1

Tema: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Tajgi sugalvojau paklausti kox jusu manymy geriausias anime rodytas kada nors per lnk

2

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

tipo labai jau daug geru rode big_smile big_smile big_smile

3

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Amhh gal koks ogis ir tarakonai :-]

4

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

baik... pala... simpsonusper tv3 rode.... tada gal rimtai ogis ;D o byvi ir teslagalvi per kuri kanala rode? o sita... drakonu kova ne per lnk rode? ;D

5

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

na vieni is vertinamiausi filmukai (ne tik vaikams) simpsonai. taip? tik va TEMOS AUTORIAU rodo ne per LNK..

6

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

ta zinau bet tema juk buwo kas geriausia per LNK
Be to man geriausias buwo Samuraijai X wink

7

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

speed racer toks buvo kur lenktiniaudavo su penkiuke smile tik nepamenu per ka ji rode smile geriausias vaikystes filmukas smile

8

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Nu dar tapati Spidermena rode kur db rodo bet ans nieko gero

9

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

man tai per lnk neidomus filmukai geriau tv3-simsonai cia tai cool:=)

10

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

simpsonaj bet is kempiniuko daugiau trukt gali man rods:=)

11

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Evaldas, 18 parašė:

speed racer toks buvo kur lenktiniaudavo su penkiuke smile tik nepamenu per ka ji rode smile geriausias vaikystes filmukas smile


Joa Speedracer ir as pamenu, ten su tokia masina kuri lb daug navarotu ir mygtuku turejo ir vaikinu kazkokiu:) Sejp tikrai lb idomus buvo:) O seip dar patiko Simpsonai, Byvis Teslagalvos, Pietu Parkas, Nu Pagadi, Helsingas:D

12

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Niu cia biski ne toks klausimas jauciu ;> nes beveik visi isvardinti jusu "anime" yra animacija...tik vat samujajai x(rurouni kenshin tiksliau) ir hellsingas yra tikri anime...nu dar drakonu kovos bet cia jau tokia...nekokybiskas ir nefainas anime nors man ;> per tv geru anime nerodo... ;> o seip samurajai x butu geriausias...o is multiku tai simsonai aisku ;>

13

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

E tai jus mastot ka rasot? klausia kox anime o ne kox filmukas jauskit skirtuma vaikai

14

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Vadindamas mus vaikais, pats dar labiau pabrezi savo vaikiskuma, as per daug nesigilinu, tai anime, manga, ar animacinis filmukas:) As gilinuosi i tai, ar jis idomus, ar nea:)

15

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

dbz

16

Re: Geriausia kada nors Per lnk Rodyta anime

Jo, Donatai, DBZ! big_smile