1

Tema: Apie 14meciu meile..

Skaitau cia paneliu klausimus ir nesuprantu vieno dalyko, kokia gali buti 14 -ečių draugyste, gi jos paciios dar vaikai? O jau dejuoja kaip man ji susigrazinti, as nenoriu jo prarasti ir pan....Jos juk tokios jaunos visas gyvenimas pries akis o laikosi isistverusios vieno vaikino. 

2

Re: Apie 14meciu meile..

taigi mada tokia, kaip tu nesupranti smile zmones pirmakart susizavi ir atrodo - myles iki gyvenimo galo ;]

3

Re: Apie 14meciu meile..

na siais laikais nemaniau, kad dar tokiu buku paaugliu yra...nzn mane toki verkslenimai nesamoningi besina, jai buciau adminas tai is vis tokius pasisakymus blokuociau, nes juk yra tokiu zmoniu kad gali taip patart, kad pasekmes gali buti nepavydetinos, nes tie vaikai toki patiklus

4

Re: Apie 14meciu meile..

Dorata, 22 parašė:

na siais laikais nemaniau, kad dar tokiu buku paaugliu yra...nzn mane toki verkslenimai nesamoningi besina, jai buciau adminas tai is vis tokius pasisakymus blokuociau, nes juk yra tokiu zmoniu kad gali taip patart, kad pasekmes gali buti nepavydetinos, nes tie vaikai toki patiklus

moderatoriams ir taip yra darbo daugiau nei trinti verkslenimus wink O siaip kuo skiriasi versklenimai 14 ir 24 metu zmoniu? smile

5

Re: Apie 14meciu meile..

Dorata, 22 parašė:

Skaitau cia paneliu klausimus ir nesuprantu vieno dalyko, kokia gali buti 14 -ečių draugyste, gi jos paciios dar vaikai? O jau dejuoja kaip man ji susigrazinti, as nenoriu jo prarasti ir pan....Jos juk tokios jaunos visas gyvenimas pries akis o laikosi isistverusios vieno vaikino.

na ir? wisi nori myleti ir buti mylimais..... tau atrodo jog tu jau didele bet ir 14-mecjams atrodo jog jie jau pakankamai uzauge kad galetu myleti. beje del tu pasekmiu: manau kad wisi mokosi is patirtu nesekmingu bandymu taigi laikui begant ir patirciai dedejant nebebuname tokie patiklus kaip tu sakai.....  meilei (ir draugystei) manau jog amzius neswarbu :pp:-];p tokia mana nuomone ;D

6

Re: Apie 14meciu meile..

Dorata, 22 parašė:

na siais laikais nemaniau, kad dar tokiu buku paaugliu yra...nzn mane toki verkslenimai nesamoningi besina, jai buciau adminas tai is vis tokius pasisakymus blokuociau, nes juk yra tokiu zmoniu kad gali taip patart, kad pasekmes gali buti nepavydetinos, nes tie vaikai toki patiklus

nu jeigu zmones nori tegul raso uz ka blokoti
kiekvienas zmogus nori susirasti pagalbos;)

7

Re: Apie 14meciu meile..

big_smile~:D~:D~:D~:D~ liux Evelina, 17

8

Re: Apie 14meciu meile..

Giedre, 14 parašė:

big_smile~:D~:D~:D~:D~ liux Evelina,

nieko ipatingo wink

9

Re: Apie 14meciu meile..

jauciu dorata prades toj ant manes .....

10

Re: Apie 14meciu meile..

na ir tegul..... cia jug forumas tai kiek wienas reiskia sawo nuomone

Žinutės: 10

Puslapiai 1

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis