1

Tema: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

Na pasakykite kas labiau patinka,liaudies ar siuolaikines dainos???

2

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

Liaudies dainos lai lieka tiems kam ir priklauso..liaudziai, kuri augo dirbo ir gyveno su ta muzika..Paprasta juk nebuvo tada net paprasciausiu radiju, todel jiems tebuvo vienintele muzika, ju paciu dainuojama ir grojama..
O siuolaikine, juk mums siuolaikiniams zmonems..Lygiai taippat kaip vystesi technika, taippat ir muzika..Ji atitinka siuolaikinio zmogaus gyvenima..Kaip nevienas negali issiversti be elekktronikos savo buityje, tai lygiai taippat visiem reikia ir atitinkamos muzikos..

3

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

nemanau kad galima lygint sitas kategorijas.

4

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

"siuolaikine muzika" yra toookia plati savoka, kad tiesiog neimanoma jos su kazkuo lyginti. o seip gerai tomas sako, keiciasi visuomene, keiciasi ir muzika - naturalu

5

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

ne nu ir klausymas big_smile

6

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

ziurint kokios tos siuolaikines dainaos, jei kokios ten mangos ar geltonos ir pa,... tai as  uz liaudiska muzika..

7

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

pritariu ;D

8

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

Kad buciau pries liaudies dainas taip nera, yra ir tokiu, kuriu tikrai galima pakalausyti, bet siaip dazniausiia siuolaikines muzikos klausau, manau dauguma jaunimo linksma prie siuolaikiskesnes muzikos. Va per tusus tai pati geriausia liaudiska big_smile Nors padurnavoti galima smile

9

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

o kokia muzika tu laikai liaudiska?
jei koki cicina tai blogis.
na liaudiskos as nesiklausau, bet tai vienintele muzika atspindinti tikraja musu kultura.

10

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

mmm tai nepalyginima,bet viska pasako tos dainos kas seniau vyko visas skausmas ir dziaugsmas vyravo dainose ir atsispindejo kokie metai ir kas vyko...niu siaip man tai ne prie sirdies tokia muzika

11

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

nu šiaip kvaila lyginti dalykus kurie yra nesulyginami. tas pats kaip: kas tau labiau patinka sviestas ar birute?

12

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

a man patinka dj mindaugelis su marium ivanoff- saulele motule (nauja+sena=gera daina) big_smile

13

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

nu cia kaip kam big_smile kam kokie tekstai patinka big_smile ar kai pastoviai dainuoja, kad TEN kazkas big_smile ar kai dainuoja ZIRGELIS IJOJO I RUTU DARZELI (Supranta kas kaip nori) zodziu man labiau patinka dainos su gerais tekstais, pas liaudi viskas kartojos po daug kartu ta pati fraze, dbr atkuria chebra senas dainas, nes nebesumasto nieko... zodziu geriausiai yra 70- 95 metai big_smile nzn kaip pasakyti... zodziu dainos, kurios turiu gilias mintis, tekstus... tokios dainos kuriose ir muzika ir zodziai suderinti... tarkim rondo - aukstumos... gal is pavadinimo daug kas nezino, bet isgirde pasakytu, kad yra girdeja. na... is senesniu as pajamiau pvz, bet ir dbr yra normaliu sukuriama, taciau mazuma...

14

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

na pwa as esu uz suolaikine muzika bet jei norit nesutikit bet lietuviskos sutartines yra lb grazu!! na mano tokia pozicija smile

15

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

siuolaikine muzika - begalo ir be krasto plati pieva, kurioje visi turi savo lopineli ir yra kiekvieno zmogaus gyvenimo dalis, bet liaudiskos manau pamirst neriketu, nors ji ir praeitis, bet duona juk taip pat is praeitis smile ,bet kaip reikia moket gardziuotis duona, kad pajustum jos skoni, taip reikia moket klausytis ir liaudiskos muzikos, kad supratum jos grozi ir mistika  smile
kai kurios gruopes ja sukramsnoja ir "atrajoja" smile  su siolaikiskom detalem, stai tada ja isgirsta ir tie, kurie jos nemegsta smile
p.s. ir tada visi traukia alaus alaus big_smile

16

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

Linas, 18 parašė:

na pwa as esu uz suolaikine muzika bet jei norit nesutikit bet lietuviskos sutartines yra lb grazu!! na mano tokia pozicija smile

pritariu kad sutartines grazu smile

17

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

liaudies dainos :? na man asmeniskai nelabai....ji kitoms kartoms...;)

18

Re: Kaip manote,ar liaudies dainos grazesnes uz siuolaikines?

Ira labai graziu liaudies dainu perdainuotu siuolaikiniskai;) bet liaudies dainose galima atrasti daugiau autentiskumo,negu dabartinese visuose panasuose... Juk tokiu kaip "Yva" galima rasti daug:)