savo meile:::714 ir dabar pasileku cia visam turiu cia draugu,gera darba ir mylima zmogu,o i lietuva vaziuoju tik atostogom pasveciot pas mama.