1

Tema: RAZBORKĖS>>>

Na va gerbiamieji, kol kolega patvarkys tą reikaliuką, kol kas razborkės bus čia. Todėl jeigu norit su kuo nors "pasikapoti", prašau neteršti kitų temų... Čia bus "beveik" (pabrėžiu "beveik", kad per daug neįsijaustumėt) necenzūruojama... So, pirmyn pikčiurnos:D

2

Re: RAZBORKĖS>>>

ha ha manau nevykus  mintis  kazkaip abejoju ar atsiras tokiu kurie kelsis  nuo viso teksto i visai sausa  arena big_smile

3

Re: RAZBORKĖS>>>

Nu negaliu, kandziotis tai as myliu big_smile
Kaskaip jauciu kad prisidejau prie sios temos sukurimo.
Bet istiesu pastebiu kad labai cia dauk zmoniu bandanciu kaska pasakyti, netiek dauk kaska pasakanciu bet jau daugiausiai tai nieko nepasakanciu. Suprantama forumas dar jaunas, pirmas savaites skaiciuoja tai manau per laika atsiras ir rimtu zmogeliuku kurie netik bandys Chatinti. Labai dziaugiuosi kad pagaliau isbanijot ta jauna mergaite kur labai jausminga buvo ir viska savo emocijomis reiske. Taigi, bet vat delko as cia rasau:
gedeminui 19: ar kokis jis ten noreciau pasakyti:
Kaliega, nesu as piktas kad jus mane aplenkete savo aktyvumu siame foruma, rasant postus. Klaidinga butu teigti kad jus mane aplenkete, jus tiesiok sovete i turnyrines lenteles virsu.
Puikus debiutas........ Klava neperkaito?

4

Re: RAZBORKĖS>>>

big_smile aciu uzh grazhius zhodzhius, gerbiamas lukai 20 smile maniau cia tema razborkems, o jus taip grazhiai apie mane kalbate.... smile tej wa, showimas showimui nelygus... kai ishtisas tris dienas sedi namie, guli lowoj ir nera daugiau ka weikti,kaip tik sedeti internete, naturalu, kad galima pasiekti tuos 300 postu, kur dbr turiu. o kodel, jus, ponas, taip susirupinot, kad aktywiai nuomone reishkiu? nerashau durnu komentaru ir ne wietoj shiaip jau smile

5

Re: RAZBORKĖS>>>

Lukas, 20 parašė:

Nu negaliu, kandziotis tai as myliu big_smile
Kaskaip jauciu kad prisidejau prie sios temos sukurimo.
Bet istiesu pastebiu kad labai cia dauk zmoniu bandanciu kaska pasakyti, netiek dauk kaska pasakanciu bet jau daugiausiai tai nieko nepasakanciu. Suprantama forumas dar jaunas, pirmas savaites skaiciuoja tai manau per laika atsiras ir rimtu zmogeliuku kurie netik bandys Chatinti. Labai dziaugiuosi kad pagaliau isbanijot ta jauna mergaite kur labai jausminga buvo ir viska savo emocijomis reiske. Taigi, bet vat delko as cia rasau:
gedeminui 19: ar kokis jis ten noreciau pasakyti:
Kaliega, nesu as piktas kad jus mane aplenkete savo aktyvumu siame foruma, rasant postus. Klaidinga butu teigti kad jus mane aplenkete, jus tiesiok sovete i turnyrines lenteles virsu.
Puikus debiutas........ Klava neperkaito?


Graziai rasote, intilektas jusu jauciu dydelis! respet:)

6

Re: RAZBORKĖS>>>

mano stihija=)

7

Re: RAZBORKĖS>>>

nuz tai pasidrabstom purwais big_smile

8

Re: RAZBORKĖS>>>

Noriu pasikapot:))jaja skelkit  ka o tau jau pabodo man cia chatint taip be jokiu intrigu hahaha:D

9

Re: RAZBORKĖS>>>

big_smile aha, atsibodusios jau dauguma temu, o naujos nelabai mastosi big_smile

10

Re: RAZBORKĖS>>>

ir tipo cia razborkes? hehehehehehehe

11

Re: RAZBORKĖS>>>

o ka, tu ka nors geriau sumastysi?:D

12

Re: RAZBORKĖS>>>

pala....ne nesugalvosiu...sorry....hehe....

13

Re: RAZBORKĖS>>>

taj wa butent:D draugishka kompanija cia susirinko:) net ner su kuo pasimusht:D

14

Re: RAZBORKĖS>>>

na dw kapojames,as pabusiu nuosaly:))kai jau kas pralaimines isiterpsiu haha:))jokis cia buvo:)am galvojam kokia bendra tema tokia hmm,kas turi kur daugiausiai patirties:))ta ir kurem jaja:))

15

Re: RAZBORKĖS>>>

man galva sukasi dar po vakar o jai apie tema noreciau pasitaskiti su tais kurie deda korteles (bet neiseina nes galiu nesuvalditi ir trece korta gausiu)=)))))))

16

Re: RAZBORKĖS>>>

Mykolas, 19 parašė:

man galva sukasi dar po vakar o jai apie tema noreciau pasitaskiti su tais kurie deda korteles (bet neiseina nes galiu nesuvalditi ir trece korta gausiu)=)))))))

o tai kada tu spejai net dwi gaut?:) ka pridirbai?

17

Re: RAZBORKĖS>>>

eik cia tuoj gausi...hehe

18

Re: RAZBORKĖS>>>

tai pirma is viso nezinau is kur atcirado o antra kad keiksmazodzio dvi pirmas raides parasiau

19

Re: RAZBORKĖS>>>

joa cia tai super:)uz nieka deda:)suprantu forumas butu senas su savo senom taisyklem ir pan o cia dar vaikas tas forumas o jai meta visus is eiles;))

20

Re: RAZBORKĖS>>>

o tai tos korteles wisam laikui?