1

Tema: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

smile neslepsiu amn su merginom nesiseka smile taciau turiu labai daug geru draugiu smile ir kiek pastebejau ir kiek matau, visi vaikinai buna pvz: 18-19m. ir turi merginas dazniausia 16-18m. tipo jaunesnes, nu tai nelabai man tera svarbu taciau....

ar esat mate mergina kuriai butu pvz 20m. ir kad ji turetu poroje 18-17m. vaikina... be to kdl vat pvz jus viresnes atstumiat jaunesnius>??????/ smile

2

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Atstumiam, nes vyresni turi daugiau smegenu ir ju mastymas skiriasi- toliau pazenges smile Kaip zinia, merginos subresta anksciau, tai ir pora sau renkasi bent jau lygiavertiska smegenu atzvilgiu, o geriausia - protingesni, t.y. vyresni. Aisku vyras vyrui nelygus, kaip ir moteru skoniai skirtingi - vienom jaunesni, kitoms vyresni, vienoms liekni, kitoms rubuiliai smile

3

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as pazistu viena panele 21-eriu m., kuri draugavo su 18-ikmeciu:) na as asmeniskaj nenusitejkus pries jaunesnius. pvz. galeciau draugauti su vajkinu, jei jis butu metajs jaunesnis... na jei dviem, taj jau nelabaj...:V bet tik todel, kad su nepilnameciajs susidet nelabaj noretusi... bet taj nieko, metelius galima palaukt;D siajp yra wisokiu tu wajkinu... jei wyresnis, taj dar nerejskia, kad protingesnis. pazistu ir 30-meciu, kurie dar elgiasi, kajp paaugiaj:D) o buna ir kokiu 16-meciu, kurie masto ne pagal metus:)

4

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

m smile aciu smile

5

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Živilė, 19 parašė:

as pazistu viena panele 21-eriu m., kuri draugavo su 18-ikmeciu:) na as asmeniskaj nenusitejkus pries jaunesnius. pvz. galeciau draugauti su vajkinu, jei jis butu metajs jaunesnis... na jei dviem, taj jau nelabaj...:V bet tik todel, kad su nepilnameciajs susidet nelabaj noretusi... bet taj nieko, metelius galima palaukt;D siajp yra wisokiu tu wajkinu... jei wyresnis, taj dar nerejskia, kad protingesnis. pazistu ir 30-meciu, kurie dar elgiasi, kajp paaugiaj:D) o buna ir kokiu 16-meciu, kurie masto ne pagal metus:)

As is savo patirties sakau, kazkaip vis "uzsiraunu" ant 1-2metais jaunesniu big_smile Is pradziu pasirodo " jaunesnis, o protingas, masto normaliai"... bet tik praeina kokios 2 sav. ar menuo ir pamatai, kad nekas... Is tikruju galvoju, kad ne amzius esme, o tai ka ir kiek zmogus per gyvenima patyres yra, va todel ir atsiranda tie variantai, kad kartais 16 metu vaikinukas gali mastyti daug brandziau nei koksnors 30-metis..

6

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

´niu retai kad abuna , kad vaikinas jaunesnis  ir buna protingesnis, niu neatitinka savo amziu, bet cia tokiu atveju labai reta:)
o kodel taip buna kad merginos neziuri i jaunesnius, gal todel kad priimta , kad mergina turi buti jaunesne uz vaikina, o ne atvirksciai:)

7

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

sia taisykle noreciau sulauzyti ;D nes man kaip tik nepatinka jaunesnios... man nu jos kaip tik atrodo atsiprasau lb bet dar nesubrendusios ir pan

8

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o as va ta reta jaunesni uz mane ir dar protinga radau wink
o pvz turiu drauga 14 ir drauge 17 tai jie draugauja:)
o galvoja jis geriua neigu kaikurie 16 arba 17 wink

9

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

jo taip buna smile

10

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o tu kodle toki klausyma uzdavei turi vyresniu draugiu ar kaip?

11

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Mantas, 16 parašė:

smile

ar esat mate mergina kuriai butu pvz 20m. ir kad ji turetu poroje 18-17m. vaikina...

na, šiaip jau mačiau.. man pačiai 19, o mano vaikinui 17.. ir man tas patinka, nes jis šaunus, linksmas, energingas..ir aplamai, kartais pagalvoju, kad jaunesnis kartais net gerai.. su jaunesniais linksmiau.. ir nereikia nuolat būt ytin rimtai ir panašiai.. nereikia būti suaugusiu.. smile ir turiu nemažai gerų jaunesnių draugų, kurie yra daug šaunesni nei tie visi vyresni..

12

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Vaikinai i vyresnes merginas ziuri tik noredami gauti is ju daugiau patirties... taip pazystu poru,kai  mergina vyresne yra 4metasi... ir lygtai viskas normaliai,tik vat tas skirtumas labai jauciasi,mazdaug iki kokiu 25-30metu,o veliau mano nuomone,tas kokiu 5 metu skirtumas ir pradingsta.. Kodel juk nevisada vyresnes atstumia jaunesnius,jai vaikinas,kad ir budamas kokiu 17metu elgeri,masto ir bendrauja kaip kokiu 20metu vaikinas,tai kodelgi nedragauti su tokiu... bet supranti,vat jaunesni vaikinai,dar gal nelabai supranta ko paneles nori...ir tokie dazniausiai nori tik daugiau visko ismeginti ir jie nepuoseleja rimtu santykiu....

13

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Tačiau yra tokių atveju, kad kai kurios panelės yra besilaikančios tos nuostatos, kad vaikinas turi būti vyresnis už panelę arba bent jau bendraamžis.. tik nesuprantu, kas tokią nuostatą išgalvojo.. :? paprasčiausiai, laužom davai visi standartus.. ;D

14

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Na, nezinau, bet man patinka vyresni vaikinai. Kazkaip salia ju jauciuos saugiau, maloniau, nes kai bunu su jaunesniais vaikinais, jauciuos lyg mamyte. Jei kazka ne taip pasako ar padaro, vis stengiuos paaiskint, pamokyt, o man labiau patinka, kai mane moko ir pasakoja tokius dalykus, apie kuriuos net negirdejau, neismaniau:D)

15

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Nezinau, bet man labiau patinka vyresni. Kodel? Todel, kad mano bendraamziai arba jaunesni daugiausia buna dar visiskai nesubrende ir su jais negali normaliai pasikalbeti. Zinoma, yra isimciu, bet labai nedaug. Ir taip kaip kazkas sake, merginos greiciau bresta nei vaikinai, tai as saves neisivaizduoju su kokiu 14-meciu... ;> mano vaikinas trijais metais vyresnis ir viskas labai sauniai mum ;> ir seip dauguma mano draugu yra tokio amziaus...nuo 17 iki 20...

16

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na vat mano drauge turi jaunesni vaikina ir jiem gerai:=) manau kad nieko cia blogo jei turi jaunesni vaikina

17

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Evelina, 17 parašė:

o tu kodle toki klausyma uzdavei turi vyresniu draugiu ar kaip?

sy klausima uzdaviau tdl... kad su paprastai mano amzio merginomis baveik nedraugauju... visos drauges mano nu ~17m....
man net labiau patinka su tokiomnis bendrauti jaucuosi nu kaip savam lygmeni smile o jaunesnes man kaip tik atrodo nesubrendusios dar smile

18

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

As visai nieko pries "draugauti" su vyriasne mergina... big_smile

19

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Sigitas, 23 parašė:

As visai nieko pries "draugauti" su vyriasne mergina... big_smile

nu ir man patiktu tai net lb....
taciau kad nelabai jau matosi kad jos noretu

20

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Mantas, 16 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

As visai nieko pries "draugauti" su vyriasne mergina... big_smile

nu ir man patiktu tai net lb....
taciau kad nelabai jau matosi kad jos noretu

Hmmm.... kad nesimato tai, nemanau, kad ir visai nenori....