41

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

90263910laukiu skambuciu ir pradedam savaitgali>)))

42

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

let the party started.. big_smile

43

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

na yra yra tu lietuvaiciu Norvegijoj, tik kaip Lina rodos sake reikia gerai paieskoti tarp kalnu ir fjordu. as irgi cia.. ir gyvenu na taip netoli oslo. na kiek netoli - apie 60km.. - Hortene... O klausia ar imanoma cia uzsidirbti. Dirbant tikrai galima. Tik kaip ir priklauso pragyvenimas cia brangokas.

44

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

grazi ta garbanele tik gaila kad pas ja i svecius negalima.. sad

45

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Norvegijos vaikinukai lietuviukai kur jus pasislepe sad................ liudnoka cia kazkaip,ner su kuo pabendrauti.........  islyskit is po tu kalnu ir fiordu! big_smile

46

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

yra ir vaikinu bet jie gal labiau uzsieme paieskomis... todel reciau ir sedi prie pc big_smile

47

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Sveiki. Kaip su darbais pas jus? Zadu vykti i Nor po nauju. Ar apsimoka, kaip su darbais po nauju? Kaip patartumet vykti su idarb agentura ar paciam ieskotis darbo? Kaip manot?

48

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Tomas, 25 parašė:

Sveiki. Kaip su darbais pas jus? Zadu vykti i Nor po nauju. Ar apsimoka, kaip su darbais po nauju? Kaip patartumet vykti su idarb agentura ar paciam ieskotis darbo? Kaip manot?

oi bachuriuk... ziurint koki darba Tu nori dirbti. Siaip vaziuoti i Norvegija "na ura" nelabai  kas...
zinoma jei moki sneketi norvegiskai tai darba susirasi bet kur....
o jei per agenturas tai nezinau ka patarti..

49

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Na ura nepatariu vaziuoti,nes gali palikti ant ledo,o per agenturas daug nulupa ir jokio biznio,nebent turi kokiu pazystamu kurie galetu tave idarbinti!Patikek tiesa sakau,turiu pazystamu kurie nieko nepesia isvyko atgal i lt!

50

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Yra tokia agentura Kaune, pavainimo nepamenu. Ten pasirasai minimum 2 men kontrakta ir puti. Neima uzmokescio, tik nuvykus is pirmu algu paima viska lieka tau 4500 lt musu pinigais. Manyciau mazoka uz menesi tiek ane? Bet... Gali pereit ant norvegisko kontrakto jei tau pasiseks po tu 2 men. Tada agentura siunti toli, toli ir tu laisvas. Juk per 2 ar 3 men vistiek kazka pramoksi susipazinsi su zmonemis... Darbas daznaiusiai prie zuvies, lasisos.
Ka manot?

51

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Niu man cia kazkaip idomiai........vistiek kazkokius procentus turi paimti uz idarbinima!Bet jau cia tau paciam spresti...pasitiketi ja ar ne!

52

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

na jei neturi kas veikti Lt tai kas gi atsitiks jei ismeginsi...gal ir nieko... jei nebijai darbo..
bet visu pirma siulau nusiteikti blogiausiam...

53

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Lina, 19 parašė:

Niu man cia kazkaip idomiai........vistiek kazkokius procentus turi paimti uz idarbinima!Bet jau cia tau paciam spresti...pasitiketi ja ar ne!


kodel ne ,paciam per  kompa darba susirasti? paciam paskambint darbdaviui ir susitart tiesei be jokiu tarbininku procentu ir kitokiu veju???

54

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Zilvinas, 35 parašė:
Lina, 19 parašė:

Niu man cia kazkaip idomiai........vistiek kazkokius procentus turi paimti uz idarbinima!Bet jau cia tau paciam spresti...pasitiketi ja ar ne!


kodel ne ,paciam per  kompa darba susirasti? paciam paskambint darbdaviui ir susitart tiesei be jokiu tarbininku procentu ir kitokiu veju???

jo jei moki norvegiskai skaityti ir kalbeti sis sprendimas butu geriausias big_smile

55

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

as pati sia vasara surida darba per interneta norvegijoje,bet vistiek iztaves iskals procentus,jeigu ne darbdavys tai to miestelio komuna,nes tu busi legalas,bet as mokejau susitarti ir is manes niekas jokiu procentu nepaeme ir buvau legale!Reikia tik buti apsukriam ir apgalvoti kiekviena zingsni,bet taip pat internetu aklai nepasitiketi!Nes gali tave isdurti!Zinau ka kalbu,jau turiu cia daug draugu ir zinau ka sakau,mokesi kalba saunu,o jeigu ne tai lauk netiketumu!

56

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

as esu panelyte ir laaabai daznai bunu norwegijoje o be saves dar daugybe mergaiciu lietuvaiciu ten pazystu, kuriam mieste tiu ? smile

57

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

as esu Netoli Trondheimo,orkangeryje!O kur tu?

58

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

as ir gyvenu norvegijoj jau antri metai....esu panele...bet paneles tai tikrai klaikios...visos kriauses formos....

59

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

o dar ir ka kalbeti apie baxuriukus....asssss.....lina,19  ka veiki taip toli?

60

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

o kurioje vietoje Tu gyveni Renata?