1

Tema: grazus-juokingi-rimti zodziai

va keletas...

Kaip daznai mus vadina nevykeliais, Kaip daznai mus vadina keistais. o mes begam keliais, begam kryzkelem Ir vienas kita vadinam draugais...

jau nebegris prabege mokslo metai, tas skausmas,juokas pamokos metu. Jau nebegrįs tie mokytojos zodziai, ir už svajones parasytas 2.:)

Tonight, when I saw you, something began to tear away my shield to expose the one thing I cannot endure: hope

as zinau tu zodzio nepratarsi, nepaduosi rankos išdidus... vien tik akys pasakys be garso pyksti,dziaugiesi ar sunku tu neprimeni man to kas jau praejo ir neliesk uzgijusiu zaizdu ir as ir tu del to ilgai kentejom,jei siandien liudna tau,tai man sunku...

If I should die before I wake Pray no one my soul to take If I wake before I die, Rescue me with your smile

A friend is someone who knows all about you and still likes you smile)

Jei nori ,kad tau butu atleista privalai nusideti...

...Nežiūriu atgal- neturiu jėgų. Aš skubu, nors kodėl nesuprantu. Mano galvoje nėra minčių kitų- Mano galvoje tik kelias kuriuo dabar einu...

Iš visų žvėrelių, obelis gražiausia, Iš visų paukštelių, man varlė mieliausia. Iš visų daržovių, lašiniai skaniausi, Iš visų merginų tu man pats fainiausias. big_smile   

rasykit,daznai pravercia wink

2

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

"buti asilu irgi Dievo dovana" ..Cia ne tau Gintare, bet irgi gerai skamba bei ravercia wink

3

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

uoj,bet man asiliukai kaip patinka:)

Tavo vaikiskas mazas pasaulis,
Dar apgaubtas stebuklu skraiste,
Ir veidukas svyti kaip saule,
Kai miegodama/as sypsais sapne...
Tu tyra ir trapi asmenybe,
Dar nei melo,nei klastos nezinai,
Tavo vaikiskas,mazas pasaulis
Tegul buna ilgai dar ilgai...


Yra meile....Sako , ji grazi.Tai tikriausiai kol esame mazi.Sako , kai uzaugi - buna daug sunkiau , taigi bukime mazyliais - bus patiems lengviau 


Kas protingesnis-vyras ar moteris?-Zinoma moteris,nesame mate moters kuri uz vyro isteketu vien todel,kad jo grazios kojos!!! big_smile

Jei i sirdi durys uzdarytos, belskis i kepenis


4

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

www.google.lt
rasi daug gražių, juokingų, rimtų žodžių.

5

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

ne viskas saule kas ryte pakyla ;D

6

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

big_smile

7

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

JEI TU VISADA LAIMINGAS, TAI GAL TU DURNAS???

8

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

isdurki man akis, visvien tave regesiu, perkaski man gerkle, visvien kartosiu "myliu", islauzyki rankas, visvien tave as apkabinsiu, ispleski sirdy, visvien karstai mylesiu, issiurbki visa krauja ir tu pamilsi nes mano kraujyje tekejo meile tau.:)

9

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

Isiklausyk i tyla..isiklausyk i jos balsa...juk ateis laikas kai nebegalesi to ishgirst..zhavekis ir gaudyk ta zhvaigzhde nes tai gali buti paskutine Tavo zhvaigzhde..viena diena gailesies kad jos nepagavai..kad nepazhiurejai i akis..kad nepasakei kazhko kas galejo viska pakeist..isiklausyk ko nori Tavo shirdis...

Pralaimi tik tas, kuris pasiduoda.

Problema yra visai ne problema.Problema yra tavo požiūris į problemą.

GYVENIMAS - tai tik iliuzija, kurios nederėtų nei griauti nei baimintis tai lyg šokis kurį kiekvienas išgyvena savaip vienus tai svaigina ,kitus užburia aistra ,o kiti taip ir lieka bejėgiai nes nesugeba pajusti ugnies kuri juos degintų...
_________________
Niekada manes nesumaishysi, kad ir kaip toli zhiurėsi, niekada manes nesugausi, nes tik ash zhinau kas yra LAISVE

10

Re: grazus-juokingi-rimti zodziai

..ir uz svajones parasytas 2.               mmm...man patiko