1

Topic: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Nju issakykit sawo nuomone ar yra lietuwoj gerju dainininku?kokio lietuvoje noretumet muzikos bei dainininku pokycio?

2

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

taip yra bet ju niekas nezino... baik darkyt lietuviu kalba...

3

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

19 metu mergina esi ir taip vaikiskai rasai...

4

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

jo pritariu ir as nekenciu kai darko lietuviu kalbą...

5

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

mano nuomone lietuviska muzika visai baigia nusivaziuoti... visokios yvos... 69... ir pan... nu nesamone visiska, gyvai nesugeba padainuoti...

6

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Taip yra, bet jie ne popsa dainuoja o Operoj dainuoja;)

7

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Tikrai Justas teisingai raso...nieko gero is lietuviu,tik LT united gerai "pavaro"

8

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Dovydas, 22 wrote:

19 metu mergina esi ir taip vaikiskai rasai...

Pat i save pasiziurek...

9

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Nzn Mikutavicius gal ir nera geras daininikas bet jis beveik visiem patinka..:D O siaip is pop atlikeju man atrodo Deivis vienas geriausiu..

10

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

mane tai lietuviai vis dar sugeba nustebinti... jau atrodo esam paciam paciam dugne, bet paima kokia yva ir isleidzia "hita", kuris skandina lietuviu popsa dar giliau.. smile

11

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

ir prie ko sitam zodi "gerju" J raide?
nu dzin.
as manau, kad yra. Pavyzdziui man yra geri daininkai Andrius Mamontovas ir Jurga Seduikyte. ir yra pilna gabaus jaunimo kurie kuria ir atlieka gera muzika, bet ju niekas nezino. man dar patinka jieva ir Alina Orlova.

12

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Andrius Mamontovas geriausias, nes jis kuria muzika ir zodzius ne pro sona, kaip Lietuvoje iprasta

13

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

Na as lietuviskos muzikos galima sakyti nebeklausau, jau visai nusivaziavo. Zinoma, yra geru dainu, bet cia jau isimtys,kuriu visur yra.

14

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

jo yra ir ziauriai pwz as big_smile

15

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

man zvagulis visai nieko, tokios  nenuobodzios dainos... ta prasme ne lyriskos... nesinori miego klausant big_smile

16

Re: Ar yra lietuvoje gerų dainininkų?

manau kad tikrai yra lietuvoj geru dainininku........ o del pokyciu tai manau kad lietuvos dainininkai galetu daubiau dainuot gyvai..........nes slykstu ziuret kai atsistoja ant senos ziopcioja mikrafona apsikabine ir i fonuske nepataiko