41

Re: Kas geriau?

kristė parašė:
Anna parašė:

kažkaip prisiminiau anekdotą:

Žmona susipyko su vyru ir pareiškė, kad nekalbės. Na, nekalbės, tai nekalbės, vyras ramiai skaito laikraštį, paskui tv įsijungia. Žmona aplink siurbia, daiktus stumdo, vyras - nulis reakcijos... Galų gale žmona atsistoja tarp vyro ir tv ir pakiša jam po nosimi lapą popieriaus, ant kurio parašyta "Aš su tavimi nekalbu !!!" ...

Juokas juokais, bet čia žmona kvaila, vyras - manipuliatorius, o gal dar ir vampyras (energetinis). Tokia šeima ilgai netruks.

Mano galva, čia tipiškas vyras su loginiu mąstymu. Apie žmoną galvoja, kad pasiautės ir nurims, o jis tuo tarpu veiks, kas jam įdomu. Žmona irgi tipiška moteris su savo ekspresija ir emocijom, nuleidžia garą tvarkydamasi, bet negali atleisti vyrui, kad jis toks nesupratingas liurbis ir nerodo jai dėmesio. Eilinis lyčių skirtumo pavyzdys ir iš to kilęs nesusikalbėjimas. Pozityvi eiga būtų, kad kuris nors iš jų sako, einu padarysiu kavos, gal ir tu norėsi ir taip susitaiko, negatyvi, kad apsirengia ir išeina iš būsto, tai situacija nesikeičia, nebent vėliau parašo sms ir paklausia, ką nupirkt, tarkim vakarienei. Dar blogiau, kai kuris nors praranda kantrybę, tipo man užstoji saulę ar pnš.ir pratrūksta bartis, bet ir čia įmanoma gera baigtis. Vien žo eilinė šeimyninė scenelė, o juokinga, nes tipiška ir šmaikšti,o Annos puikiai pritaikyta..:::008

42 (redagavo Anna 2018-01-30 16:42)

Re: Kas geriau?

nu labas... kodėl vyras manipuliatorius? smile
normali reakcija - jei paskė, kad nekalbės, tai tegul ir nekalba. ar jis turėtų pradėti monologus?

vargeli, kaip vyrams turėtų būti sunku su moterimis... man pačiai sunku, nes elgiuosi it tas vyras - pati stengiuosi tokių nesąmonių  nekrėsti ir kitų tokio elgesio nepalaikyti smile

o šiaip anekdoto moteris - šaunuolė smile puikiai išėjo iš situacijos - keik vyras tvers be tv smile ir gal padarys kavos smile

43

Re: Kas geriau?

aš tikrai nedaryčiau kavos nes žmonos ultimatumas raštu tai tik preliudija taikai kad va imkim ir taikikimės .bet iš tikro kerštas turi būti saldus minimum savaite dar ne šnekėčiau.

44 (redagavo kristė 2018-01-30 17:04)

Re: Kas geriau?

gedukasas parašė:

aš tikrai nedaryčiau kavos nes žmonos ultimatumas raštu tai tik preliudija taikai kad va imkim ir taikikimės .bet iš tikro kerštas turi būti saldus minimum savaite dar ne šnekėčiau.

:::037 Va, matai, ar ne sakiau! Protingas, manipuliatorius ir dar vampas - mėgaujasi krauju, tfu - kerštu.:::036

45 (redagavo Marina 2018-01-30 17:55)

Re: Kas geriau?

gedukasas parašė:

aš tikrai nedaryčiau kavos nes žmonos ultimatumas raštu tai tik preliudija taikai kad va imkim ir taikikimės .bet iš tikro kerštas turi būti saldus minimum savaite dar ne šnekėčiau.

Čia tai jau blogai. Toks pasimėgavimas gali privesti iki to, kad ji vargšiukė pasiieškos peties išsiverkti kad ir Ieškokuos...:::008

46

Re: Kas geriau?

gedukasas parašė:

aš tikrai nedaryčiau kavos nes žmonos ultimatumas raštu tai tik preliudija taikai kad va imkim ir taikikimės .bet iš tikro kerštas turi būti saldus minimum savaite dar ne šnekėčiau.

na, taip ir būna smile iš pradžių vienas nekalba, nes pats taip sugalvojo. kitas jam ne tik kad netrukdo, o dargi nusprendžia atkeršyti. Žinote kai su žmogumi pragyveni dvi dienas nekalbėjus, jokios problemos nekalbėti dar  dvi savaites, o paskui du metus smile

47

Re: Kas geriau?

Na, kiek žinau, nekalbadieniai būna pas visus. Nebūna tobulų santykių, tobulo bendravimo. Tik vienas iš partnerių, protingesnis, visada būna labiau suinteresuotas išlaikyti gerus santykius. Paprastai tai ir būna manipuliatorius (gerąja to žodžio prasme). Manau, kad tai dažniausia būna moteris.

48

Re: Kas geriau?

kvailute būti labai patogu, bet... kiek reikia išminties, kad tokia būti :-)

49

Re: Kas geriau?

Anna parašė:
gedukasas parašė:

aš tikrai nedaryčiau kavos nes žmonos ultimatumas raštu tai tik preliudija taikai kad va imkim ir taikikimės .bet iš tikro kerštas turi būti saldus minimum savaite dar ne šnekėčiau.

na, taip ir būna smile iš pradžių vienas nekalba, nes pats taip sugalvojo. kitas jam ne tik kad netrukdo, o dargi nusprendžia atkeršyti. Žinote kai su žmogumi pragyveni dvi dienas nekalbėjus, jokios problemos nekalbėti dar  dvi savaites, o paskui du metus smile

Pamiršote priešistore kurioje parašyta kad: susipyko žmona ir pasakė kad nekalbės su vyru.Kas nusprendė o kas turi priimti sprendimus -  klausimas retorinis

50 (redagavo kristė 2018-01-31 08:31)

Re: Kas geriau?

Anna parašė:

kvailute būti labai patogu, bet... kiek reikia išminties, kad tokia būti :-)

Tobula šeima - protinga moteris, apsimetanti miela kvailute, ir kvailas vyras, manantis esąs proto bokštas...:::414

51

Re: Kas geriau?

gedukasas parašė:
Anna parašė:
gedukasas parašė:

aš tikrai nedaryčiau kavos nes žmonos ultimatumas raštu tai tik preliudija taikai kad va imkim ir taikikimės .bet iš tikro kerštas turi būti saldus minimum savaite dar ne šnekėčiau.

na, taip ir būna smile iš pradžių vienas nekalba, nes pats taip sugalvojo. kitas jam ne tik kad netrukdo, o dargi nusprendžia atkeršyti. Žinote kai su žmogumi pragyveni dvi dienas nekalbėjus, jokios problemos nekalbėti dar  dvi savaites, o paskui du metus smile

Pamiršote priešistore kurioje parašyta kad: susipyko žmona ir pasakė kad nekalbės su vyru.Kas nusprendė o kas turi priimti sprendimus -  klausimas retorinis

Sprendimas nekalbėti - kvailas, nes padiktuotas laikinos emocijos, kaip plykstelėjęs dagtukas. Kas vyksta po to -jau padiktuota šalto proto.  Visoks kerštas veda link santykių griūties.

52

Re: Kas geriau?

Visada reikia bandyt taikytis ir duoti meilei šansą, kad ir paskutinį...:::008

53 (redagavo gedukasas 2018-01-31 10:28)

Re: Kas geriau?

kristė parašė:

Sprendimas nekalbėti - kvailas, nes padiktuotas laikinos emocijos, kaip plykstelėjęs dagtukas. Kas vyksta po to -jau padiktuota šalto proto.  Visoks kerštas veda link santykių griūties.

Šioje konkrečioje situacijoje sprendimas patylėti yra optimaliausias nes pradėjusiajam ji duodi laiko apmastyti savo poelgius ir juos ištaisyti.Atsikirtimas ar bandymas taikytis niekur neveda tik i nauja konflikta.Reikia tik protingai atsitraukti ir protingai patylėti.Laikas parodo kas yra teisus.
Rusai tai vadina - taktika oboronitelnovo boja

54

Re: Kas geriau?

gedukasas parašė:
kristė parašė:

Sprendimas nekalbėti - kvailas, nes padiktuotas laikinos emocijos, kaip plykstelėjęs dagtukas. Kas vyksta po to -jau padiktuota šalto proto.  Visoks kerštas veda link santykių griūties.

Šioje konkrečioje situacijoje sprendimas patylėti yra optimaliausias nes pradėjusiajam ji duodi laiko apmastyti savo poelgius ir juos ištaisyti.Atsikirtimas ar bandymas taikytis niekur neveda tik i nauja konflikta.Reikia tik protingai atsitraukti ir protingai patylėti.Laikas parodo kas yra teisus.

Kad reikia duoti vienas kitam erdvės ir laiko, tai tiesa, bet galima kalbėtis ir pasakyti, man reikia pagalvoti, pabūti vienai, -am, esu sudirgęs, - usi ir pnš. Bet kaip jūs kad minėjot tylėt savaitę, tai mano galva, blogai. Na, o ieškojimas, kas teisus, kas ne, irgi ne visada pasiteisina...:::008

55

Re: Kas geriau?

asmeniškai man, kai vyras nuspręsdavo nekalbėti ir papūtęs žandus ir lūpas demonstratyviai tylėdavo, būdavo labai sunku.. nes vos susilaikydavau nepradėjusi garsiai juoktis smile o tai blogiau už bet kokį aiškinimąsi ir pan...

56

Re: Kas geriau?

"Laikas parodo kas yra teisus". Laikas parodo, kad abu buvo neteisūs. Santykiuose teisiausias tas, kuris mėgina juos gelbėti. Atsitraukimas ilgam laikui kartais tiesiog virsta pasitraukimu. Visam laikui. Nesvarbu, kad gyvenate toliau kartu. Kažkas pasikeičia negrįžtamai.

57

Re: Kas geriau?

Marina parašė:

. Bet kaip jūs kad minėjot tylėt savaitę, tai mano galva, blogai. Na, o ieškojimas, kas teisus, kas ne, irgi ne visada pasiteisina...:::008

Na gal ir persudžiau su ta savaite bet galima šnektelti ne tik žodžiais bet ir mintimis darbais galu gale šnekėti tik reikalui esant svarbiausia būti lyderiu iki galo metusiajam iššūkį.

58

Re: Kas geriau?

gedukasas parašė:
Marina parašė:

. Bet kaip jūs kad minėjot tylėt savaitę, tai mano galva, blogai. Na, o ieškojimas, kas teisus, kas ne, irgi ne visada pasiteisina...:::008

Na gal ir persudžiau su ta savaite bet galima šnektelti ne tik žodžiais bet ir mintimis darbais galu gale šnekėti tik reikalui esant svarbiausia būti lyderiu iki galo metusiajam iššūkį.

Aš linkusi iš visko pasijuokti...:::008

59

Re: Kas geriau?

kristė parašė:

klausimas - ar protingas vyras ir kvaila moteris, ar protinga moteris ir kvailas vyras. Man atrodo, kad antras variantas. Ir lietuvių tautosaka sako, kad jeigu abu durni - per daug vaikų prisidaro, jei protingi - neturi vaikų. Jeigu vyras protingas, o moteris kvaila - jis ją palieka. O jeigu moteris protinga, o vyras kvailas - ji valdo jį, šeimoje viskas gerai, viskas subalansuota ir harmoninga.

60 (redagavo Valdas 2018-03-02 20:30)

Re: Kas geriau?

Abu protingi - neturi vaikų, nes abu protingi, nors dauginimasis priklauso ne nuo to, o nuo to, ar jie vaisingi, ir jei taip - ar tinka turėti vaikų pagal reikiamą tautybę, jos rūšį. Nepanašu į lietuvių tautosaką. Labiau panašu į kitos tautos, gyvenusios ir gyvenančios Lietuvoje, išmintį.