1

Tema: didziausios....

....klaidos ,jusu manymu, kurias daro isimylejusi moteris....(pateikite bent 3 klaiidas)

2

Re: didziausios....

o kodel tu nusprendei kad ji daro tas klaidas? :V :V :V :V :V :V

3

Re: didziausios....

didziausia klaida turboot aklumas... ir nepatymas to kas vyxta aplink....

4

Re: didziausios....

beria druskos per daug i valgi , vaiksto pametusi galva, nepastebi klaidu

5

Re: didziausios....

na buna dazniausiai arba perdetas demesys arba permazas.sunkei isejna surasti mergina kuri skirtu butent tiek demesio kiek nori

6

Re: didziausios....

Druska beria tai is meiles, cia neklaida, cia gerai, didziausios klaidos kad per " tas " dienas jos pacios nesupranta kas su jomis darosi ir ko pacios nori.. taip trukdydamos musu vyru megstama ramybe! Unta klaida, kai  vyras ziuri krepsini, ar futbola, ar seip gera filma, pradeda klasusineti ivairiausiu klausimu ir priedo labai supyksta kai joms neatsakai, ar pabandai pokalbi nukelti i biski tolimesni laika...,kazkodel joms tada rodosi pats tinkamiausias laikas rimtiems pokalbiams ar seip problemu sprendimo metas. Trecia, kai vedasi vyrus i rubu parduotuves... dieve dieve... ir kokio velnio? Patarimu?? Vistiek issirinkusios dvi maikutes, viena raudonos, kita geltonos spalvos, butinai issirinks ne ta kuria tu rekomendavai.. tai kokio velnio mum te eit, jei tuo metu galetume su draugais pube prie bokalo alaus pakalbeti rimtom temom, ar seip pailsint sulosti namie koki quake2! smile

7

Re: didziausios....

aldai tikra tiesa ;]
atsimenu su mergina vaiksciojom po shopus (siaubas) paklause ka manau apie basutes vienas.pasakiau kad tragedija,bobuciu batai ir tragiskai atrodo. tai ta pacia diena nusipirko ;]
koks tolkas klaust jei vistiek darys atvirksciai nei mes sakom

8

Re: didziausios....

Grynai ir pastoviai taip!! smile keisti sutverimai..

9

Re: didziausios....

dėl to ir nesivedu, nes nervina jo patarimai:)ir pati neinu su juo į parduotuves,po to,kai man labai patiko ir jam tiko vienos kelnės, bet nusipirko kitas...tai kas čia keisti?beje, pats klausė patarimo...o didžiausia klaida, ko gero, yra ta, kad per dažnai sakau, kad myliu.aišku yra ir kitų, bet nesakysiu:)

10

Re: didziausios....

Indre, 26 parašė:

dėl to ir nesivedu, nes nervina jo patarimai:)ir pati neinu su juo į parduotuves,po to,kai man labai patiko ir jam tiko vienos kelnės, bet nusipirko kitas...tai kas čia keisti?beje, pats klausė patarimo...o didžiausia klaida, ko gero, yra ta, kad per dažnai sakau, kad myliu.aišku yra ir kitų, bet nesakysiu:)

taip taip merginos daznai megsta vaidint auka

11

Re: didziausios....

kokia čia auka, man smagu sakyti, kad myliu.niekad neatsibosta.tik bijau, kad mano antrai pusei neįkyrėtų:):):)va, kur bėda.o kodėl manai, kad čia aukos vaidinimas?įdomus mąstymas:?

12

Re: didziausios....

Indre, 26 parašė:

kokia čia auka, man smagu sakyti, kad myliu.niekad neatsibosta.tik bijau, kad mano antrai pusei neįkyrėtų:):):)va, kur bėda.o kodėl manai, kad čia aukos vaidinimas?įdomus mąstymas:?

na as supratau taip: kokia as gera as cia sakau kad myliu ir va jam gal ikyriu ir tas zveris man nieko nesako ir kokia as nuskriausta lieku
;]
na cia gal as klystu.prasom nesupykt

13

Re: didziausios....

taip ir supratau, kad ne taip supratai:)nieka tokia,nepyksu šįkart.nesijaučiu nuskriausta, man užtenka, kiek man pasako.šiaip ne žodžiuose svoris:)tik man įdomu, ar neužknisa vyrų nuolat kartojamas "myliu", "pasiilgau"?