41

Re: viskas apie rukyma :)

tai ir gerai tau big_smile seip geriu ir net nepradet dada nereik veliau galvot kaip mesti big_smile

42

Re: viskas apie rukyma :)

prakeikta tema.. atsiverciau ruukyt uzsimaniau.. begu trumpam.. mmmmmm.. barclay original taste...... niam niam.. turbut skaniau nei buciuot mergina big_smile

43

Re: viskas apie rukyma :)

neprimink ir dabar jauciu ta bloga cigareciu skoni burnoi

44

Re: viskas apie rukyma :)

Lauras, 20 parašė:

prakeikta tema.. atsiverciau ruukyt uzsimaniau.. begu trumpam.. mmmmmm.. barclay original taste...... niam niam.. turbut skaniau nei buciuot mergina big_smile

;D

45

Re: viskas apie rukyma :)

jei mergina  ruko koki "kau" "kosmosas" kastytis ar dar baisiau.. tai gal barklay ir skaniau..

46

Re: viskas apie rukyma :)

"kaunas"

47

Re: viskas apie rukyma :)

rukiau rukau ir rukysiu. BARCLAY.Ruda.

48

Re: viskas apie rukyma :)

girdejau idomia istorijele. nzn ar tai tiesa, nezinau kur ieskot info bet buvo taip: buna kad moterys pagimdo vaikus su placenta, tada ja prapjauna ir isima vaikeli. tai kai prapjove rukancios gimdyves  placenta, pasmirdo rukalais ir buvo juodas vidus. isivaizduoju vaizdelis turetu but ziaurokas.

49

Re: viskas apie rukyma :)

teko inreal matyty apie 40 metu rukusio zmogaus plaucius , vaizdelis isties siaubingas...

50

Re: viskas apie rukyma :)

Aleksandras, 21 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:

girdejau idomia istorijele. nzn ar tai tiesa, nezinau kur ieskot info bet buvo taip: buna kad moterys pagimdo vaikus su placenta, tada ja prapjauna ir isima vaikeli. tai kai prapjove rukancios gimdyves  placenta, pasmirdo rukalais ir buvo juodas vidus. isivaizduoju vaizdelis turetu but ziaurokas.

Is kokiu fantastiku istraukei???Negali buti, kad per tuos 9menesius gimda visa pajuoduotu. Tada 9menesiu uztektu kad vyro plauciai butu surukyti,o yra uzkietejusius rukaliu kurie 12 ar 15 metu ruko ir vargo nemato, isskyrus lupo,plauciu,kasos vezys arba vidiniai infekciniai sutrikimai. SKANAUS DUMO:=D:-D:-]

51

Re: viskas apie rukyma :)

Dangvyra, 18 parašė:

rukiau rukau ir rukysiu. BARCLAY.Ruda.


thats strange.. merginos metines dazniausia arba svelnesnes megsta..
del gimdymo.. tai nestumo metu uzdrausta ruukyt, o del tavo istorijos reikes paklaust tam tikru zmoniu, kai su jais ruukysiu wink
bet del mirciu ir ruukymo pasakysiu trumpai.. mano senele, uzvakar suejo 85i jai.. praruuke kokia 40-50metu... jokiu problemu su plauciais, net senatviai.. tik ataugos kazkokios kankina ir tiek.. mano amzina atilsi pusesere.. mire ~25metu plauciu vezys... rukymo stazas: keletas cigareciu, kurias pabandymui yra rukes bet koks zmogus.. vnz ji nerukanti buvo..
taip kad rukymas tai nieko nereiskia.. ;]

52

Re: viskas apie rukyma :)

rukome rukome big_smile pirma kart pabandziau 13 smile L&M melynas man atrodo buwo,uzsikosejau ir tada gal 3metus nerukiau... big_smile rukau nes man tai patinka,bet nesu pripratus,galiu nerukyt sawaite,dwi...:] tiesiog aplinka ir tam tikros priezastys privercia pakuryt :V dbr pamegau mistral mentol arba barclay mentol...:) bet sueina ir kitos... big_smile

53

Re: viskas apie rukyma :)

Lauras, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Atsitiko nesamone, jau ketvirta diena kaip nerukau po 10 metu stazo...
Ydomu kiek temsiu? big_smile

kol apturesi pirma dideli nervu tampyma.. prisiminsi kaip rukydamas tokiu atveju paruukydavai, neiskesi ir pradesi.. mano brolis po tokio stazo.. aj ne po 12os metu stazo 2 menesius ishgyveno.. darbe prasidejo sunkus laikotarpis ir vel pradejo...

Manau tik galvoji, kad taip gali buti, nes kazkam jau yra taip nutike, taciau juk nepazysti manes...
As bloga nuotaika ir pykty galiu isliet ir kitaip, manau man valios uzteks, kad nepradet rukyt...
O ir seip,manai vargstu mesdamas rukyt tam, kad paskui del kazkokios smulkmenos vel pradet?!
(Kitavertus, nematau jokio vargo mesdamas rukyt... tiesiog nerukau ir tiek...)