141

Re: Audi!!!

vaikai ramiai ramiai wink nesimuskit, gyvenkite taikiai big_smile audi yra audi ir nereikia del jos mustyniu kelti wink

142

Re: Audi!!!

joa vokyshka kokybe visada apshiks wink) o tie 4 ziedai tai  naudos ish ju tik s4 rs4 ir t.t smile kur s ir rs wink daugiau nieko gero wink nebent kupas tturbovas wink

143

Re: Audi!!!

Algiz, 16 parašė:


karoce man cia jokios nados meluot ir kas gali but teisesnis ar tas kuris jau turi toki auto ir vaziaves ne su vienu tokiu ir daug panasiu audi ar tas kuris net nesedejas viduj DARKARTA KARTOJU MELUOT CIA JOKIO TIKSLO


visu pirma sakai neties, o tai tolygu melui. Pries kalbedamas nueik bent i koki carfolio.com ar pan wink

O del vairuotu automobiliu labai klysti wink

144

Re: Audi!!!

Algiz, 16 parašė:
Gintaras, 24 parašė:

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

ie tuman rodos buvai dawes geltona korta karoce uz tai kad buvau pasakes kaskioj temoj (AUDI ir FSIO) ir paskui apsimetei kad ne tik pas manes rodo kad tu man dawei ta korte ir beto ka cia nusisneki 210 pagal tawo saltinius karoce nemates as dar nievienos auto kur parasyta 210 ant spydiko

matyt nubaudziau tave uz tai kad tusciai rasai nieko nepasakydamas. dabar tikrai neprisiminsiu wink

pagal tavo teorija automobilis vaziuos tiek kiek pas ji ant spidometro? tai ford fiesta 1,2 irgi 220 ant spidometro turi wink

145

Re: Audi!!!

Evaldas, 21 parašė:

joa vokyshka kokybe visada apshiks wink) o tie 4 ziedai tai  naudos ish ju tik s4 rs4 ir t.t smile kur s ir rs wink daugiau nieko gero wink nebent kupas tturbovas wink

kazi, o kaip tu isivaisduoji kas tas kupas turbovas yra? :V big_smile taigi S2 wink
o be visu S-kiu dar ir 200 20V, bei TT neblogai valina wink

146

Re: Audi!!!

Vilius, 21 parašė:
Rolandas, 23 parašė:

Jau tik ne su dyzeliu 250 kmh.

pala pala, tegu pasakoja dar ka nors vyriokas..;)

gerai jej nesi mates kaip isshspaudzia 250 tai nesnekek mano dede turi 1998 audi a6 2,5 dizeli dar pats masinoj buvau kai ispaude 250

147

Re: Audi!!!

gamykloj neispaudzia tiek, o vat su tavimi isspaude smile

148

Re: Audi!!!

Gintaras, 24 parašė:

gamykloj neispaudzia tiek, o vat su tavimi isspaude smile

eina **** jau tu taikausas rimtai is vis nensnekek jei net nesedejas tokioj auto is vis ba pervaziuosiu tau per galva

149

Re: Audi!!!

eik pazaisti i kiema

150

Re: Audi!!!

Gintaras, 24 parašė:

eik pazaisti i kiema

tai iseik pazaisim daunas

151

Re: Audi!!!

audi - ****... o gintarai ziedu valdovo neizeidinek:):):):) rimts vaikis dar pieno menusisluoste...

152

Re: Audi!!!

manau teisinga pastaba smile

153

Re: Audi!!!

Audi yra gerai, bet ji be dvasios, nu nemoku pasakyti bet kaip sako ji neturi to "sarmo"..kaip ir vw..vaziuoti malonu, techniskai vos ne idealu, viskas ok, bet manes tokie auto niekada nezavi..Man labai didele reiksme turi dizainas, kuris ypac pas vw ir audi modelius antiek vienodas kad net bloga..

154

Re: Audi!!!

gal kas zino kodel retkarcei  dinksta trauka audi  a -6 dizelis  110 kv.http://forumas.ieskok.lt/imgload/1364

155

Re: Audi!!!

Andrius, 40 parašė:

gal kas zino kodel retkarcei  dinksta trauka audi  a -6 dizelis  110 kv.http://forumas.ieskok.lt/imgload/1364

Nu tu cia ir paklausei..Cia milijonas priezasciu gali buti..nors as dyzelio nelabai ismanau, bet..

156

Re: Audi!!!

man patinka audi:D

157

Re: Audi!!!

Andrius, 40 parašė:

gal kas zino kodel retkarcei  dinksta trauka audi  a -6 dizelis  110 kv.http://forumas.ieskok.lt/imgload/1364

priezastis kuro ir oro filtru senumas (daznaiusiai pasitaiko), taip pat vandens ar oro buvimas kuro sistemoje

158

Re: Audi!!!

Tomas, 26 parašė:

Audi yra gerai, bet ji be dvasios, nu nemoku pasakyti bet kaip sako ji neturi to "sarmo"..kaip ir vw..vaziuoti malonu, techniskai vos ne idealu, viskas ok, bet manes tokie auto niekada nezavi..Man labai didele reiksme turi dizainas, kuris ypac pas vw ir audi modelius antiek vienodas kad net bloga..

tu tipo nori pasakyt kad Audi ir vw vienas ir tas pats tai tikrai labai skiritingi automogiliai Audi ten is Vw zinau kad ant naujausios Audi a6 tik 2.0tdi  tededa varikli o visi kiti yra audi gamybos ir detales viksakas skiriasi darkarta sakau Audi ira Audi o VW yra VW

159

Re: Audi!!!

Algiz, 17 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Audi yra gerai, bet ji be dvasios, nu nemoku pasakyti bet kaip sako ji neturi to "sarmo"..kaip ir vw..vaziuoti malonu, techniskai vos ne idealu, viskas ok, bet manes tokie auto niekada nezavi..Man labai didele reiksme turi dizainas, kuris ypac pas vw ir audi modelius antiek vienodas kad net bloga..

tu tipo nori pasakyt kad Audi ir vw vienas ir tas pats tai tikrai labai skiritingi automogiliai Audi ten is Vw zinau kad ant naujausios Audi a6 tik 2.0tdi  tededa varikli o visi kiti yra audi gamybos ir detales viksakas skiriasi darkarta sakau Audi ira Audi o VW yra VW

tas pats koncernas, tose paciose gamyklose renkami mazgai, audi -aukstesnes klases wink Automobiliai nera vienodi, bet kad l. skirtingi negalima sakyt. Skaitoma kad automobilio sirdis - jo variklis. O dabar paziurekime kiek vienodo modelio varikliu galima atrasti ir pas audes ir pas VW wink

160

Re: Audi!!!

oi kad daug tu vienodu varikliu big_smile big_smile big_smile