21

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

Agne, 16 parašė:

oOo, viena syky ejau su drauge gatve ir  susitikom nu su kazkoia panelyte, nu krc, kai pazejo, tai gyvent nebesinorejo:D nu jau toks  duriantis zvilgsnis, eina sau...:D ;D

nu jo buna ir taip big_smile

22

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

Mantas, 16 parašė:

ar imanoma kad vat tokios merginos rimtai sako tiesa, kai turi omeny kad joms vaikinu isvaidza nesvarbi smile o svarbus vidus....
ar galimuo tuo tiketi? smile

nezinau ka cia kiti rase bet pasakysiu apie mane
man visada buvo isvaizda svarbi ir liks svarbi as nuolat ziuri i isvaizda o poto sprendziu ar noriu su jo susipazinti ar ne

23

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

tiketi ne tik galima, bet ir reikia.. tik atsargiai, nes jei to zmogaus nepazysti ir nezinai su kuo jis yra draugaves ir buves, tada jau pasisaugok... melo kojos trumpos, o nudegti lengva...

24

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

Man nesvarbi vaikino isvaizda, man svarbiau, kad jis bootoo man svelnus ir geras:) Galoo gale vyras juk turi booti tik siek tiek grazesnis uz bezdzione:) Ir jokiu boodu nepraleisti vonioje ir prie veidrodzio daugiau laiko negu as:)

25

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

tikrai kad negalima tiket...nes mes wisos norim salia sawes grazu waikina turet,taip kaip ir baxurai nori grazia pana turet..:)P

26

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

Ievute, 19 parašė:

jo...jei nepasikliauni merginomis,automatiskai tos pacios merginos nepasikliauna vaikinais....:D


wa kur geri zodziai

27

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

zodziu kaip ten sakoma vaikinai is marso, merginos is veneros, taigi mes niekad nesusisneksim tarpusvy big_smile

28

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

Juste, 22 parašė:

Man nesvarbi vaikino isvaizda, man svarbiau, kad jis bootoo man svelnus ir geras:) Galoo gale vyras juk turi booti tik siek tiek grazesnis uz bezdzione:) Ir jokiu boodu nepraleisti vonioje ir prie veidrodzio daugiau laiko negu as:)

vaikinams nereikia buti viena valanda vonioja kad gerai atrodytu reikai tik susirasti vaikina tavo skonio

29

Re: apie merginas kurios skaldo leda savo zvilknsiu (ne fyfos)

Ash ta paty sakiau kad ishvaizda nerupi ir pan...na ir draugavau su tuo zhmogum apie tris menesius gal daugiau bishky...nu nes bendrauji su zhmogaus vidum o ne su zhmogaus ishvaizda...ir apskritaj ka ash sakau tai tiesa sakau ir neguodzhiu nieko tik dar labiau skaudinu kad susiprotetu kad nera chia ko verkshlenti dl ishvaizdos ir pan...:s