1

Tema: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Kas mieliau rinktusi klubus kuriuose soka vyrauja siu sokiu ritmas?:) tai nerealu...fantastiska...:)pritariat man?

2

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

As tai tikrai visai nieko apsilankyt buciau wink

3

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Karolina, 18 parašė:

As tai tikrai visai nieko apsilankyt buciau wink

negi vilniuj nera tokiu dalyku?:)

4

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Ka as zn, siaip buna jauciu visokie tusai tam tikra tema, pvz pagal lotynu amerikos muzika ir pan., bet apsilankyt teko tik viena karta, klube kurio jau nebera smile bet tai vilniuj ir kainos atitinkamos..

5

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

patykekit lankau as sokius kuriose yra dvi sokiu grupes lotynai ir standartas atima daug jegu bet kai dalywauju konkursuose keliu dziaugsma ne tik sau bet ir kitiems. kas nori lankyti koki bureli tai rinkites pramoginius sokius zinoma jie daug kainuoja bati suknele trumpa ir ilga bet tikrai kas tik galit lankykit nes tikrai cool1:) smile smile smile smile tongue

6

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

as mokiausi sokti salsa ir meringe! labai patiko!

7

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Vilma, 22 parašė:

as mokiausi sokti salsa ir meringe! labai patiko!


gali ir mane pamokyti? wink big_smile

8

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

yo, jau soku i pirma pasitaikiusi lektuva ir dumsiu i siaulius, o paskui nuleksim salsos pasokt i sokius!

9

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

nu jo visia neblogai butu, nes vienam taip trypciot tai kazkaip kvailai atrodo:)

10

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Vilma, 22 parašė:

yo, jau soku i pirma pasitaikiusi lektuva ir dumsiu i siaulius, o paskui nuleksim salsos pasokt i sokius!

tai cia maziausia ka galim nuveikti wink big_smile big_smile big_smile

11

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

o as tai jau tiek to nepagailesiu pinigeliu ir apsilankysiu klubuose kuriuose salsa "liejasi laisvai" smile juk dar turi but vln tokiu vietu:D

12

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

as  va lankiau intensyviuosius: salsa, merenge,baceta. visai nieko man patiko nuo redens gal vel kur eisiu..

13

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

jei vilniuje tai pabo latino, paskui dar vienas kazkoks yra naujas. netgi pakvietimus turiu tik nepamenu dabar koks..

14

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Gina, 23 parašė:

jei vilniuje tai pabo latino, paskui dar vienas kazkoks yra naujas. netgi pakvietimus turiu tik nepamenu dabar koks..

tai butinai nulek:D paskui pasidalinsi ispudziais su visais:D ir parasyk pavadinima...:)

15

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

mane tai žavi kai maždaug 60-70taisiais šokiuose visi trypsedavo rocknrolla arba koky quickstepa ;]

16

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

xi, jei mokeciau, tai tikrai mielai tipenciau kur pasokti:D bet vat ismokt reikia.. o kaune kazkaip nlb ka radau nete, o is pazistamu niekas tokiais sokiais nesidomi:D
jei kas zinot kokia gera vieta tai nepatingekit parasyt;)

17

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

kai buvau Drezdene(Vokietyja)buvau salsos klube,dar neseniai ismokau sokti argentino tango,o pati as profesionaliai mokaus baleto mokyklos,bet koks sokis yra mano stichija..

18

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

kaune kol kas tokio klubo nera, turbut ir nebus sad tikrai yra klaipedoj ir vilniuj..

19

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

sveiki!jei jau prakalbote apie sitos sokiu,gal tada zinote kur galme muzikos nete rast ssiem sokiam>?

20

Re: Salsa, tango, samba,svingas...ir taip toliau...

Iveta, 16 parašė:

sveiki!jei jau prakalbote apie sitos sokiu,gal tada zinote kur galme muzikos nete rast ssiem sokiam>?

paiekos budu tikrai ka nors rasi...kolkas intike as jos neieskojau...