1

Tema: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Kaip jūs elgutumėtės mano vietoje?

2

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Turi omeny, kaip susitaikyti su tuo, kad tau brangus zmogus yra mires? Na, tai labai labai skaudu, taciau reikia stengtis negyventi prisiminimais ir kuo daugiau susigalvoti sau uzsiemimu, kad maziau galvoti apie ta zmogu. Po kazkiek laiko skausmas praeis...Kaip jau kazkur ir minejau, laikas gydo visas zaizdas. Palauk, dabar dar busi sunku, taciau veliau palengves. Tikrai

3

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

julija teisia net ner ka pridurt smile laikas gydo viska wink

4

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Tik labai ilgas laikas...

5

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

niu viena is teoriju kadvisa gyv nesusitaikysi su ta mintim bet reik gyvent toliau

6

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

arba tiesiog stenkis kur nors isvaziuoti, niekada nebuk viena,nes tuo atveju mintis tik ir sukasi apie Ji... sy skausma jau patyriau pries kokius metelius...tik skirtumas tas kad as su vaikinu buvau susipykus ir pries ta nelaiminga ivyki mes buvom susitike ir jis norejo pasikalbeti o as nuejau:( po sio ivykio galvojau ir apie savizudybe ir prisigalvodaau visokiu nesamoniu kaip pvz.as esu del to kalta,bet geru draugu deka,jau po keliu menesiu atsigavau,jie mane temdavos visur ir neleizdavo buti vienai,tai lb padejo...:|

7

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

ema, uzjauciu tave ... begalo liudnai tu cia ... sveikinu, kad esi sti[pri ir nepaluzai ...

8

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Skaitau ir prisimenu savo skausma,pries 20 metu...Viskas taip staiga ir netiketa...Mirtis nepagailejo laimes ir neatsizvelge i skausma...Likau be vyro,o sunus gime ,praejus trims savaitems po laidotuviu...Jo deka privalejau gyventi,nors skausmas buvo nepakeliamas.Siandiena turiu suaugusi sunu,kuriam 20,esu viena...taip ir neistekejau,nes labai mylejau...O kito ,kuris galetu buti salia gyvenime,taip ir nesutikau.
Laikas gydo zaizdas,skausmas sumazeja.Nereikia gyventi prisiminimais,patikekite! Tai nepadeda nei tam,kuris liko be sau artimo,nei tam,kuris iskeliavo  anapilin...

9

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Auksė, 45 parašė:

Skaitau ir prisimenu savo skausma,pries 20 metu...Viskas taip staiga ir netiketa...Mirtis nepagailejo laimes ir neatsizvelge i skausma...Likau be vyro,o sunus gime ,praejus trims savaitems po laidotuviu...Jo deka privalejau gyventi,nors skausmas buvo nepakeliamas.Siandiena turiu suaugusi sunu,kuriam 20,esu viena...taip ir neistekejau,nes labai mylejau...O kito ,kuris galetu buti salia gyvenime,taip ir nesutikau.
Laikas gydo zaizdas,skausmas sumazeja.Nereikia gyventi prisiminimais,patikekite! Tai nepadeda nei tam,kuris liko be sau artimo,nei tam,kuris iskeliavo  anapilin...

Dieve...net sugraudinot...:(
esate labai stipri...didziausia pagarba..

10

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Praejo daugiau nei menesis,vis dar mintys aplanko apie ji.Yra dalyku,kurie primena ji,bet gal tiesiog taip turejo nutikti.Jo neprikels,kad ir kaip gaileciau,tenka susitaikyti kaip yra.Aukse,jusu meile begaline,stipri moteris esate.Tikrai didziausia pagarba.

11

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

kad zmogaus siela ramiai ilsetusi stengis kuo maziau ji prisiminti nes to zmogaus siela kur ji be butu visada isliks su tavimi tam ir yra zmogus:gimsta,sensta,ir mirsta

12

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Giedre, 17 parašė:

Kaip jūs elgutumėtės mano vietoje?


tikriasiai isproteciau...net kai pagalvoju kas butu jau tada rieda asaros...

13

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

Nutinka gyvenime baisiu dalyku ir zmogus daznai nieko pakeisti negali, tad tenka priimti situacija tokia, kokia ji yra, juk gyvenimas nestovi vietoje o ir tu nemirus... big_smile
Aisku, tai padaryti sunku, bet nera neymanoma, tad manau neverta viska uzdazyti pilka, niuria ir monotoniska spalva.

14

Re: Kaip susitaikyti su ta mintimi,kad jis po žeme?

gyvenimas ne stovi vietoje,ir kaip noretum tu to zmogaus neprikelsi turi su ta tragiska mintim susitaikyti ir gyventi toliau siekti kasko  ir manau irodyti kitiems kad niekas negali taves sustabdyti...