1

Tema: Kaip elgetes?

Man kilo idomus klausymas 
ka jus darote kai jums patiko/pamylote mergina/vaikina? 
kalbinate ar bandote tai parodyti. 
pasakote kad mylite ar laukiate kol pats zmogus tai pastebes?

2

Re: Kaip elgetes?

na bent jau as tai pirmiausia stengiuosi susidaryti kazkoki abstraktu vaizda apie zmogu kuris man patinka:D na poto tai pradedu stengtis kad atkreiptu demesi..na ar bent pastebetu ..kad net ishtiesu nznn..man sioje srityje kazkaip nesiseka..wis man pradeda patikti netinkami zmones:D
oo del atwiro pasisakimo..tai manau akd akrtais tokio drastisku weixmu galima lb sawe isskaudinti(na jei tas zmogus kuriam atskleisite jausmus pasijuoks is ju) trumpiau tariant nesupras jusu..

3

Re: Kaip elgetes?

hmmm...pirma isitikinu 100 procentu kad ji myliu,o iki to laiko bent jau man taip buvo pastebejo kad myliu smile tai neteko sakyti...:)

4

Re: Kaip elgetes?

na myliu tai tik vienaam esu sakiusi, kuri pati ir pasikabinau. bet tai pasakiau tik po 1 metu draugystes. o kai vaikinas man patinka ir pagaunu kad jis i mane ziuri nusisypsau jam tada jis prieina pradedam snekettis jei kalba risasi tada toliau bendraujam..

5

Re: Kaip elgetes?

Emilija, 15 parašė:

na bent jau as tai pirmiausia stengiuosi susidaryti kazkoki abstraktu vaizda apie zmogu kuris man patinka:D na poto tai pradedu stengtis kad atkreiptu demesi..na ar bent pastebetu ..kad net ishtiesu nznn..man sioje srityje kazkaip nesiseka..wis man pradeda patikti netinkami zmones:D
oo del atwiro pasisakimo..tai manau akd akrtais tokio drastisku weixmu galima lb sawe isskaudinti(na jei tas zmogus kuriam atskleisite jausmus pasijuoks is ju) trumpiau tariant nesupras jusu..

ka turi galvoja sakydama netinkami zmones?
o as tai dra ir niekam nesakiau tik bandau parodyti wink

6

Re: Kaip elgetes?

sakiau jau kad myliu...lyg ir nieko pasalinio nesulaukiau:)kaip bus toliau dar paziuresim...:)

7

Re: Kaip elgetes?

nu man ir idomu kaip toliau gyvenimas klostisies

8

Re: Kaip elgetes?

tema debilams

9

Re: Kaip elgetes?

nebuvau isimylejusi. man niekas nepatinka. tad ir niekaip nesielgiu.

10

Re: Kaip elgetes?

Kai tikrai myli tai gali sakyti viska ka jauti ko tikiesi ir pan. jai bijosi, kad pasijuoks is tavo jausmu tai tik pati esi kalta, jai pasijuoks vadinasi nevertas tavo meiles ir tau pacei bus lengviau ji pamirsti, argi ne taip?

11

Re: Kaip elgetes?

nu siaip tu teisi
,bet man cia pagalbos nereikia siaip cia tik norejau jusu nuomone isgirsti wink     

12

Re: Kaip elgetes?

Renata, 15 parašė:

tema debilams

pala o dbar gerai kartu pagalvojam jeigu tema D. o tu cia parasei tai darom isvadas big_smile
welcome in club wink

13

Re: Kaip elgetes?

Renata, 15 parašė:

tema debilams

argumentuok

14

Re: Kaip elgetes?

nu kai man patinka vaikinas nevisada pasakau jam kad jis man patinka bet pora kartu teko tai padaryti

15

Re: Kaip elgetes?

budama pradinese klasese isimylejau berniuka ir maniau, kad tai bus mano mokyklos meile iki pat pabaigos (zinoma, jam nesakiau) ..... visgi tai buvo susizavejimas, kuris truko gal kokius daugiau nei metus.....po to jis mazejo mazejo ir jis man liko tik grazus ...... smile))

16

Re: Kaip elgetes?

Renata, 16 parašė:

nu kai man patinka vaikinas nevisada pasakau jam kad jis man patinka bet pora kartu teko tai padaryti

ir kaip? nesigailejai?