1

Tema: Epiliatoriai

Sveikos,
Noriu nusipirkti nebrangu epiliatoriu, nes kas antra diena diena skutinetis jau nusibodo. Gal kuri nors turit kazka panasaus ir galit patarti koki pirkti?

2

Re: Epiliatoriai

oj..  labai skauda. nepirk...  as maniau kad iskesiu , na viena syky iskenciau nes smalsumas nugalejo paskui plaukai i oda  iaugo.. nu  vienu zodziu ismeciau 100 lt i  bala. dabar guli niekas nenaudoja.

3

Re: Epiliatoriai

o kas tai per daiktas :?

4

Re: Epiliatoriai

as ir kuri laika jau svarstau apie epiliatoriu... bet blem negi taip jau blogai juo naudotis? sad

5

Re: Epiliatoriai

kas cia per daiktas?:O

6

Re: Epiliatoriai

Na jej neklystu jis plaukus rauna, ar as teisus?:)

7

Re: Epiliatoriai

ka as zinau, as jau penkis metus naudoju ir super.. aisku, ne visoms kuno sritims, bet siaip tai sutaupai visokiu isipjovimu, eziuko dygliu pjucio, plaukeliu ataugineja vis maziau, be to jie neatauga visi vienu metu, taip kad realiai tik pirma kartai procedura baisiai skausminga, o po to kas kelias dienas pakartoji, bet skausmo realiai nelabai ir lieka smile
tiesa, patarciau labai netaupyti ir pirki kokybiska daikta, nes nuo kokybes priklausys ir skuasmo faktorius, ir paliekamu plaukeliu kiekis ir proceduros kokybe.. del iauganciu plaukeliu - galbut tai dalis tiesos, bet realiai uztenka maudytis kasdiena su siukstesne kempine ir problema issisprendzia.. o kad vienas du plaukiukai i oda ir iauga, tai ne problema..

8

Re: Epiliatoriai

Epiliatoriu buna visokio tipo, net ir jautrioms ir sunkiau prieinamoms vietoms!!!!

9

Re: Epiliatoriai

as isigijau sau epiliatoriu su masazuojama galvute ir tikrai nesigailiu, mano pastovaus verkslenimo del greit atauganciu plaukeliu neliuko, baigia uzgyti gilus randelis isipjovus skustuvu, kai vaikinas bande padaryti staigmena su taure uzeiti i vonia ir mirtinai mane isgasdinti, dabar jis ir pats kartais paeksperimentuoja, o kartais ir pats man padepiliuoja su juo.... skausma jutau tik pirma karta, kai oda dar nebuvo prie to ipratusi, taciau dabar nesigailiu nusipirkusi

10

Re: Epiliatoriai

Kokios firmos epiliatorius galetumet parekomenduoti? Daug nuomoniu girdejau apie Braun ir Philips.

11

Re: Epiliatoriai

as labai patenkinta braun firmos epiliatoriumi

12

Re: Epiliatoriai

As irgi jau apie 4 metus nauduojuos epiliatoriumi, bet tik kojas, nes kitur per daug skauda. Mano epiliatorius jau senutis, tad kojom nebent ir tinka. Bet tai ziauriai geras daiktas. ILgai naudojus ji galima ramiai isvykti 1-2 savaiciu kelionei ir buti ramiai del koju, nes skustuvo nereikes, plaukai nebeauga.

13

Re: Epiliatoriai

Geru ir pigiu epiliaptoriu cia yra mediashope, dabar kaip tik akcijos, pati viena isigijau linkas

14

Re: Epiliatoriai

Vien pagalvojus šiurpas nupurto. Epiliatoriai tikrai ne toms, kurios yra jautrios skausmui smile

15 (redagavo kristina 2012-08-13 21:39)

Re: Epiliatoriai

Nusipirkau epiliatoriu viena karta pabandziau,daugiau niekada nebebandysiu:::010

16

Re: Epiliatoriai

Oi, kokios jus jautruoles smile Epiliatoriu naudojau N metu ir neisivaizdavau, kaip be jo isbuti  smile maniskis - buvo Rowenta, su daugybe funkciju, tikrai nepigus, gal del to ir skausmelis - visai ne skausmelis... o labai jau Jautruolems siulau pirktis  fotoepiliatoriu... skausmo jokio - tik sviesa ir staigiai pajuntama siluma. (geriausia pirkti internetu ir dar palaukti akciju - nes sis daikciukas tikrai nepigus, efektas - liuksinis ir ilgalaikis)...  tereikia mazdaug puses metu kantrybes....

17

Re: Epiliatoriai

as ir ta turiu su sviesa man net ta blykste nelb maloniai kai susviecia buna:D taip pat nenaudoju:) vienintelis mano draugas skustukas:D

18 (redagavo vaidukes 2017-09-29 12:05)

Re: Epiliatoriai

As turiu epiliatoriai ir esu begalooo patenkinta!!! taip gera kai nereikia sukti galvos del plaukeliu !

19

Re: Epiliatoriai

Gina, 23 parašė:

oj..  labai skauda. nepirk...  as maniau kad iskesiu , na viena syky iskenciau nes smalsumas nugalejo paskui plaukai i oda  iaugo.. nu  vienu zodziu ismeciau 100 lt i  bala. dabar guli niekas nenaudoja.

20

Re: Epiliatoriai

Bet kaip skauda!!!! :::013 O man gan ilgai laikosi žąsies odos efektas. Įdomu kaip jūs kovojate su tai spuogeliais? Kokias dar procedūras atliekate? Aš šiuo metu esu išbandžiusoi vieną  plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą. :::153 . Gal dar kas bandėte? Kaip jums?