1

Tema: vyrukam -pasimatymas

kaip mergina turetu elgtis, atrodyti kad pirmas pasimatymas nebutu ir pasutinis. ir kodel jus taip retai kwieciat y pasimatymus.

2

Re: vyrukam -pasimatymas

visu pirma ta mergyna anketoi turetu parodyt savo fotke....   

3

Re: vyrukam -pasimatymas

kazkaip tu tik wienas abejoji kad as as, ir rasyk y priwatu o ne cia , nes tokiu kaip tu deka temos ir neseiwarto kaip turi buti. ir kam bus del mano foto kazkas neaisku tai rasykit y priwatu ne cia, aciu uz demesy dbr demesys y tema.

4

Re: vyrukam -pasimatymas

Isidek savasias nuotraukas kur sukuriai praeita tema ten pasiskaityk mano atsakyma.Kvieciu tave i pasimatyma del ko nenori sutikti?bijiai tikrojo veido pasirodyti?Kad dalini ten kazkokius puslapius negalvok kad tai irodymas kad tai tavosios nuotraukos keista kad tu sugebi apsizeminti pries kitus isidejusi nesavas nuotraukas Arminas19 yra pilnai teisus.

5

Re: vyrukam -pasimatymas

Indre, 17 parašė:

kaip mergina turetu elgtis, atrodyti kad pirmas pasimatymas nebutu ir pasutinis. ir kodel jus taip retai kwieciat y pasimatymus.

hmm.. na kad i pasimatymus ne taip jau ir retai kviecia big_smile turbut tas kvietimu kiekis priklauso ir nuo merginos wink jei greit mezgasi kontaktas, malonu bendrauti tai ir pakvietimas neuzilgo buna big_smile
O siaip manau, kad vaikinams labiau reiketu klausti, kaip elgtis, kad mergina po pirmojo pasimatymo nepabegtu.. retai pasitaiko tokiu vaikinu, nuo kuriu nesinori begti ir su kuriais noretusi dar karteli pasimatyt wink na as is patirties...
nors ce vaikinukams klausimelis, bet labai jau norejosi man pasireiksti wink

6

Re: vyrukam -pasimatymas

Eva, 20 parašė:
Indre, 17 parašė:

kaip mergina turetu elgtis, atrodyti kad pirmas pasimatymas nebutu ir pasutinis. ir kodel jus taip retai kwieciat y pasimatymus.

hmm.. na kad i pasimatymus ne taip jau ir retai kviecia big_smile turbut tas kvietimu kiekis priklauso ir nuo merginos wink jei greit mezgasi kontaktas, malonu bendrauti tai ir pakvietimas neuzilgo buna big_smile
O siaip manau, kad vaikinams labiau reiketu klausti, kaip elgtis, kad mergina po pirmojo pasimatymo nepabegtu.. retai pasitaiko tokiu vaikinu, nuo kuriu nesinori begti ir su kuriais noretusi dar karteli pasimatyt wink na as is patirties...
nors ce vaikinukams klausimelis, bet labai jau norejosi man pasireiksti wink

kad tenka kartais ir atsiprasytai ir nueiti tai ir tiesa, man matai tokia nomedos tema uzstrigo. smile cia uzsifruotas klausimas , kaip nederetu elgtis merginai pasimatyme. o as  pasimatymus retai waikstau nes laiko neturiu per daugiausiai skirti waikinams.

7

Re: vyrukam -pasimatymas

Laimis, 22 parašė:

Isidek savasias nuotraukas kur sukuriai praeita tema ten pasiskaityk mano atsakyma.Kvieciu tave i pasimatyma del ko nenori sutikti?bijiai tikrojo veido pasirodyti?Kad dalini ten kazkokius puslapius negalvok kad tai irodymas kad tai tavosios nuotraukos keista kad tu sugebi apsizeminti pries kitus isidejusi nesavas nuotraukas Arminas19 yra pilnai teisus.

pateik yrodymu kad tai ne as tada sutiksiu mielas biciuli. nes neturiu laiko ir noro yrodineti kazkam kad foto esu as. o dbr mieli moderatoriai prasau istrinti zinutes ne y tem wink

8

Re: vyrukam -pasimatymas

o kam jums ta foto???jai kviecia i pasimatyma tai cia ne forume reikia tartis:))

9

Re: vyrukam -pasimatymas

Indrute, koks tau tada skirtumas retai kviecai, ar daznai? jei kaip pati sakia nelabai turi laiko..... o nuotrauka prie anketos tikrai padeda greiciau rutuliotis pazinciai smile

10

Re: vyrukam -pasimatymas

as isvis su straipsniais nesusitinku:)

11

Re: vyrukam -pasimatymas

niuz mergina turetu netyleti swarbiausia;) juk pirmas pasimatymas yra tam, kad ka nors suzinoti wienas apie kita. tylejimas naudingas tik intymioj aplinkoj... smile tada uzhtenka ziureti y akis ir tyleti. wat! didziausia klaida, kokia mergina gali padaryti per pirma pasimatyma, tai tiesiog sedeti ir wengti pokalbio.

12

Re: vyrukam -pasimatymas

man cia kaskaip atrodo   kad  Indre, 17 kasko tai bijo    galbut savo tikra veida parodyt....   

13

Re: vyrukam -pasimatymas

Arminas, 19 parašė:

man cia kaskaip atrodo   kad  Indre, 17 kasko tai bijo    galbut savo tikra veida parodyt....

kodel taip manai? ish ko sprendi kad foto netikros???

14

Re: vyrukam -pasimatymas

Gediminas, 19 parašė:

niuz mergina turetu netyleti swarbiausia;) juk pirmas pasimatymas yra tam, kad ka nors suzinoti wienas apie kita. tylejimas naudingas tik intymioj aplinkoj... smile tada uzhtenka ziureti y akis ir tyleti. wat! didziausia klaida, kokia mergina gali padaryti per pirma pasimatyma, tai tiesiog sedeti ir wengti pokalbio.


pleputes valdo wink

15

Re: vyrukam -pasimatymas

Gediminas, 19 parašė:
Arminas, 19 parašė:

man cia kaskaip atrodo   kad  Indre, 17 kasko tai bijo    galbut savo tikra veida parodyt....

kodel taip manai? ish ko sprendi kad foto netikros???


is to kokias temas kuria ir kaip sneka "aj va laiko neturiu bet noriu   kad vaikinai po pirmo pasimatymo noretu dar karta susitykt" 

16

Re: vyrukam -pasimatymas

nu taj daznai taip buna panu tarpe... wiskas cia normalu. kox tolkas jai netikras foto detis? gal tiesiog nemoka elgtis per pirma pasimatyma ir atbaido waikinus, ir nori pasiklaust ka reikia daryt, kad neatbaidytu! wiskas cia completely normal!

17

Re: vyrukam -pasimatymas

gal net pirmo pasimatymo nereik.... atbaido greiciau...
o apie pokalbio palaikyma pasimatymo metu smile kaip manot kek gali mergina viena sneket? juk ne wisada tik mergiote buna nekalbi tongue o kas vaikinas nelabai palaiko pokalbi? pati su savim ir viena, savo namuose gali pasneket smile

18

Re: vyrukam -pasimatymas

Erika, 21 kiek man buvo pasimatymu tai vos ne vienas pokalbi palaikydavau.....

19

Re: vyrukam -pasimatymas

na juk ne is lempos sugalvojau smile
ir pati ne karta pasimatyme buvau tongue buna kad ir vaikinai sedi issivepe ir nei aaa, nei mmmm.... tai tokiu atveju ir begi kuo toliau smile

20

Re: vyrukam -pasimatymas

aishku, kad pokalbis wyktu, turi abi puses shneket! bet kai wienas baxuras turi pokalbi wisa palaikyt, tai tikrai pana nesudaro didelio ispudzio.....