41

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Na man paciai 29m,bet sutikus jaunesni,tiesiog kazkas pasidaro-negaliu bendraut ir viskas-ntraukia jie manes.O va mano sesuo,su 5metais jaunesniu seima sukurus ir jau septinti metai graziai kartu gyvena.O man turbut reikia labiau patyrusio

42

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

aga:D kur turi daug pinigu da:D

43

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Inesa, 29 parašė:

Na man paciai 29m,bet sutikus jaunesni,tiesiog kazkas pasidaro-negaliu bendraut ir viskas-ntraukia jie manes.O va mano sesuo,su 5metais jaunesniu seima sukurus ir jau septinti metai graziai kartu gyvena.O man turbut reikia labiau patyrusio

Buna taip, kada tiesiog negali bendrauti su jaunesniu/e, buna ir priesingai... big_smile

44

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na jei jaunesnis 1-2 metais, tai dar nieko, bet daugiau tai nenoreciau, manau skirtusi vertybes, mastymas ir pan.

45

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Na neesu macius bet esu girdejus..jai 23m. jam 17m. nzn ar cia tiesa gal tik pasipuikavimas nesigilinu ten..:)istikro tai nea metuose esme..svarbu viens kito supratimas..;)ar nea?

46

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na jo smile protariu smile

47

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jurgita, 25 parašė:

na jei jaunesnis 1-2 metais, tai dar nieko, bet daugiau tai nenoreciau, manau skirtusi vertybes, mastymas ir pan.

Net ir jei Tau butu 45 o jam 40? big_smile

48

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Sigitas, 23 parašė:
Jurgita, 25 parašė:

na jei jaunesnis 1-2 metais, tai dar nieko, bet daugiau tai nenoreciau, manau skirtusi vertybes, mastymas ir pan.

Net ir jei Tau butu 45 o jam 40? big_smile


seip as tai truputi manau taip smile kad pvz net gali buti pora ir kad vaikinui 18m. o merginai 25m. smile tik tereikia kad tarp ju butu bendras vienas kito supratimas smile ir manau tai butu gan miela big_smile

49

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

pasiskaicius cia viska man toks noras kyla susipazint su kokia 30 mete ar vyresne ir sukurt seima gal yra norinciua a?

50

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ko cia tave taip dabar ant vyresniu patrauke daliau?

51

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Nu,nu...1-2m....Kai isimylesit rimtai,tai dzin tie metai bus.Kol esi jaunas,tai tikrai jaucias tas metu skirtumas,bet veliau...Mano vyras buvo jaunesnis 6m,o ir visa gyvenima kibo jaunesni.Isivariau net kompleksiuka sioki toki.Jei eis per mergas ar isgerines,bus visai nesvarbu tie metai.juk esme zmoguje,koks yra,kaip bendrauja.Tikrai daug fainu ,jaunu,tik gaal mazai pastangu deda,jei nori su vyresne draugaut.Gal mada tai tapo...Kur tik paziuriu....Jau meteliu nemazai turintis butinai iesko 15ar 20m jaunesnes,o jauni-vyresnes.Kaip cia yra?Kad vyresnis jaunos iesko,bet jaunas-gerai subrendusios?Paaiskinkit kas jusu galvelej kirba?

52

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

mano draugas uz mane beveik 10 metu jaunesnis:) ir ka? super:) tik va del to kad kabina tik jaunesni , tai ir as jau kompleksuot tuoj pradesiu...

53

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o as noriu VYRO big_smile big_smile big_smile

54

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Evaldai, jaunesnio?:)))))))

55

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

is tikruju veliau tie metai jau nebe esme.... bet dabar..... aisku jei jausmai yra, tai kam nedraugauti? juk niekas nepasmerks smile. Ir pati esu draugavusi su metais jaunesniu vaikinu.... Bet issiskyrimo priezastis buvo tikrai ne metai...

56

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nu joa metai neesme swarbu zmogaus subrendimo lygis big_smile gal ir gerai uzsiauginti koki vaikinuka gali isaukleti taip kaip tu nori ;D

57

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Vilma, 20 parašė:

nu joa metai neesme swarbu zmogaus subrendimo lygis big_smile gal ir gerai uzsiauginti koki vaikinuka gali isaukleti taip kaip tu nori ;D

Jo jo, ismokink ir paleisk per kitas paneles, kad daugiau patirties ygytu... big_smile

58

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

krc vyresnes zino kada ir ko nori nereikia stipriai lauzyti smile va o jus 17 18 19 20 smile pailsekit gausit 30 meti ir busit nekekses uz pinigus ":) big_smile

59

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Zhnau ne viena atveji, kai vaikinas buvo jaunesnis uzh mergina wink mane suopanchiojo aplinkoje yra tokiu poreliu tarp kuriu 1-3metu skirtumas. Pati esu drawgavus su jausnesniu, tachiau tik metais.

60

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as draugauju su 19-mete sutariam sauniai ir tikrai jokiu komplexu nei man nei jai del to nekyla nzn gal todel kad as esu ziauriai per anksti subrendes nesutariu su vienmeciais ir visi mano draugai yra bent 4-5metais wyresni nes 15-meciai bent man atrodo nesubrende ir vaikiski
:::510