1

Tema: Kai nedrasu paklausti :DD

KAI NEDRASU PAKLAUSTI :DD... tema apie viska big_smile ...

2

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

kai nedrasu klausti tai ir neklausk!!!

3

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

bet jei labai norisi big_smile

4

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

Kęstutis, 18 parašė:

bet jei labai norisi big_smile

Pats kaltas big_smile arba nenorek arba paklausk big_smile

5

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

susikaupk, isidrasink ir paklausk:D

6

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

cia ne as noriu klausti big_smile cia tema ar jus ko nors nedristat ir norit paklausti big_smile bet ne manes..

7

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

jei nedristu,tai ir neklausiu..nors dazniausiai isidrasinu ir klausiu:D:D

8

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

tai gal kas turi ko paklausti big_smile

9

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

mhm smile ar jums atrodo, kad vaikinai emociskai stipresni, nei merginos? susidariau nuomone, kad jei kokia smulkmena merginoj jiems nepatinka, jie labai lengvai gali ja pasiust velniop smile 

10

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

o as sunkiai sugebu pakalbinti man patikusia gatveje nes nemoku geraj anglu kalbos ir esu lietuviu .... jauciu del to ir jauciu tokia SILPNA SAVO VIETA BENDRAVIMUJ:D sad sad sad

11

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

jie ko nedristu klaust, tai klausiu ta nedrasu klausima paversdama prikolu smile Siaip as viska dristu ...

12

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

big_smile

13

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

kestutis ne nu tu gal suauk:D arba pamastyk ka parasei;D

14

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

nepradek gilintis ka as parasau big_smile

15

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

kestuti uz temas tasku neduoda wink
o jei man reikia kazka paklausti tai kuriu nauja tema o jei kazko nedrisciau paklausti tai ir cia nerasiciau wink

16

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

o man pvz ne klausti sunku, o kad ir atsiprasyti ar net pasakyti, kad man zmogus patinka.. nesu is tu pilku zanudu, visi galvoja, kad as stipri asmenybe, gal kiek ir gerbia ar lygiuojasi, taciau vidumi jauciuosi labai silpnas ir palauziamas zmogus.. kodie visi galvoja, kad as "stipruole"?hm..

17

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

Goda, 21 parašė:

o man pvz ne klausti sunku, o kad ir atsiprasyti ar net pasakyti, kad man zmogus patinka.. nesu is tu pilku zanudu, visi galvoja, kad as stipri asmenybe, gal kiek ir gerbia ar lygiuojasi, taciau vidumi jauciuosi labai silpnas ir palauziamas zmogus.. kodie visi galvoja, kad as "stipruole"?hm..


nu baik Goda, tu gi pas mus tikra stipruole ! big_smile

Diana, 17 parašė:

mhm smile ar jums atrodo, kad vaikinai emociskai stipresni, nei merginos? susidariau nuomone, kad jei kokia smulkmena merginoj jiems nepatinka, jie labai lengvai gali ja pasiust velniop smile


tai cia taip buna tik veliau, kai pamatai ta gyvenima ir zmones smile kai bunam mazi ir naivus tai i smulkmenas nekreipiam demesio, bet tie laikai praeina. tada pamatai, kam cia cackintis su viena, kuri tau kazkuo neitiko, jei pasaulyje dar milijonai panu big_smile

18

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

siais laikais isvis reikia pamirst zodi " nedrasu", jei ko reikia, tai jami ir visx:D

19

Re: Kai nedrasu paklausti :DD

Vaidas, 21 parašė:

siais laikais isvis reikia pamirst zodi " nedrasu", jei ko reikia, tai jami ir visx:D

nu ****.. jo.. smile