1

Tema: kvailiu klubas,

o ko neprisidirbsi iki tol kol suprasi, kad praradai savo tikraja meile? noreciau, kad cia zmones jei aisku nori pasidalintu savo skaudzia patirtimi apie, kaip jie savo kvailais elgesiais nesuprato, kad praranda savo tikra meile! tikiuosi atsiras tokiu zmoniu, kaip as sad

2

Re: kvailiu klubas,

bijojau, nekreipaiu demesio i ja... o kaipapgalvojau viska... buvo per velu... o po to nesamoniu dar prisnekejau...

3

Re: kvailiu klubas,

o vat man teko tu kvailu elgesiu auka pabuti... kai zmones padaro poto gailisi o viskas buna saukstai po pietu.. eh... sad o nuo durnumo juk ner vaistu... sad

4

Re: kvailiu klubas,

Auris, 19 parašė:

o vat man teko tu kvailu elgesiu auka pabuti... kai zmones padaro poto gailisi o viskas buna saukstai po pietu.. eh... sad o nuo durnumo juk ner vaistu... sad

Galima nusirezt galva arba issimti smegenis. :]

5

Re: kvailiu klubas,

Na man teko pabut kvailio vueta kai mergina gryzus 2val.su kitu pasako kad jis man tik draugas ar galit patiket man jis tik draugas,mes tik miske dziga,dziga padarem bet jis man tik draugas.
ZIAURU!!!!!!!!!!!!!;(

6

Re: kvailiu klubas,

Benas, 23 parašė:

Na man teko pabut kvailio vueta kai mergina gryzus 2val.su kitu pasako kad jis man tik draugas ar galit patiket man jis tik draugas,mes tik miske dziga,dziga padarem bet jis man tik draugas.
ZIAURU!!!!!!!!!!!!!;(

uzjauciu benaj,
o man tai dar nieko panasaus ne buvo nutike wink

7

Re: kvailiu klubas,

Jūs griaudenkitės, o aš pasijuoksiu :]

8

Re: kvailiu klubas,

Augūna, 16 parašė:

Jūs griaudenkitės, o aš pasijuoksiu :]

as su tavim uz kompanija

9

Re: kvailiu klubas,

Evelina, 17 parašė:
Augūna, 16 parašė:

Jūs griaudenkitės, o aš pasijuoksiu :]

as su tavim uz kompanija


tik garsiai nesijuok :}

10

Re: kvailiu klubas,

Evelina, 17 parašė:
Augūna, 16 parašė:

Jūs griaudenkitės, o aš pasijuoksiu :]

as su tavim uz kompanija




Juokites juokites, mergaites, tik ziurekit, kad kada nors ateityje netektu verkti

11

Re: kvailiu klubas,

aišku, teks verkti. Bet dabar nesiruošiu liūdėti dėl kitų nemlaimių

12

Re: kvailiu klubas,

Auguna pamatysi greit ir tau taip bus pati paskui guoses cia ir tada mes pazvengsim is taves :]

13

Re: kvailiu klubas,

nezinau kaip tureciau buti palikta ar mesta ar dar kas nors, kad tektu verkti del kokio nors vyriskos lyties atstovo...galva nenesa.