21

Re: "meile trunka trejus metus"

knyga labai gera, savitas rasymo stilius, butinai rekomenduoju perskaityti. Knyga gera tuom, kad ten nera atsibodusiu meiles romanu ar kazko panasaus.

22

Re: "meile trunka trejus metus"

meile yra kas yra tas yra wink

23

Re: "meile trunka trejus metus"

knyga tikrai gera,verta demesio.taciau ir ja perskaicius netikiu, kad meile trunka 3 metus.
tikra meile trunka amzinai. smile

24

Re: "meile trunka trejus metus"

tikra meile pasakose big_smile

25

Re: "meile trunka trejus metus"

vnzdz apie tuos tris metus tai 100% teisybe, kazkur po tiek laiko lieka tik prisirisimas. ir galit nesigncyt, cia moksliskai yrodyta tongue big_smile

26

Re: "meile trunka trejus metus"

mhm... tik kad pats autorius knygos pabaigoj paneigė tą teiginį, tai nieks neprisimena jau... ? smile))

27

Re: "meile trunka trejus metus"

tai ten vien delto, kad viskas taip niuriai neatrodytu:)

28

Re: "meile trunka trejus metus"

tai kad ne. Gi ten autobiografiniais motyvais parašyta knyga... blemba, paskaitykit, tada kalbėsim big_smile

29

Re: "meile trunka trejus metus"

Neskaiciau tos knygos... gal ir veltui... nes patirtis skaudi snekant sia tema. Draugavau su mergycka 5 metus... ir ji mane paliko. Nesakau kad buciau auksas, bet galima teigti kad musu draugystes "auksines dienos" buvo butent tie 2-3 metai. po to prasideda uzuominos... mes tik prisirise vienas prie kito... mes jau nebe pora o tampame tik kambariokais... Ziauriausia buvo tai, kad taip ir nepasisnekejome rimtai, viskas nukrito lyg is dangaus. Viena diena tiesiog pajutau is jos elgsenos kad ji man nori kazka pasakyti... isklausiau, ir net rankos nusvyro.. anksciau girdejas ta posaki "apie 3 metus" tada supratau kad tiesa tai ir kad 1/4 mano gyvenymo zlugo (nors visai nesigailiu tu dienu). O kita vasara jau vestuves butu... kas butu tada?

30

Re: "meile trunka trejus metus"

smagi knyga - nemigdantis rasymo stilius,per daug neuzakcentuota meile - nera saldumo,ir apskritai patinka man tokios knygos - realios,be jokiu saldziai pasakisku pabaigu ir sveiku humoro jausmu, pabandykit,gal ir i meile paziuresit kitaip smile

31

Re: "meile trunka trejus metus"

knygos pavadinima ne kaip teigini priimkit,bet kaip klausima iskelta

32

Re: "meile trunka trejus metus"

is tikruju meile trunka 3 metus........

33

Re: "meile trunka trejus metus"

is vis meiles nera......meile rusai sugalvojo,kad uz sexa moket nereiketu:):)