1

Tema: Asmeninis Stilius

Koks jusu stilius???? ar is vis toki turit??? as tai dar ne bet vis labaiu krypstu prie tamsiu spalvu , o kartais nori apsirengti ryskiai kad visi mane matytu big_smile
Muzikos klausaus visokios big_smile patinka kur galki atsiskleisti zmogaus balsas :)o kaip jums???

2

Re: Asmeninis Stilius

Na man asmeniskai tai ne is pasirodymo kad tipo esi kietas kad treningus nesioji man tiesiog su jeis patogu vaikscioti tai dazniausiai juos nesioju o jau i koki gimtadieni ar dar kur nors tai beabejo kad dzinsai ir koks virsu uzsimetu.

3

Re: Asmeninis Stilius

hmm..mano stilius. Kj vasara buwau stovykloj tj man visi:"Tu ka bangle"......tj visishkai netiesa. patinka rengtis paprastai. Kox nors madingas megstukas, dzhinsiukai. batai..ilgi;>
kalbant apie spalvas;>
siaip mano megstiniai ivairiausiu spalvu nuotamsiu(melynu, juodu) iki paciu ryskaiusiu(roziniai, shviesiai zhali);>

4

Re: Asmeninis Stilius

Atleiskit už nesupratingumą, tačiau ką šiuolaikinis jaunimas drįsta laikyti banglu? Mes kažkada hip-hoperius taip vadindavome, kiek pamenu. O dabar kuom jie patapo?

5

Re: Asmeninis Stilius

Karolis, 17 parašė:

Atleiskit už nesupratingumą, tačiau ką šiuolaikinis jaunimas drįsta laikyti banglu? Mes kažkada hip-hoperius taip vadindavome, kiek pamenu. O dabar kuom jie patapo?


tj ir ash shito nesuprantu. nes niekada nesiekiau taip atrodi. rengiausi paprastai. nesiekdama jokio stiliaus pabrezhti ar panasiai...;>

6

Re: Asmeninis Stilius

betkokiu atveju klasikinis stilius valdo. dzinsai marskineliai ir megztukas.
o jei zmogas tikras fyfa, banglas, gotas ar forsas - jis niekada to nepripazins ;>

7

Re: Asmeninis Stilius

jap;>
ash uzh dzhinsiukus ir koki paprasta megstuka;>

8

Re: Asmeninis Stilius

Na, šiuo atžvilgiu esu labai tolerantiškas ir gerbiu kiekvieno iš mūsų stilių. Nesvarbu tu forsas, metalistas ar fyfa - tu esi žmogus. O pats esu žmogus su neaiškiu stiliumi: vieną dieną marškinukai, megztinukas, džinsai ar velveto kelnės, kitą gali ir kostiumas būti ir visai be jokios ypatingos progos. Na į stilių ne vien apranga įeina, tai šiaip va, pastebėjimas toks: vasarop tik trumpi plaukai, atvėsus orams ilgesni šiek tiek. Nors dabar mąstau vėl pas savo kirpėją nueiti, su juo gal ką nors naujo sugalvosim, o tai nuo rugpjučio vidurio nebuvau kirpykloj.

9

Re: Asmeninis Stilius

permeciau akim tawo anketele;>
niu grazhu grazhus tas tavo stiliukas. Shiltas tox zhmogiukas atrodai;>

10

Re: Asmeninis Stilius

Hmz...Gote.

11

Re: Asmeninis Stilius

Elegantic style big_smile

12

Re: Asmeninis Stilius

lajswas ir nepriklawsomas... :]

13

Re: Asmeninis Stilius

My Style Forsaz tikriause delto kad nemekstu daug laiko praleist prie veidrodzio,  nereike sukuosenos daryt dantis issivalai barzda nusiskuti ir viskas nu dar paziuri ar svarius rubus uzsidejai ar nereike plaut

14

Re: Asmeninis Stilius

hmm.. stiliaus konkretaus kaip ir neturiu... stengiuos rengtis kas bent kiek neiseje is mados ir rysku tongue

15

Re: Asmeninis Stilius

Šarūnas, 18 parašė:

hmm.. stiliaus konkretaus kaip ir neturiu... stengiuos rengtis kas bent kiek neiseje is mados ir rysku tongue


jeee;>man patinka irgi ryskiai;>

16

Re: Asmeninis Stilius

svarbu kad patogu butu ir kad zinotum kokius rubus kokia proga renktis=)

17

Re: Asmeninis Stilius

Mykolas, 19 parašė:

svarbu kad patogu butu ir kad zinotum kokius rubus kokia proga renktis=)



bet kiekviena nauja diena yra tinkama proga;>

18

Re: Asmeninis Stilius

na as pvz nesuprantu tokiu zmoniu kai vasara is niekur nieko apsirengia tupliukus kostiumines kelnites ir varo prie kokio ezeriuko pasedeti alaus pagerti kai lauke 27 laipsniai silumos=))))

19

Re: Asmeninis Stilius

Mykolas, 19 parašė:

na as pvz nesuprantu tokiu zmoniu kai vasara is niekur nieko apsirengia tupliukus kostiumines kelnites ir varo prie kokio ezeriuko pasedeti alaus pagerti kai lauke 27 laipsniai silumos=))))

arba buna su shiltu megstiniu sedi:D

20

Re: Asmeninis Stilius

jo cia labai daznai pasitaiko smile) zinoma suprantu ir tokius zmones kurie ant saules negali ilgai buti pas mane draugas yra kurem oda labai sauseja jis pastovei su kokiu labai lengvuciu megstinuku bet ne su storiauseis smile))