21

Re: Klasika

Geriausias gabalas yra R. Schumano - Traumerei Piano ............. gali stogas nuvaziuot klausant big_smile

22

Re: Klasika

o jaigu rimtai tai kartais paklausau ir visai nesygediju ta muzika ram,ina man patinka turu super geru irasu vienas album,as yra superinis zymiausios sinfonijos su bumcikais super kompaktas klausais ir ilsies

23

Re: Klasika

žinoma klauso. <<;

24

Re: Klasika

Eglė, 20 пишет:

o, metallica su orkestru yra gėris. bet kad nepasakyčiau, kad metallica yra "dabartinė muzika". vis dėlto berods nuo 1981 metų egzistuoja...


metallica lyg tai jau ir klasika laikoma

25

Re: Klasika

Rimantė, 22 пишет:

Klasika yra klasika.Kai reikia mokytis ar dirbti, nei metallica, nei yva nepades.O stai Bachas, Vivaldis ir kt. puikiai:)


net moksliskai tai irodyta smile

26

Re: Klasika

pfu, atsiprasau, rodos truputi nuspangau..

27

Re: Klasika

o as klausau viska kas sena ir gera, nu kas belieka kai lt daininykai ir muzikantai taip issidirbineja

28

Re: Klasika

geriausia simfonija- dvorak From new world, kamerinis- S.Racmaninovo Vokalizas.. nu cia tik mano nuomone

29

Re: Klasika

As uz smile

30

Re: Klasika

klasikine muzika man patinka groti pianinu ri violoncele..... smile

31

Re: Klasika

ir man labiausiai patinka 9-a BETHOVENO simfonija bet as jos negroju tik klausyt patinka wink

32

Re: Klasika

    Manau klasika musu jaunimui sunkiai prieinama vien del to , kad tai nera populiaru. Visu antra jaunimo poziuris muzikos prasme yra pakankamai vienpusiskas t.y. muzika skirta atsipalaiduoti. Klasika yra intelektuali muzika, kur norint suprasti kas ten vyksta, reikia tureti nemaza patirti sitoj srity. Vieno kurinio interpretaciju yra simtai. Jokioj kitoj muzikoj vieno kurinio tikrai negroja simtai atlikeju profesionalu. Na galbut dziazas i ta puse, bet aisku ten yra daug daugiau improvizacijos, o klasikoje yra tiksli struktura - forma, kuria suvokti tikrai neprofesionalams yra neimanoma.Suvokti is tikruju sitoje muzikoje yra labai daug ka, o nesidomint, galima zavetis ivairiais saskambiais, kas zavi tikrai ne daug ka, nesi siais laikais tembru ivairove yra didziule, todel is dalies ir del to klasika yra nustumta i sona.

33

Re: Klasika

visiskai pritariu jurgiui bet klasikos reiketu pasiklausyt nes tie zmones kurie neklauso klasikos nemanyciau kad turi dideli supratima apie muzika jos atlikima, profesionaluma, ivairias interpretacijas ir t.t. tajgi zmones klausykim klasikos nes kaip kazkas jau minejo klasika yra muzikos pagrindas arba vadinamieji "pamatai"...

34

Re: Klasika

George Gershwin "Rapsody In Blue" - fantastiška!

35

Re: Klasika

Man tai patinka visi muzikos zanrai, taciau pirmenybe teikiu butent klasikai. kazkas pateike klaidinga klausima "ar tik vyresnio amziaus zmones... bla, bla..." deje, ne!