1

Tema: AVON kosmetika

KA MANOT APIE SIA FIRMA,AR NORETUMET DAUGIAU SUZINOTI,KOKIA JUSU NUOMONE APIE KONSULTANTES,DOMINA VISKAS.

2

Re: AVON kosmetika

manau kad si firma gamina mano plaukams labai gera priemone smile (sampunai ir kondicionieriai ir kad nesiveltu plaukai) be siu priemoniu mano plaukai ziauri...:D siaip tai man geriau oriflaime

3

Re: AVON kosmetika

big_smile

4

Re: AVON kosmetika

kodel eilinis? lenkai gerus dalykus gamina... tik viena smulkmenele... jie savo darbo kokybiskai nepabaigia big_smile

5

Re: AVON kosmetika

Augustinas, 21 parašė:

Eilinis **** kuri gamina lenkai:D

tai tu mieliau renkiesi turgaus fruktukus?:D

6

Re: AVON kosmetika

as mieliau einu i sarma arba uzsienije perkuosi..

7

Re: AVON kosmetika

kadangi kosmetikos nenaudoju tai sitoje temoje ir patylesiu. bet girdejau atsiliepimu neblogu.

8

Re: AVON kosmetika

Vaiva, 17 parašė:
Augustinas, 21 parašė:

Eilinis **** kuri gamina lenkai:D

tai tu mieliau renkiesi turgaus fruktukus?:D


Mergaite tu man paaiskink ka tavo kaime tie fruktukai reiskia?:D

9

Re: AVON kosmetika

**** tas avon,pati dar kazkada buvau konsultante,berysio prekes,galima sakyt niekup nepadeda..........o oriflame jega

10

Re: AVON kosmetika

is dalies Avon turi savo geresniu prekiu, is dalies ir Oriflame..o kuri firma yra geriau, tai cia spresti reiktu kiekvienam zmogui pagal save. Vienoms merginoms labiau tinka Avon priemones, o kitoms Oriflame..pati platinu Oriflame, kol kas tfu tfu tfu neturiu kuom skustis, bet ir kiek Avon esu turejus, bent kuno prieziurai prekiu, tai viskas patiko. O apie konsultantes..labai nervina, kai raso i ieskok.lt, siulo platinti..nejau kitaip nesuranda interesantu..ir siaip nemegstu kai lenda i akis su savo reklama, retai kada kisu i rankas, jei nori, tai pats zmogus papraso katalogo ir ishsirenka ko nori, as galiu tik patarti, o ne perdetai siulyti imti ta ar ana  "nuostabu" produkta...

11

Re: AVON kosmetika

... avon gera, nebent nedidelemis kainomis...
... naaa, bet kaip sako mano tetis :-)...yra geras daiktas..yra brangus daiktas... geras nebutinai turi buti brangus...bet geras daiktas niekada nebus pigus.
.. manau supratote...