81

Re: apie zemaicius

db dazniausiai visoj lietuvoj(BEVEIK!!!!)kalba aukstaitiskai...

82

Re: apie zemaicius

ziuriu zemaiciai su aukstaiciais visada pykosi kaip atskiros respublikos ar atskiros religijos

83

Re: apie zemaicius

seip toks kaip relus karas nebuvo bet na toks vidinis maistas visada vyrauja!!! Viktorija 24 kokia puse palaikai?

84

Re: apie zemaicius

:V :V :V

85

Re: apie zemaicius

smile

86

Re: apie zemaicius

as gyvenu Tauragej ir esam tikri zemaiciai:-)

87

Re: apie zemaicius

ir?

88

Re: apie zemaicius

zemaiciai nieko blogesni uz jus net geresni

89

Re: apie zemaicius

ale plunge pamersuot sad

90

Re: apie zemaicius

niekas nieko nepamirso Kristina...zemaiciai yra zemaiciai viskas uo pasakyta as zemaite ir turiu daug pliusu kad esu zemaite va:D

91

Re: apie zemaicius

niekas nieko nepamirso as tik vardinau riba iki kur daug maz zemaitija

92

Re: apie zemaicius

Viktoras, 20 parašė:

seip toks kaip relus karas nebuvo bet na toks vidinis maistas visada vyrauja!!! Viktorija 24 kokia puse palaikai?

as konkreciai nepalaikau ne vienos puses per daug stipriai man tai juokinga kad vieni laiko geresniais uz kitus man tai visi patinka, draugu irgi turiu is visur as ju neskirstau,.....as gimiau zemaitijoje ir dali laiko gyvenau o visa likusi laika praleidau aukstaitijoje..puikiai suprantu zemaicius ir ju kalba,bet zemaitiskai nekalbu

93

Re: apie zemaicius

Viktorija, 24 parašė:
Viktoras, 20 parašė:

seip toks kaip relus karas nebuvo bet na toks vidinis maistas visada vyrauja!!! Viktorija 24 kokia puse palaikai?

as konkreciai nepalaikau ne vienos puses per daug stipriai man tai juokinga kad vieni laiko geresniais uz kitus man tai visi patinka, draugu irgi turiu is visur as ju neskirstau,.....as gimiau zemaitijoje ir dali laiko gyvenau o visa likusi laika praleidau aukstaitijoje..puikiai suprantu zemaicius ir ju kalba,bet zemaitiskai nekalbu

is esmes as ir neskirstau nebent kai pradeda varyti ant zemaiciu kaip kalbat kaip kaimieciai

94

Re: apie zemaicius

Kas bus kas nebus bet zemaitis neprazus.;D;D smile

95

Re: apie zemaicius

!!!!! gerai !!!! Nerijus

96

Re: apie zemaicius

smile