41

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Vyrai is moteru nori tik triju dalyku: kad butu protinga, grazi ir gera lovoje. Jeigu vieno is dalyku truksta, jie iesko papildymo kitur:-O:{

42

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvis, 18 parašė:

sveikos paneles turiu nauja tema:) kaip manot kodel vyrai yra toki pasileide ir neistikimi? as zinau bet noriu zinoti ir jusu nuomone:)
ir dar kaip galima pasitiketi panelemis jai as turejau daugybe paneliu kurios turejo vaikinus.ka jus apie tai manot?aciu

o del ko moterys neistikimos ? nu tai merginos irgi neistikimos .... , o priezasciu daug , patiko zmogus sugunde ir taip toliau

43

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Laura, 23 parašė:

Vyrai is moteru nori tik triju dalyku: kad butu protinga, grazi ir gera lovoje. Jeigu vieno is dalyku truksta, jie iesko papildymo kitur:-O:{

teisingai manai:) taip ir yra:))

44

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Laura, 23 parašė:

Vyrai is moteru nori tik triju dalyku: kad butu protinga, grazi ir gera lovoje. Jeigu vieno is dalyku truksta, jie iesko papildymo kitur:-O:{

nors vienai dasuto del ko vyrai eina pas kitas

45

Re: Del ko vyrai neistikimi?

galima daryt isvadas, kad vaikinams reik 3 merginu ;/ sh...kazkaip..

46

Re: Del ko vyrai neistikimi?

man regis gal ju genuose ukoduota tureti kuo daugiau merginu.. o jei vaikinas prisipazino kad buvo neistikimas?? gal jam sazine prabudo ar kas?

47

Re: Del ko vyrai neistikimi?

isvis kam ta istilimybe reikalinga???

48

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Sveikas Zilvi man labai idomu kas jum ten darosi kai ilgai nesimylite? Butiu malonu viena karta suzinoti pagaliau:|
Jei nesunku tiai pasakyk:-D

49

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Raminta, 18 parašė:

galima daryt isvadas, kad vaikinams reik 3 merginu ;/ sh...kazkaip..


nu cia geras... kai prajuokinai:D o kaip ten tie arabai daro? ir po 5ias turi:D

50

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Violeta, 22 parašė:

Sveikas Zilvi man labai idomu kas jum ten darosi kai ilgai nesimylite? Butiu malonu viena karta suzinoti pagaliau:|
Jei nesunku tiai pasakyk:-D

n ajai neziani galiu pasakyti:) stogas vaziuoja;) neramus buni:) kaikas nerimsta:DDDDDDDDDD
va taip ir buna;))
o jum paneles  tai kiap ir visad hormonuose stilius:DDDDD

51

Re: Del ko vyrai neistikimi?

zilvi ... vat ir iskylo tas tavo neismanumas ..... kad ala merginoms visad stilius ... pasirodo nesi joks zinovas ......

52

Re: Del ko vyrai neistikimi?

na yra tokiu merginu kurioms visada stilius sad

53

Re: Del ko vyrai neistikimi?

auksine taisykle:

moteris kaip parasiutas kiekviena karta gali pavest, tai visada turek atsargine.

54

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Galiu tik tiek pasakyti , jei pana tikrai myli ir pana yra normali, tai normalus bachuras tikrai kitom nesidomes

55

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Mindaugas, 20 parašė:

Galiu tik tiek pasakyti , jei pana tikrai myli ir pana yra normali, tai normalus bachuras tikrai kitom nesidomes

butent;)
lygiai tas pats ir apie mergina;>

56

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Ingrida, 16 parašė:
Mindaugas, 20 parašė:

Galiu tik tiek pasakyti , jei pana tikrai myli ir pana yra normali, tai normalus bachuras tikrai kitom nesidomes

butent;)
lygiai tas pats ir apie mergina;>

Sutinku su tavo nuomone

57

Re: Del ko vyrai neistikimi?

tarpkitko, poligaminiai santykiai (su daugiau nei viena moterimi) yra sveika ir organizmui naudinga smile
Pagalvokit jaigu jums visa gyvenima reiktu skaityti ta pacia knyga arba ziureti ta pati filma.....
su draugyste irgi tas pac....
Kaskada teko skaityti delfi.lt kad mokslo dar nera iki galo istirta kas itakoja istikimybe, bet aisku kad labai didele reiksmia turi hormonas dopaminas. Taigi merginos, jai jusu vaikinas pavalgo ratuku ar isniurkscia vitamino tai tikimybe kad jis bus neistikimas isauga koki 20% vien fiziologiskai smile

58

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Ai paistalai tiesiog vaikinas jei nenori ir nereikia zinau metus isbuvau negaves ir nereikejo zinojau kad kazkada atsiimsiu ir stai jau pora metu su viena panele ir man nereikia kitu, tiesiog vaikinai mes esam kiaules aisq kaikurie, bet tai darome del to kad kyla azartas mane pagaus ar ne kad as buvau su kita, tai tiesiog instinktas kad man reikia bent jau para pabut kitos merginos glebije. na va turbut issisakiau ir labai nesupyks kiti kai skaitys;)

59

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Viktoria, 20 parašė:

zilvi ... vat ir iskylo tas tavo neismanumas ..... kad ala merginoms visad stilius ... pasirodo nesi joks zinovas ......


as juk tik taip pasakiau:)) o seip kaip kuriom tai ir buna tas stilis.

60

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Sigitas, 16 parašė:

auksine taisykle:

moteris kaip parasiutas kiekviena karta gali pavest, tai visada turek atsargine.

va cia tai geras:DDD