1

Tema: ryza plauku spalva jums grazi?

daugelis sako kad ryza spalva jiems tiesiog baisi ir negrazi...
o man ji visai simpatiska....
kaip jum?

2

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man baisi ir negrazi ;]

3

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Na, man ji nera grazi.  Bet siaip kai pamatau koki zmogu "ryzais" plaukais, visada apsidziaugiu ir tada delnais suploju tris kartus. Sako, kad pamacius "ryza" zmogu, reikia suploti ir tada valanda vaiksciosi lb laimingas:D)  big_smilebig_smile)

4

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o rusai sako " ne rizhy a zolotoj" big_smile

5

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

na turejau omeny ne visiska ryskia ryza spalva...na tokia truputi... sviesia..:)

6

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Na, jei truputi, tokia, lyg paauksuota lašyti, tuomet man grazu:) Pati kazkada dazydavau taip plaukus:) Dauguma sake, kad netgi tie sviesus man labiau tiko:D Ir dabar visai noreciau taip nusidazyti, bet plauku gaila, labai jau jie gadinasi nuo dazu...

7

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

tikra ryza man negrazi, nors nera ir lb baisi - jei jau naturali tokia, tai ka padarysi=) o seip daugelis visai ne ryzas spalvas vadina ryza, kad ir varine - lb lb grazi spalva, mielai pati tokia nusidazyciau, bet ant mano plauku ryskios spalvos per greit nublanksta..

8

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

baisu baisu baisu..

9

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Simona, 17 parašė:

daugelis sako kad ryza spalva jiems tiesiog baisi ir negrazi...
o man ji visai simpatiska....
kaip jum?

nieko neizeidziant, bet man ji baisi.. labai net

10

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

julija>
smile
auste>
aisku...:)
giedrius....
birutele>
sviesi tokia vos vos pauksuota...baisi?

11

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man graziai atrodo mergos ryzais plaukais bet tik jaw ne bernai.... :{};\

12

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

smile

13

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

merginos ar mergaites tai graziai...bet vyrai-ne....

14

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Newisiems ji tinka...bet seip tikraj yra zmoniu kuriems labaj tinka pwz kaip Lindsay Lohan smile man ji zymei grazesne ryza negu rudais plaukais smile

15

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

nu man tai nelabai patinka, bet mano drauge irgi riza su raudonu atspalviu tai nelabai blogai atrodo va wink

16

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Man tai nepatinka.. Bet kazkada pamenu kai pirma karta daziausi i blond gavosi ryza spalva, o ta diena dar turejau eiti i koncerta.. jau norejau neeiti, drauge vos ikalbejo.. ir ka jus galvojat susipazinau su lb. sauniu vaikinuku, jam matyt patiko ir tokia plauku spl.. smile taigi, cia skonio reikalas manau.. wink

17

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

nu va nors kazkas gero atsitiko, terese
big_smile

18

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

turbut ne i plaukus ziurejo smile

19

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Negrazu ir slykstu..Ryzos dazniausiai buna dar ir strazdanotos melynakes su baltom blaxtienom..Primena man siektiek kiaules veideli..Per tv maciau pas jas ir ten apacioj ryzi plaukai, o ju oda tokia balta kaip suris..Nepatinka man ziauriai..:D

20

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o man patinka visai nieko ypac panelem ji labiausiai tinka. o del vaikinu............ na nebeda siais laikais galima ja keisti kiekviena diena.:=)