101

Re: Parasiutizmas

Na zmones ir as vaziuoju, cia tiems kas nezino, pas mane masinoi turetu buti laisvos vietos:)

102

Re: Parasiutizmas

autobusu stoty kaip ir sake arunas prie bagazo/siuntu namelio, prie vartu, per kuriuos autobusai ivaziuoja/isvaziuoja. bus patogu ir masina pasistatyt kas vairuoja ir maziau laiko uztruksim kol susitalpinsim i jas smile sestadienis, 8:30. gali buti kad ir mano chebros transporte bus vietos smile

103

Re: Parasiutizmas

Auste, 18 parašė:
Arunas, 20 parašė:

tai va manau reiktu pasitart kada susitinkam kaune stoty.manau geriausia butu kokia 8:30. ar visi sutinka?

siaubas kaip anksti.. bet sutinku:D o kurioj stoty?:D
p.s. gal kas nors zinot tolimesnes oru prignozes?.. reik tiketis oras pasitaisys:V

nu tikrai anksti labai, bet kaip nors atsikelsime:) na as tai tikiuosi kad pasitaisys nes jei ne tai bus tada ****:(

104

Re: Parasiutizmas

tai sveiki,ka gi..jus ce taip inirtingai dalinates ispudziais..galiu pasakyti tiek..brangus sportas..:salmas apie 300-400lt,aukstimatis 400lt visas parasiutas-kupolas,sistema nauja,galite nusipirkti uz koki 12000lt..
skaiciau ka Linas parase,kad pamokina kaip parasiuta skleisti..nieko panasaus..pirmus 10-15 suoliu soka su priverstiniu parasiutu.tai reiskia,kad tereikia issokti ir isskleidzia parasiuta automatiskai..tai nereikia ce pasakoti ka esi nugirdes is kazkur..instruktazas teisingai apie 30min.buna..kalbant apie parasiutu tipus,yra greituminiai ir tiksluminiai..greitumuni isigyti patartina turint nemaziau 300 suoliu..taigi apie ispudzius nepasakosiu..pabandykit ir suzinosit.. :-]:-]:-]

105

Re: Parasiutizmas

skambinau sauliuj (direktoriuj pociunu parasiuteriu) tai sake orai kaip matom kokie.manyciau issoksim.svarbiausia kad nebutu didelio vejo ir nelytu ;]

106

Re: Parasiutizmas

bandom lekt, gal papuls kokia valanda saulytes ir stryktelesim smile

107

Re: Parasiutizmas

TAIP BUTINAI betkokiu oru vaziuojam i kauna ir susitinkam stoty autobusu 8.30!!!!
kad ir lis
vidurdieni issigiedriti gali.ipac dabar kai tokie orai permainingi

108

Re: Parasiutizmas

sveiki busimuju sauskelniu nesiotojai big_smile. blemba tiek praziopsojau kol buvau isvykes. matau jog nemazai cia jau esat aptare. velnias, as tikrai labai noreciau su jumis taip pat varyt i pociunus 09.10, bet negaliu. chebra gal kada vel kartosit? jai taip tai ir as prisideciau, beto man idomu kada sezono uzdarymas?

109

Re: Parasiutizmas

kad mes 09.09 varom, t.y. ryt tongue

110

Re: Parasiutizmas

Joa, as  su draugu, jau i kauna atvaziavom, ryt galesim pora zmoniu paimt is stoties:)

111

Re: Parasiutizmas

blin levai apsirgau kaiptik is vakaro o 5 ryto buvo 39 sad
tai negalejau sokt
KODEEEEL man taip nesiseka.nu xebra reik mastyt 2 suoli big_smile

112

Re: Parasiutizmas

Daug ka praziopsojai seni, **** buvo:D Na as dar ryt vaziuoju, Auste raso jei jai statai antra suoli-ji su mielu noru soks kartu(as taip pat):D

113

Re: Parasiutizmas

blin.. nu man patiko.. nors ir oras nevisai kokybiskas buvo, bet man kaip antram suoly tai irgi naujienu pasitaike.. smile pvz. susisuko parasiutas, uztampe vejo gusiai.. big_smile smagu buvo.. sveikinu visus kurie pirma karta issoko kartu.. pavare chebra irgi gerai.. buvo ir nuotykiu.. smile tikiuosi kita vasara issokt kitam mieste, bus idomiau.. gal uz juros nusileisiu... ;D

p.s. arunai, gaila kad nebuvai.. smile nors ir taip buvo linxma.. vejas siprus.. ;D

114

Re: Parasiutizmas

Joa, buvo ne vien parasiutai bet ir dingusiuju paieskos:D Ir dar visokiu linxmybiu:)

115

Re: Parasiutizmas

bet vietoj dingusiuju radom tik grybu:D kaip jum snd? pasiseke nusokt almantui?:D
ex, kad tureciau pinigu..=))) pavirciau maniake parasiutininke;D seip itariu vasara vel soksiu=)

116

Re: Parasiutizmas

Mes su almantu dar ir pavasari soksim:) O Almiui pavyko nusokt is pat ryto, taigi dabar ir jis jau prarado nekaltybe:D

117

Re: Parasiutizmas

eee, as kita vasara irgi soksiu, kiek tik finansai leis.. smile kadangi vasara ir daug alaus isgert reikia, tai neaisku kaip gausis.. big_smile siaip galima butu pavasari ar kada besugalvosim vel susirinkt ir pavaryt smile
p.s. spaudziu desine almantui. dziugu kad ir jam isejo, kad ir veliau.. bet visgi pavare smile

118

Re: Parasiutizmas

Na joa, pasiseke jam, kad ir sekmadieni oras buvo puse velnio:)

119

Re: Parasiutizmas

Gaila kad as negalejau prisijungi prie visu,teko sudalyvauti operacijoje...as tik kitais metais tegalesiu parasiutizma isbandyt...

120

Re: Parasiutizmas

PATs PATs kruciausias su parasiutais susijes sportas sokinejimas nuo pastatu ar nuo kalnu ten yr maksimali adrenalino doze is to sporto.Matot hebra reikalas tame kad ne tik neisiskleides parasiutas "gresme" bet ir is 100 apie 30 paismeigs ant uolos keteru ar pasikeites vejas tarabanija i uolas.Nuo pastatu tas pats plius dar pradaritos fortkes ir palidovines antenos an zemesniu pastatu besileidziant,tik va Lietuvoi jau nelabai daurg tu pastatu ir ner,o nuo Gedimino pilies nepatarciau sokinet...net siula neiseis patmt:)