1

Tema: geriausia drauge,

ar turite, savo geriausia drauge, gal jus klasiokes? o gal gyvenate skirtingose salyse? papasakokite apie jusu geriausia drauge, kas jum nuleme tapti geriausiomis draugemis? o gal neturite geriausios drauges, vienu zodziu issipasakokite cia! smile

2

Re: geriausia drauge,

biski nesamoninga tema........ nepyk bet rimtai:)

3

Re: geriausia drauge,

as turiu geriausia drauge Agnute, su kuria sedejau viename sule nuo 5kl, taciau abi pakejteme mokyklas ir db jau esame ne klasiokes, taciau mokomes vienoje mokykloje:=) lb geraj sutariam ir dar niekada nebuvome rimtaj susupyke, as ja lb garbiu ir myliu kajp drauge:-D:}:-)

4

Re: geriausia drauge,

rimtai leva tema.

5

Re: geriausia drauge,

geriausios drauges tos kurias ilgiausiai pazystu..

6

Re: geriausia drauge,

kartais nors ir ilgi metai draugystes nieko nereiskia.

7

Re: geriausia drauge,

Niekada neturejau geriausio draugo-drauges, abejoju ar kada turesiu:D

8

Re: geriausia drauge,

turejau geriausia drauge=) su ja nuo pirmos klases draugavom; vienam suole sededavom=) po to as isejau i kita mokykla, bet vis tiek bevejk kiekviena diena susimatydavom=) daba tik va liudna, nes pastaruoju metu laaabaj retaj matomes... ji isimylejo, taj daba istisas paras prie vajkino savo prilipus:| na bet ji man vis tiek labaj brangi ir dziaugiuosi, kad ji lajminga=) daba vis dazniau bendrauju su tokia mergicka is kitos mano mokyklos, taj manau, ja grejtu metu galesiu ir vadint geriausia drauge=}

9

Re: geriausia drauge,

praeis tie prilipimai cia tik laikinai...po to visi bendrai visur ka nors nuveiksite

10

Re: geriausia drauge,

turiu geriausia drauga ir drauge su draugu tai susipazines po poros dienu gerai susimusem ir paskui kazkaip ramiakas buvo ir tapom gerais draugais o su geriausia drauge tai pykstuosi dazniausiai  smile tai vat tema tai nesamoninga visi turi geriausia drauga...tik vieni labai gera o kiti lieva:) tema geresne butu buvus ar turi gera sekso prartneri vo cia tai tema smile

11

Re: geriausia drauge,

trai, kad tu sekso temu cia isvis perdaug! smile

12

Re: geriausia drauge,

aš turiu dvi geriausias drauges ir abi jos mano klasiokės viena naujokė,o kita nuo penktos klasės. su puikei sutariu:-}:-},tik jos nekaip sutaria;|;|

13

Re: geriausia drauge,

as turejau neseniai bet ji man pasidare nuobodi ir ne idomu . anksciau mes matemes kasiden savaitgali praleidinejau pas ja (megojau). ir buvo taip kad viena menesi su ja gyvenau ir poto menesio kazkaip viskas blogai buvo mes nesipikom bet musu keliai issiskirste poto suejo vel o poto kaip jau sakiau nusibodo ji man ir nustojau su ja susitikinet. o dabar turiu drauge bet tik drauge ne geriausia o geriauses drauges ne benoriu ir apskritai su tom draugem tik probloemos.
manau geriausios drauges buna iki mazdaug 15 metu o poto kai su vaikinais viskas prasideda tada ja..... 

14

Re: geriausia drauge,

geriausios drauges ar draugo neturiu manau kad geriausias draugas turi buti tobulas draugas o tokiu pasauly mazoka

15

Re: geriausia drauge,

Na ka, turiu as geriausia drauge...su ja pazistama jau 11 metu...pagal mano charaktery tai cia laaaabai daug big_smile ojjj mes tokios jau esam...neisskiriamos...visur kartu ;> vienos is laimingiausiu ir fajniausiu dienu man buvo su ja ;> ir dar ji mano sutvirtinimo mama smile niu vnz labai labai gera drauge, kuriai galiu pasakoti viska viska ir zinau kad liksiu iskalusyta ir dazniausiai suprasta ;>

16

Re: geriausia drauge,

gereusios drauges labai skaudina.......
sad

17

Re: geriausia drauge,

nepasakyciau...jei tikra drauge tai ji kaip tik stengsis neizeist, neiskaudint...kaip mano vienas megstamiausiu pasakymu" niekas nevertas tavo asaru, o tas,kuris vertas-nepravirkdys". Tikri draugai tikrai verti asaru, bet jie tiesiog stengiasi atvirksciai nepravirkdyt, o jei reikia tai kaip tik asaras nuvalyti (jei kas liudno nutinka).

18

Re: geriausia drauge,

Estera, o kas tau nutiko kad tokia bloga nuomone?(jeigu galima suzinoti)

19

Re: geriausia drauge,

mano geriausia drauge pasimylejo su mano waikinu... ar turiu alteisti waikinui ar draugei?m?

20

Re: geriausia drauge,

manau niekam neatlesciau bet manau vaikinui atleisciau o draugei tai ne nes ja pasitiki metais o drauga pazysti pora menesiu metu ir jo pasitiki bet ne taip kaip tavo draugei is vaikino to galima laukti bet ger. drauges nemanau kad tai geriausia jeigu taip padare ....
vienu zodziu truksta man zodziu