14141

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, fui ;D ;D o as zinau, kad atsakingas uz teliko ziurejima butu big_smile

14142

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nesakyk, kad pas tave akiu kokiu 10 ;D;D;D apsaugok jas visas, melyniu ekstrakte big_smile

14143

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nea, pas mane tik trys, oi t.y. dvi big_smile

ziuriu zuvo visi, na ka gi su savimi pasikalbesiu.. big_smile na kaip gi Linai tau sekas? mm aciu, neblogai.. ne viskas reik i guoli list, nes gliuchina kaip matau mane big_smile Labanakt visiems smile ir is karto, labas rytas, nes jau ne kazkas ir liko plius rytoj sveikintis nereikes big_smile mama peleda ismoke mane ka gali daryt tuoj niekad...ne viskas ;D iki big_smile

14144

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

alia tia cia man dabar taip iseina riekia plest nariu sarasa? tai gal malonesit atsakyt basic narystes klausimus bent kad manes nevargint perlabeliausiai? big_smile

14145

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, nieko nesupratau ka parasei ;D kas per klausimai?duoks sen tongue
Lineli, matos, kad miegot jau laikas buvo big_smile as kazkaip nebemaciau cia taves, o, kaip minejau, labai miegot norejau, tai ir isejau :::818 matai, mama nors konors gero ismoke tongue

14146

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea tai tu jau uzregistruota bet cia mes turim Lineli (daugiskaita tai cia tipo pagarbos reiskinys buva) big_smile

14147

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, mama daug ko gero ismoke :::027 o kad laikas miegot buvo man jau aisku ir taip big_smile
Auri, kaip registracija tai ivykdyt? Vardas, miestas ir kuklumo lygis? big_smile

14148

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, perskaiciau antru kartu ir viskas aisku tongue tik zinai, galvojau galvojau, kas cia per "basic" (mat maniau, kad cia lietuviskas jis turi but butinai big_smile  ) ot tundra!!!taigi mes daugiakalbiai tongue
Lineli, pirmam puslapiuky parasyta big_smile berods sie klausimai, kuriuos minejai smile hmmm...kodel as kazkokia istorija registracijos metu turejau pasakot? :?

14149

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

prasom registruotis i kluba big_smile vardas amzius vietove ;DDD ir kuklumo lygis ! big_smile~

Ingrida cia tipo tas? big_smile arba as aklas ir nematau big_smile

14150

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

Lauras, 20 > alia paranojiskai tu ziuri Laurai i tuos moderatorius :DDDD jie gal ir kvailoki bet tikrai nepasizymi tokia kantrybe kad deliot tiek daug tu geltonu korteliu ir dar iskabeles montuot :DDD

Nerijus, 24 > Nieko ! tu paciu laiku ! Prasom klot anketinius domenis ir stot kluban !! :]]] amzius vardas vietove kur gyvenate patirtis ir kuklumo stazas :DDD (a vdrug gal koki univera dar baiges kuklumo?) big_smile~

na, ir sitas tinka, manau tongue big_smile:D:D

14151

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

em kad viskas aisku cia.. big_smile /msg register big_smile Vardas parasytas, amzius irgi, miestas Siauliai, kuklumo lygis...hmmm big_smile na is kuklumo nemirsiu manau big_smile sakykim 65% smile

14152

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nejau Auris dar viena priregistruos i "DRASIU IR KUILIU VYRU KLUBA" ;D;D;D

14153

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 23 parašė:

em kad viskas aisku cia.. big_smile /msg register big_smile Vardas parasytas, amzius irgi, miestas Siauliai, kuklumo lygis...hmmm big_smile na is kuklumo nemirsiu manau big_smile sakykim 65% smile


manau, sitaip neissisuksi :? nzn kaip kiti.. bet as reikalauju daugiau :::b18 (papasakoti apie save, zinoma big_smile) )

14154

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Atejo vasara...o kas pamenat ka as buvau pasizadejus per ja padaryt??? tongue ...ogi perskaityti sia tema nuo pradziu iki ten, kur pasireiskiau big_smile taigi, perskaiciu 80 psl. (labai daug, nes pvz knygu skaityt nemegstu big_smile  )....neblogu bajeriuku radau, sakau reik primint visiems big_smile (tikiuos geltonos negaut) neutral
VYRAI APIE SAVE:
"vyrai nenykit, ir taip jusu maziau negu musu big_smile"
"maziau bet kad mes neitin kam reikalingi , anksciau buvo vyras seimos galva - db lygios teises
anksciau vyras apvaisintojas - db jau ir be apsieit galima vyras karzygis - visi tapo taikos myletojai sad"
KAI KLAVIATURA NEKLAUSO ARBA PIRSTAI NEPADARE APSILIMO:
"jau keturiese esame!!! dabar reikia datos seip TESLIU rajone jis yra"
"visiem buna kad klavisai nusprusta , bet cia tai SUPER CIOTKAI GAVOSI big_smile"
O JIE TIKRAI KUKLUS:
"Na va. Kuklusis Arunas pasikuklino ir anketa man atsiunte asmeniskai:) (Saunu, siam klubui kuklumo niekada nebus per daug ! ;D ) "
PRADZIOJ NET TEMOS AUTORIUS NESITIKEJO TOKIO PAKILIMO ---->dabar 1417 smile
"neatspejai mantas big_smile jau 63 puslapis :DDD bene cia stambiausia tema bus visam forume, ne? :DDD"
PATARIMAI:
"leisk praeit siek tiek laiko po shio ivykio ir leisk man koki vakara alaus prisiurbt, tada papasakosiu su detalem wink"
"hey nenusimink tu taip... bus tu sansu:)  jei jau mergi matai kad pavaro tai dar pries nueidamas pasiulyk jei surio.. jei atsisakys (o tikriausiai ir atsisakys) sakyk "takaja krysa i syra neest.." bent sau nuotaika pakelsi smile)"
"o jei sutiks sakyk " taip ir maniau kad ziurke" big_smile"
p.s. Auri, o visai kitoks tu dabar mano akyse tongue
na, tai tokia vat ataskaita is 80psl big_smile labai nesupykit, daugiau pazadu nebecituot ;D


14155

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

apie ta ziurke, kazin ne Lauras pasiule ;D ;D ;D
>> bet siaip.. Ingrida, matyt, kad turi ka veikt ;D jei tik 80psl perskaitei ;D nes as tai neturejau k aveikt ir per nakti 400 perskaiciau tongue

14156

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, kad as pries kelias valandeles pradejau skaityt neutral ir dar trukdziai sokie tokie, kas be ko ... manksta akiu ;Dman tik idomu kuriam puslapiuky as pasireiskiau tongue

14157

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai zinau, kad kazkur apie 406 ar kazkur :?
>> asmeniskai man geriausios Lauro mintys ;D jo pamastymai man juokingiausi buvo big_smile

14158

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne ne Linas taip lengvai neissisuks big_smile~

O jeigu saziningai tai temos Autorius nuo pat pradziu nesitikejo kad sita tema tokia issiputus pabuvos big_smile Matosi pirmame puslapyje kad autorius rase is prikolo ir visai nerimtai ;D Bet vat trenke zaibas ir nekuklieji susirinko kaip grybai po lietaus ;D Eh. Jeigu kas nors atsuktu laika ir duotu sansa pasielgt kitaip, tai pakurciau du tokius klubus ;D

14159

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, nostalgija matau tavo veide big_smile kai busi senas seneliukas...manau, visai butu idomu pasiskaitineti ka cia pripezejom...tik nebus islike nieko...

14160

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na tai kur nebus nostalgija big_smile paskaitai pirmus puslapius jau sypsius atsiranda paskaicius nupususius Viktoro (aka musu legaliojo pirmininko) rastliavas ;D Visgi jam turime dekoti kad VYRU klubas priimt ir MERGAS sugalvojo. Va taip. Visi laurai tik jam ! big_smile~ Jis tai kaip koks 21 amziaus einsteinas su revoliucinem idejom ;D