41

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

kiek pastebejau tai cia tik mes merginos nepamirstame pirmuju meiliu, o vaikinam ji kur buvus kur nebuvus, buvo praejo ir vsio, viskas tuo baigta. todel man labai idomu ar tikrai taip ir yra? ar cia as susidariau klaidinga nuomone? smile

42

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

man bus isimintina visa gyvenima,pradraugavau 4 metus be jokio sekso,vat cia tai draugyste buvo:D

43

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

mes galime tik apie tai ne galvoti bet uzmirsti tai ne manau

44

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

nu bilobilo isgersi ir prisiminsi vel smile)
skleroznikai pamirsta, bet as nemanau kad imanoma pamirsti,gal tik negalvoti apie tai ir viskas...as bent prisimenu visas ir pirma meile ir antra ir blogas ir geras ir vienadienias nu gal kur viena ir uzsimirsus bet turbut ner ko prisiminti:)

45

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

kaip nekeista bet tikrai neimanoma nes kad ir kiek laiko praeina vis dar linksta kojos pamacius ta zmogu

46

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

tai cia jau su sveikata kazkas blogai jeigu kojos linksta smile

47

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Aura, 23 parašė:

kaip nekeista bet tikrai neimanoma nes kad ir kiek laiko praeina vis dar linksta kojos pamacius ta zmogu

pritariu pilnai ;]

48

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

ash tj manau,kadd pirmosios mejles neimanjoma pamirsh;DDDD

49

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

niekad nepamirsiu savo pirmos (nors ir nelaimingos) meiles..:[ matyt del to paneles kurios patraukia mano demesi yra kazkuo panasios i ja..:V

50

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

manau kad ne,jau tas zodis pirmas daug ka reiskia...

51

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

o koks tikslas pamirst?

52

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma wisada atciminsi o jai dar ji netoli gywena tai jaw be sansu

53

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Nesamones

54

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

pamirsti  bet po kuriolaiko ji vel islenda

55

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

patikek ymanoma

56

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Juk sakoma"pirmoji meile nerudija"... mano manymu,jai ji sutikta ne darzialio laikais,o bunant kokiu 17-18metu... Tai tokiu atveju ji visada isliks zmogaus sirdije,juk ji buvo pirmoji su kuria siejasi visos iliuzijos ir svajones:)

57

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

as sutinku su daugumos nuomone kad to neimanoma pamirsti....tu visad atsiminsi tai kas buvo gera...tai kaip jis tave apkabino ir pirma kart pabuciavo...kaip i tave ziurejo....tai atsiminsi visa savo gyvenime jei tai buvo tikrai pirmoji meile, jei tai buvo meile..... ir nesvarbu ar ji truko ilgai....svarbu ka jautei...kartais glai pagalvot kad jau pamirsai....bet pamacius kanors kas susija su tuo vel viska prisimeni...ir manau net praejus daug metu viduje vistiek pajunti kazka tokio...pajunti virpuliuka

58

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

na manau kad uzsimirsta,taciau tas zmogus visada bus sirdyje ir kazkiek virpins sirdele,ypac tada kai jy sutiksi kur nors....

59

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Pirmos tikros meiles pamirti neimanoma...

60

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Kaskart, kai isimyliu, man ima atrodyt, kad va butent dabar mane aplanke ta tikroji pirmoji meile, kurios niekada nepamirsiu:)