21

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Patys blogiausi pasimatymai man buvo būtent tie, kuriuose vyko klausimų ir atsakymų viktorina. Nuobodu, šabloniška ir labai gesina pokalbį. Turbūt pagrindinė man problema ta, kad jeigu yra vien tik klausimai, tai labai greitai esi priverstas keisti temą, nes tu klausi konkrečių dalykų ir nepalieki žmogui vietos tam tikra prasme išsiplėsti. Ypač kai dažnai žmonės uždavinėja klausimus, į kuriuos pakanka Taip/Ne atsakymo.

Kokie buvo geriausi pasimatymai? Kur klausimai sudarė mažesnę dalį viso pokalbio. O pagrindas buvo diskutavimas, savo minčių, patirties dalinimasis su kitu žmogumi. Tuomet dažnai atsakymai į norimus klausimus išlenda savaime, dar net nepradėjus klausinėti. Tarkime, diskutuoji apie tai, kokios žmonių savybės erzina ir pasakau "bla bla bla, ypatingai tai erzina darbe", o iš jos gauni atsakymą "ooo, žinok tikrai, aš pati dirbu ten ir ten ir man sunku su tokiais žmonėm susitvarkyti" - prašau, gavai atsakymą, kur žmogus dirba, nors visai ne apie tai kalba buvo. smile

Tokia yra mano patirtis, susijusi su bendravimu gyvai: diskusijos ne tik palieka didžiausią įspūdį apie žmogų, bet ir labiausiai leidžia žmogui atskleisti save. smile

22 (redagavo Ignas 2018-07-19 07:42)

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Anna parašė:

pratęsiant temą, vis gi klausimų ir atsakymų būna: kur einam? ar jau nori valgyti? kur sėdam? ką gersim? ar jau traukiam skėtį? kiek dar turim laiko? ar nešalta?
Taigi, dėmesys kito žmogaus savijautai, o ne „ tai ką tu man pasiūlysi? - Špygą, o gal ir dvi, kas čia balsą kelia?”

Klausimų atsakymų ne tik būna, bet jie ir būtini. TIesiog, kaip ir minėjau, man klausimai sudaro mažiausią pokalbio dalį. Tai ir būna dažniausiai tokie, kaip rašai: kad va išsiaiškinti, kur einame, ką valgome, kur galime susėsti pasišnekučiuoti. Ir kartkartėmis pačios diskusijos metu įsiterpia tam tikri klausimai. Ir viskas - visa kita man yra minčių dalinimasis vienas su kitu. O pats dėmesys kitam žmogui būna ne kamantinėjant jį klausimais, o atidžiai klausant, ką žmogus kalba. smile

23

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

pries pasimatyma geriau susiskambinti telefonu. daznai buna kad jau telefonu nera apie ka sneketi. tai savaime atkrenta dalis pasimatymu. nors kartasi atvarau ir i aklus pasimatymus kai neturiu ka veikti

24 (redagavo Luftwaffe 2018-07-19 19:45)

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Ar priimsi nakvoti pas tave.

25

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Konstantinas parašė:

pries pasimatyma geriau susiskambinti telefonu. daznai buna kad jau telefonu nera apie ka sneketi. tai savaime atkrenta dalis pasimatymu. nors kartasi atvarau ir i aklus pasimatymus kai neturiu ka veikti

Čia būna skirtingai. Telefonu atrodo gerai viskas-realybėje kitaip, gali būtį ir atvirkštinis variantas.
Bet pasitaikydavo ir dažniausiai budavo taip jei telefonu nieko gero, tai realybėje irgi nieko gero nesitikėkite.
Visaip pasitaiko. Iš patirties

26

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Kelinta rytoj busi laisvas ??? smile))

27

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Eugis parašė:
Konstantinas parašė:

pries pasimatyma geriau susiskambinti telefonu. daznai buna kad jau telefonu nera apie ka sneketi. tai savaime atkrenta dalis pasimatymu. nors kartasi atvarau ir i aklus pasimatymus kai neturiu ka veikti

Čia būna skirtingai. Telefonu atrodo gerai viskas-realybėje kitaip, gali būtį ir atvirkštinis variantas.
Bet pasitaikydavo ir dažniausiai budavo taip jei telefonu nieko gero, tai realybėje irgi nieko gero nesitikėkite.
Visaip pasitaiko. Iš patirties

telefonu galima naudotis norint isgirsti balsa arba pranesant ka nors svarbaus, trumpai.
pliurpti valandomis apie viska ir nieka...ne man. kalbama dazniausiai vienu metu ir niekas gerai nei klausosi, nei pasisakyti gali, nei isgirstama kas svarbu. kazkoks chaosas. nemegstu ilgu tel. pokalbiu.:::003

28

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

kiek daugiausiai isgeri per viena vakara?
kokia muzika megsti?
koks tavo megstamiausias aktorius?
ir kokia Madagaskaro sostine

29

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

...net pagooglinau apie ta sostine big_smile

30

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Antanas Patamsis parašė:

nupusot jus visai.. per pirma pasimatyma turi buti geles, sampanas ir kitokia romantika. jeigu patiksit ir bendrausit toliau, be specialiu pokalbiu viskas paaiskes. arba tiesiai pries pirma pasimatyma reikalaukit atsiusti detalu CV, kam apsimetinejat?

Kai nesumeluotos anketos, tai jau kaip ir yra ta pusė CV...:::008

31

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Man atrodo per pirmą susitikimą galima pažinti žmogų ir iš laikysenos, veido išraiškos, šypsenos, kūno kalbos - klausimynas nebūtinas... Pagaliau akys - sielos veidrodis.:)Ir turi pajausti, ar gera būti šalia šito žmogaus. Tą pajausti galima ir tylint.

32

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

kristė parašė:

Man atrodo per pirmą susitikimą galima pažinti žmogų ir iš laikysenos, veido išraiškos, šypsenos, kūno kalbos - klausimynas nebūtinas... Pagaliau akys - sielos veidrodis.:)Ir turi pajausti, ar gera būti šalia šito žmogaus. Tą pajausti galima ir tylint.

Be abejo...:::008

33 (redagavo ŠŽČ 2018-08-08 16:35)

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Seksas arba Mirtis.

34

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

ŠŽČ parašė:

Seksas arba Mirtis.

Sekso manjakų šūkis...:::008

35

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Tik jei nesupranti esmės.

36

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Radomir parašė:

kiek daugiausiai isgeri per viena vakara?

cia pats geriausias klausimas)

37

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

kristė parašė:

Man atrodo per pirmą susitikimą galima pažinti žmogų ir iš laikysenos, veido išraiškos, šypsenos, kūno kalbos - klausimynas nebūtinas... Pagaliau akys - sielos veidrodis.:)Ir turi pajausti, ar gera būti šalia šito žmogaus. Tą pajausti galima ir tylint.

o ka tu veiksi per pirma susitikima? vis tiek turesi kazkaip bendrauti) juk nestovesit ir neziuresit tyliai vienas i kita

38

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Konstantinas parašė:
kristė parašė:

Man atrodo per pirmą susitikimą galima pažinti žmogų ir iš laikysenos, veido išraiškos, šypsenos, kūno kalbos - klausimynas nebūtinas... Pagaliau akys - sielos veidrodis.:)Ir turi pajausti, ar gera būti šalia šito žmogaus. Tą pajausti galima ir tylint.

o ka tu veiksi per pirma susitikima? vis tiek turesi kazkaip bendrauti) juk nestovesit ir neziuresit tyliai vienas i kita

Galima pasimatymą pratęsti parke, botanikos sode, Meno galerijoje ir pnš....:::008

39

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Paslaptis parašė:

ti parke, botanikos sode, Meno galerijoje ir pnš....:::008

esme ne tame kur tu pasimatyma pratesi o ka tu veiksi ka sakysi ir kaip bendrausi per pasimatyma. ne vieta svarbiausia o pats tavo bendravimas

40 (redagavo Paslaptis 2018-08-09 07:48)

Re: Pirmo susitikimo klausimai, kurie palieka tam tikrą įspūdį

Konstantinas parašė:
Paslaptis parašė:

ti parke, botanikos sode, Meno galerijoje ir pnš....:::008

esme ne tame kur tu pasimatyma pratesi o ka tu veiksi ka sakysi ir kaip bendrausi per pasimatyma. ne vieta svarbiausia o pats tavo bendravimas

Jau tariantis dėl pasimatymo būna aišku, ar yra tam abipusis noras. Pasikalbama apie interesus, hobius ir pnš. Taip ir suplanuojamas pasimatymas, kur ir kada. Pvz.nueiti pasišokti ar į klubą. Po to nusprendžiam ar norim pratęsimo.Tuo pačiu kalbamės, stebim vieni kitus. Na o jeigu asmuo neįdomus, nepatinka, netraukia, tai sugalvojam dingstį pasišalinti ir viskas..:::008