41

Re: Pavojai sportuojant

jo persisokimas, man taip yra db negaliu sportuoti turiu namie sedeti nes ir vaikscioti ziauriai koja skauda, prisiminkit nesportuokit per daug vaikai!:)

42

Re: Pavojai sportuojant

reikia galva ant peciu tureti sportuojant ir viskas bus gerai Loreta..

43

Re: Pavojai sportuojant

Nu tu rokai visiskai teisus ziuriu cia Nu o as noreciau paminet net dvi gana pavojingas sporto sakas tai viena as sportuoju o kita mano broliukas tai gal pradedu nuo savos tai yra dziudo imtynes tarptautiskai rasosi JUDO sia sporto saka sportuoju 7 metukus bet per juos buve gana nemazai traumu nes ten tai koja ne taip pastatai tai pirstai isisukioja paciu yvairiausiu traumu galima per ziopluma turet bet tai yra sportas ir jis turi savu pliusu bei minusu cia ne kociojimasis ir nebegimas cia yra rimtas sportas o mano broliuko sportas tai dar pavojingesnis nei bet kuris kitas ir is visu tehniniu sporto saku jis vienas is pavijingesniu nes tai yra sklandymas didziusia trauma cia yra mirtis o seip kitokiu traumu ir nebuna per daug nebent jei sklandytoja reik parvezt masina is aiksteles tada jau yra pavoju nes tai dazniausiai vyksata temstan ir sklandytuvas nera labai lengvas daiktas ji reikia sunkokai panesiot

44

Re: Pavojai sportuojant

Man tai nepatinka pradet treniruote be normalaus apsilimo. Zinau jei nebus apsilimo, kaip buna kartais kai paveluoji i treniruote.. tai tada viskas lyg suniui ant uodegos... o dar ir kita diena poto ka nors skauda

45

Re: Pavojai sportuojant

smile Be apshilimo treniruote gali labai greitai baigtis.. smile ir sportas tada uzsidarys tol kol trauma savo ishsigydisi.. smile nesvarbu veluoji ar neveluoji apshilima padaryti reikia !

46

Re: Pavojai sportuojant

Reikia moket dar ir ta apsilima padaryt bent jau man pries trenke apsilt reik pusvalndzio kol visusu sanarius pasukioji po to biski atlieki veiksmus ir kovot varai o jei be apsilimo buni tai ir trauma gauni ir greitis pas tave ne tas kaip kad apsiles nes kai buni nesusiles tai buni tuo paciu ir susikaustes labai tas ir duoda tai kad galaiausiai trauma gauni seip jei paveluoju tai ir per penkiolika min apsilt gali o po to kovot nes per varzybas taip darau

47

Re: Pavojai sportuojant

Manau, kad dar vienas pavojus: tai nežinojimas, ko tu pati nori pasiekti ir kaip tai pasiekti. Dažnai merginos prisiaugina per daug raumenukų toje vietoje, kur norėjo kaip tik numesti.
Dažnai matydavau treniruoklių salėje, kad stambios moterys atlieka pratimus su dideliais svoriais ir labai lėtu tempu...Jos šventai įsitikinuios, kad numes nuo užpakalio ar šlaunų riebaliukų....o išeina atvirkščiai...
echh...eiti į sporto klubą be pagrindinių žinių apie sportą ir maistą nėra reikalo. Galima ten apskritai figūrą sugadinti.
Ir be abejo, kalbant apie klasių treniruotes (aerobikas) - nusivyliau Impulsu. Šoka vien savo rumbas, ča ča čačas... salsas ir pan...Nors treniruotė turėtų būti kūno stangrinimui. O jie..blemba...30 min šoka salsas...o likusias 20min mat stangrina kuna.......šudas.

48

Re: Pavojai sportuojant

Taip jolanta tu teisi del ziniu apie sporta bei lasinuku metima nes daznaiusiai lasinukai niekur nedingsta o tampa raumenimis ir mase nedgi pakila o net nenukrenta nes raumuo yra sunkesnis uz riebalus bet siek tiek riebalu vistiek sudega smile O apie kokius tai sustrus klubus net negaliu nieko sakyt nes man svarbiausias sportas yra Judo imtynes ir daugiau man nieko nereik nuleki sau su hebra paimtyniauji ir pasportaves per akis per pora valandu buni

49

Re: Pavojai sportuojant

Jolanta, 21 parašė:

Manau, kad dar vienas pavojus: tai nežinojimas, ko tu pati nori pasiekti ir kaip tai pasiekti. Dažnai merginos prisiaugina per daug raumenukų toje vietoje, kur norėjo kaip tik numesti.
Dažnai matydavau treniruoklių salėje, kad stambios moterys atlieka pratimus su dideliais svoriais ir labai lėtu tempu...Jos šventai įsitikinuios, kad numes nuo užpakalio ar šlaunų riebaliukų....o išeina atvirkščiai...
echh...eiti į sporto klubą be pagrindinių žinių apie sportą ir maistą nėra reikalo. Galima ten apskritai figūrą sugadinti.
Ir be abejo, kalbant apie klasių treniruotes (aerobikas) - nusivyliau Impulsu. Šoka vien savo rumbas, ča ča čačas... salsas ir pan...Nors treniruotė turėtų būti kūno stangrinimui. O jie..blemba...30 min šoka salsas...o likusias 20min mat stangrina kuna.......šudas.

I kokias treniruotes ten ejai???

50

Re: Pavojai sportuojant

As siaip, kalbu apskritai apie treniruokliu sale. Julius papilde, ka norejau pasakyti- kad lasiniai nedingsta o perauga i raumenis ir padideja....daznai ne toje vietoje kur tikisi moterys (na,pvz: slaunys).
Beje, o jei moteris nezino kaip tinkamai maitintis ir megsta gerokai pavalgyti...tai raumenys augs kaip grybai po lietaus...
Zodziu, moters treniruote turi skirtis nuo vyru, nes vyrai dazniausiai klube ateina prisiauginti mases.

Rokai, tu apie Impulso treniruotes?
Ejau i " ABL, BBB, "Anticeliulitine, buvau ir vandens aerobikoje ir jogoje.
Ant stepu neejau ir nepatariu, nes galima  kelius traumuoti laaabai ilgam. Juk treneriai neprisiruosia naujuokui paaiskinti, kaip dirbama ant stepu ir pan. O netgi paprastuose treniruotese panaudoja tuos stepus, man po to skaudedavo kelius..:(

Treneres dirba pacios sau: ateina pasokineja,o tu, jei speji, bandyk atkartoti ka nors.
Apie tinkama kvepavima as jau is vis tyliu....nei zodzio nesako. NIEKUR. Jokioj treniruotej

51

Re: Pavojai sportuojant

Jei ateina zmogus, kuris gyvenime nesportaves, jis gali labai greitai nusivilti, po pasibaisetinu rezultatu arba gaves kokia trauma ir jam dings bet koks noras ateity sportuot.
jeigu niekada nesi buves tikroje treniruoteje, nesi pametes profesionalaus trenerio- tai ir **** gali pasirodyti patrauklus.

52

Re: Pavojai sportuojant

Vot pamatytumet kaip sportuoja profesionalai tai butu rimtas vaizdas o kai renkates i tipo sustrus klubus kur ten visi tik megejai tai taip ir atrodo kad visur ****

53

Re: Pavojai sportuojant

tu cia i ka kreipiesi, Juliau?

54

Re: Pavojai sportuojant

I visus kas ten ne va tai bando sportuot ir vis traumuojas nes neapsyla arba ainat pas hujovus trenerius kuriems nerupi ar zmogus ten apsiles ar nea vot mano treneris tai viska mato nors salei sedim apie 25 snukius ir mato kam truksta apsilt o kam nea taip ir dirbam kiekviena treniruote Sakiuose sporto klube Audra ir esam gereusi bushidistai respublikoje turim treneri kuris dar nei kart nepralaimejo lietuviui tik japonam ir iljuhinu is rusijos bei lengvam svori vienas cempionas taip pat is Audros todel kad nezaist i treniruotes renkames o dirbti

55

Re: Pavojai sportuojant

M A N  P A T I N KA big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

56

Re: Pavojai sportuojant

jai gerai nepadarai apsilima pries sportojant tada daug prosent kad gausit trauma

57

Re: Pavojai sportuojant

pavydzui angl;ijoj isven gryba pjauna ateina i sale puse minute pasitampo ir soka dirbti ant dideliu svoriu isju galim juokais mirti kai db esu anglijoj pasju labai skiresi trenerociu grafikas negu pasmus