1

Tema: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

sveiki, gal galit patarti kokia spalva priderinti prie t. rudos. Ta prasme namo stogas t. rudas, baltu plytu, langai balti, garazo vartai tokios pat spalvos kaip ir stogas, o man reikia issirinkti vejelenciu spalva.nenoriu issaukianciu variantu.
dekui uz protingus patarimus

2

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

hmm nu man pvz grazu labai kai rudas stogas o blytos raudonos
super tada ;]
nu o vejelentes tai net neisivaizduoju kas yra

3

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

sienos ir stogas jau yra,tik vejelianciu truksta;)

4

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

Arunas, 20 parašė:

hmm nu man pvz grazu labai kai rudas stogas o blytos raudonos
super tada ;]
nu o vejelentes tai net neisivaizduoju kas yra


vejeliantes - stogas islenda uz namo sienu - (pastoges)
pastogiu apacia ir sonai yra vejelentes, ta prasme kur apsikala su mediena ar plasmasinem lentelem

5

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

zalia;) bus karo tema;D

6

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

Siaip jei ten karobkes ir vejines..Tai jos gali buti siektiek sviesesnes rudos spalvos..Arba isvis betkokiu sviesiu lengvu spalvu..Galbut visai grazu kai tu paciu 3 spalvu:1) spalva visas medis (lentos langai durys ir kt..)..2) spalva sienos..3) spalva stogas..Aisku visos turetu derintis tarpusavyje..Turiu tokia programele ar kaip ten pavadint "Jaukus Namas"..joje gali rinktis ir derintis spalvas viso namo ir apdailos..Tai variantu geru labai daug yra..:D

7

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

siaip as irgi ta cd turiu...dekui kad priminei...siaip pats masciau apie kakavos spalvos arba balintos kavos, nes nera plastmasiniu lenteliu daug spalvu(6 spalvos)...gelsvu arba baltu nelabai noriu kadangi isblukusios baltos i gelsvuma paeina

8

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

kur tau isbuks po stogu??

9

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

geriausia sims 2 pazaisk ten namus stayt irgi galima ir varijantu                                                                        daugiau negu jaukus namus, ir gana paprasta naudotis.... seip nejuokuoju cia smile

10

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

Jei stogo ruda salta spalva tai kakava, o jei stogo silta tai balinta kava idealiausi tokie variantai man atrodo..Jei supratai kas yra silta ir salta spalva..:)

11

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

Augustinas, 19 parašė:

geriausia sims 2 pazaisk ten namus stayt irgi galima ir varijantu                                                                        daugiau negu jaukus namus, ir gana paprasta naudotis.... seip nejuokuoju cia smile

Jo simsuose maciau..pana zaizdavo...bet ten irgi reig parsisiust papildomai jei nori kad butu tiek daug..Nes nete maciau namu ir interjero detaliu tam zaidimui parsisiust tikrai ziauriai daug..:D

12

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

geltona. Mano mociutes namo stogas siferio tamsaus, tie issikisimai po stogu rudi tamsiai, langai  balti o pats namas geltonas:)

13

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

Augistinas:neturiu simsu:D
Agne:beje kaip ir viskas, siame pasaulyje blunka (murzinasi,dulka) ir pastoges, o balta spalva labai lepi...o jei reiks i 9m auksti su kopeciom pakilti jis plauti as kaskaip tokio vargo nelabai noriu bereikalo turet:D)...

14

Re: Kokia spalva derinasi prie tamsiai rudos?

silta salta is mokyklos dar pamenu;)dekui visiems...lekiu i prekybcentri ziuret ko yra pirkti:D