1

Tema: lemties zenklas 666

kas matet? kokie ispudziai?.. nes manau, kad gali but lb didelis ss.. tai kol kas gailiu pinigu ir neinu:D butu idomu isgirst maciusiu nuomones;)

2

Re: lemties zenklas 666

as reklama tik maciau, nzn vistiek reiks eit pamatyti, nes mano draugai jau zada ten mane nutemp, zino, kad siaubiaku bijau big_smile

3

Re: lemties zenklas 666

skaiciau knyga " lemties zenklas" kazkada seniau..gana lb coolishka..kazin ar filmas atskleis tikraji knygos grozi..siaip nereali knyga..gal tex ir filma pamatyt..

4

Re: lemties zenklas 666

niuz vat, buvo mano mama su sese.. KAIP MAN PASISEKE KAD AS NEJAU=)) sake bukas bukas siaubiakas... ex.. ju isvis baisiu buna?.. ar tik tokie kur ivykiai taip lengvai nuspejami kad net juoka kelia:V net draugas, kuriam paprastai ir kox kvailas filmas itinka, sake kad ****;D tei vat, geriau nemetykit pinigu ir neikit:p

5

Re: lemties zenklas 666

pritariu, nevykes filmas. jau yra sena sio filmo versija, tai kam reikejo daryt vel tokia pacia ir dar nevykusia.. nu kazkiek pinigu turbut vis tiek uzdirbo..

6

Re: lemties zenklas 666

AJ nesamone juokinga kaj kur ir sejp liewas fajniausia wieta kaj gale filmo tas wajkas nusisypso

7

Re: lemties zenklas 666

As maciau ankstensnyji Omena (1976 metu). tIESA pasakius nera jis toks ypatingas, taciau naujasis manau bus siek tiek geresnis (nors ir nemaciau)...

8

Re: lemties zenklas 666

kiek girdejau, tai pats seniausias buvo geriausias.. kadangi nemaciau nei vieno, tai kaip is tikruju negaliu pasakyt=)

9

Re: lemties zenklas 666

Tikrai nebaisus ir greiciau mistinis nei siaubo...

10

Re: lemties zenklas 666

Jurgita, 25 parašė:

Tikrai nebaisus ir greiciau mistinis nei siaubo...

Būtent.

11

Re: lemties zenklas 666

mldc buwo kaj mama nukrito o jaj tas waikas pasake aufyderzein :DD 

12

Re: lemties zenklas 666

kazkodel ne zinou tokio filmo sad

13

Re: lemties zenklas 666

na as buvau kino teatre, esu airijoj, na siaip buvo por VIETU KUR IS PRADZIU PANOS CYPTI PRADEJO O PO TO UOKAS PER VISA SALE NUSKLINDA:) NA SIAIP KAIP IR NEBLOGAS FILMAS KAM MISTIKA PATINKA, IR SIAIP ESU FILMU NAUJU MATES, KAIPO POSEIDONAS, FEARLESS, GREITI IR ISIUTE3, IR DAUG KITU O 666 TIK SIAIP MAN BET PATARIU NUEITI, GERAI PAZVENGSI:)

14

Re: lemties zenklas 666

Maciau sita filma vietom buwo juokinga bet kelis kartus kruptelejau nu zdz buna geriau:=):=)

15

Re: lemties zenklas 666

NEMACIAW sad BET KAJ BUWAW KINO TETRE SAKE BUWO VEMIANCIU ??? big_smile TAJP IR NESUPRATAW AR CE BAJERIS big_smile

16

Re: lemties zenklas 666

Nesamone , neverta pinigu mest... Sudu **** isskyrus kai tevas auklei i snuki spyre visa sale luzo juoku... Kai motina krito is trrecio auksto nuo tu tureklu juokiausi kaip niekad.. beto puse filmo Lexus reklama

17

Re: lemties zenklas 666

na as buvau ir nesigailiu. nes pabaiga buvo ispudinga. jega. man patinka, kai gerieciai mirsta. o tas blogis pasiliko. jega. ir dar man patiko su tom nuotraukom. kaip galva nukirto etc ;D
**** geras filmas. bet galiu lazintis, kad pirmas filmo variantas omen simta kartu geresnis.

18

Re: lemties zenklas 666

o man labai patiko:)))