1

Tema: Linksmi įvykiai iš išvykų

cia galite papasakoti linksmus yvikius is isvyku:)





mes su klase tai kiekvienais metais vaziuojam porai dienu prie ezero,i miska...vasaros pradzioj.ir visokiu nutikimu buna...na siais metais tai buvo seseliai:)taip ir nesupratau kas jie tokie,tik bernai imiska trauke,as irgi ejau su drauge,bet nedaejau,nes jai fotikas iskrito ir suduzo...tad gryzom atgal...

2

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

as tai ejau misku konkorezis ant galvos nukrito ir samone praradau ir **** baiges mano zygis. nu **** tu cia gera tema uzvedei:D

3

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

as tai rite serna atsikeles pamaciau balta big_smile bet prasiciuhinau pasirode ten tik sabaka didelis vidury misko

4

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

nu **** jei balti sernai vaidenas:D:D:D

5

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

Virginija, 17 parašė:

cia galite papasakoti linksmus yvikius is isvyku:)





mes su klase tai kiekvienais metais vaziuojam porai dienu prie ezero,i miska...vasaros pradzioj.ir visokiu nutikimu buna...na siais metais tai buvo seseliai:)taip ir nesupratau kas jie tokie,tik bernai imiska trauke,as irgi ejau su drauge,bet nedaejau,nes jai fotikas iskrito ir suduzo...tad gryzom atgal...

nori tikek, nori ne, be as savo ivykius galiu papasakoti ir gyvai...tiek savo merginai, tiek draugam big_smile tikiuos labai nesupyksi, kad tai padariau be tavo leidimo ? ....trumpiau: je nesugalvojat normaliu temu,tai geriau is vis ju nekurkit...

6

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

Linxmiausias prisiminimas kai sventem draugo 20 gimtadieni, visi pilnameciai buvom iskyrus viena drauga kuriam 17, jis prisiliuobe kaip kiaule ir per visa poilsiavite klykavo: "Prigirdet nepilnameti ir ans dabar bludija":D

7

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

mano drauge buvo prisigerusi tai sake kad velnia mate big_smile

8

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

nu blyn...kam nepatinka tas tegu visai neraso...

9

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

turistinei faina gamta , vandenelis , saslykas ar kepsniukai , alutis big_smile kas gali buti geriau big_smile

10

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

nu va nors vienas zmogus bet normaliai parase....:D

11

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

cia tik jam taip nutikt galejo:)

12

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

tu tiek narkotiku kiek jis vartotum tai dar ne tokiu bairiu butu:D:D:D

13

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

as maciau per turistini kokiu bajeriu bernai isdarinejo paruke hasiso...:)D

14

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

viena wasara kj buvav gal kokiu 6m. 7m. nuvaziawom i swecius prie swentosios upes (lb gili) as pamaciaw kad ten stovi dviraris...pasigriebiaw ir kj liekiaw nuo lieptelio ir ant to veliko nebuva stabdziu tj jaw galvojaw kad paskesiu bet staiga kojos pasuko pedalus atgal ir sustojaw....nuo tada pradejaw tiket i dieva...:::352 big_smile)

15

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

ot tj **** suneli turiu viena kart ant karves uzsirove ta supyko nutruko nuo grandines ir kj puole mane tj koki kila dumiaw..... ;D

16

Re: Linksmi įvykiai iš išvykų

Edita, 13 parašė:

ot tj **** suneli turiu viena kart ant karves uzsirove ta supyko nutruko nuo grandines ir kj puole mane tj koki kila dumiaw..... ;D


cia irgi prie turistiniu?:)